Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 2019

Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 2019

Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 68 17.01.2019, 02:39

Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk

zodyak aslan uyumluluğunun işareti

Güneş Lion liderlik özelliklerini kazandı,başarıyla kullandığı Bir yandan, yumuşak ve iyi huylu, cömert ve misafirperver. Öte yandan, boşuna, inatçı ve gururlu. Onun hırsı, ona çok şey kazandırmaya imkân tanıyor. Leo, insanları, topluluğu ve hatta devleti kolayca yönetir. Bu onun mesleği, onun doğal kaderini yönetmektir. Her şeyin güzelliği için çabalamak onu boşa harcıyor. Ama o harika bir sahib, cömert hediyeler vermeyi, sevgiyle dolaşmayı sevmeyen, özenli kocası ve sevgi dolu bir babasıdır. Güneş, burçları Leo olanlara cömertçe iyi sağlık ve cazibe kazandırdı. Bir çifte uyumluluk büyük oranda, eşinin dizginlenmesinden ve dayanılmazlık ve güçten dolayı ikna olmasına bakılmaksızın Leo'ya sürekli olarak hayran olmasına bağlıdır. Her ne kadar Güneş'in gücünün altında büyülenmiş Ateş işareti, anında öfkeli keyifle dolaşan hoş bir ev kedisi haline gelebilirse de, yolda her şeyi ve her şeyi süpürmek için zorlu bir aslan haline gelecektir. Leo'da öfkenin patlak vermesi - etrafınızdaki herkesin zevkine sıklıkla ve bazen gösteri amaçlı bir olgu. Leo - Zodiacın işareti, diğeriyle büyük ölçüde bağlı olan bir ortakla uyumluluk. Temmuz ayından ağustos ayı sonuna kadar doğdu, dalkavukluk yastığı. Onların değerini çok iyi bilirler, ancak üstünlükleri başkaları tarafından görüldüğünde seviyorlar.

Zodyak Aslanının İmzası. Ateş unsurlarının temsilcileri ile uyumlulukaslan burç uyumluluğu

Koç ile büyük bir cinsel cazibe, çıkar topluluğu. Ancak, liderlik etme arzusu her iki işareti de birden çok kez alnına poz verir.

Kendi Leo'yla, birbirlerine karşılıklı tavizler ve alternatif bir hayranlık verildiğinde, iki egoistin romantik ilginç bir birleşmesi mümkündür.

Yay aslında Leo'ya tapıyor, bu bağlamdaimkansız olur: Yay sadık ve sadık bir ortak haline gelir. İdeal bir çift, birlikte seyahat etmek için bir yer, seks için karşılıklı sevgi ve kişisel özgürlük.

Zodyak Aslanının İmzası. Su unsurlarının temsilcileri ile uyumlulukaslan uyumluluğu

Leo'lu kanser, iyi bir çift olma şansına sahiptir, ancak birbirlerine karşılıklı tavizler vermektedir.

Akrep Leo için aşırı derecede kıskançtır ve sadece ona hayran olma niyetinde değildir. Her ikisi de mizaç - bu bir artı. Her iki hakimiyet eksi (bu durumda). Her ne kadar çift ve ilginç.

Balık aşırı utangaçlığı ve duygusallığı ile Leo'nun tahrişe neden olur. Balıklar için de en iyi seçenek değildir. Onların üzüntü ve melankoliği Lions için anlaşılmaz kalacaktır.

Zodyak Aslanının İmzası. Hava öğelerinin temsilcileri ile uyumluluk

İkizler ile çok iyi bir çift. Yüksek uyumluluk. Twins, Lev'in lider rolü üstlenmesine izin verir ve "sol" görünmeyi bırakırsa, çift mükemmel olur. Hava tabelası ihtiyacı olan özgürlüğü alacak ve Leo yorgun olmayan İkizler'le yatakta denemekten memnun olacak.

Terazi ve Aslan başka bir uyumlu çift. Terazi duygusaldır, Aslanlar şehvetlidir. Her ikisi de laik resepsiyonlar gibi güzellik için uğraşıyorlar. Birbirinizi mükemmel şekilde tamamlar.

Kova ile, hava unsurlarının diğer temsilcilerinde olduğu gibi, iyi uyumluluk, cazibe ve mutlu bir birleşme olsa da, kavgalar ve çatışmalar olasılığı yüksektir.

Zodyak Aslanının İmzası. Dünya unsurlarının temsilcileri ile uyumluluk

Toros'la, yanlış anlama ve hayat hakkındaki farklı görüşleri eksiksiz tamamlayın. Eşlerin karşılıklı cinsellikleri yardımcı olmaz. Her iki ortağın da inatçılığı, Leo'nun dışmerkezliliği, Toros'ların muhafazakârlığı evliliği dayanılmaz hale getirir.

Başak ve Aslan, uyumluluk düşüktür. Bakire tutumlu, bazen cimri Leo cömertçe cömerttir. Başak rüzgarın içine nasıl para atabileceğinizi anlamıyor. Ve Leo, cömertçe elden çıkardığı Virgin'in eleştirilerine hoş görmeyecek.

Oğlak ile eksik uyumsuzluk. Her iki tarafın rahatsızlığı ve memnuniyetsizliği, uzlaşmaya gönülsüzlük.

Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 2019

Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 2019

Related news

 • Esranın Portresi
 • Evde Yapılan En İyi Basit Yüz Maskeleri İle Cildinizi Güzelleştirin
 • Dondurma Çubuğundan Yıldız Süs Yapımı

 • Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 26

  Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk


  Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 55

  Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 36

  Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 27

  Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 66

  Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 62

  Zodyak Aslanının İmzası. Diğer karakterlerle uyumluluk 1