Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 2019

Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 2019
19.09.2019

Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 86

Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu

Her yıl araba sayısıarttırır. Her seferinde dünya bizi yeni süper güçlü modellerle şaşırttı. Bununla birlikte, bazı insanlar araçlarının iç mekanını yapmak istiyorlar. Özellikle arabanızın salonunu modernize etmek için, yerli model sahiplerine ihtiyacınız var. Küçük maliyetlerle, pahalı ve tanınmış bir yabancı otomobil salonundan daha kötü olamayacak mükemmel ve şık bir seçenek elde etmek mümkündür.

Aracın modernizasyonunu sağlamak için,önce koltuğu değiştir. Eski koltukların uzun ömürlü olması durumunda yeni koltuk satın alınması önerilir. Gerçek şu ki eğer yaşlıysa, daralmaları istenen sonuca ulaşmaz. Bu durumda, iç malzemeler bile kısa sürede başarısız olur. Bugün Rusya'da yabancı tasarımların koltuklarını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Aracın genel iç mekanı üzerine çekilmelidirkoltuklarla renk. Bu amaç için en uygun ve etkili malzeme cilttir. Ancak paradan tasarruf etmek isterseniz leatherette'i seçebilirsiniz. Çok makul ve uygun fiyatlı bir fiyatla, sentetik malzemeler kullanarak maksimum etkin, işlevsel ve bireysel iç mekan elde edebilirsiniz. Böyle bir araba ziyaret etmek için utanç olmaz ve bazı misafirler bile bir örnek alabilir.

Kılıf işlemi çeşitlimalzemeler. Lüks bir sevgiliyseniz, o zaman pano için deri seçebilir veya diğer modern malzemelerle dikebilirsiniz. Retro tarzda yapılmış, salonun her zaman etkili ve benzersiz bir şekilde olduğunu unutmayın.

Aracın iç mekânındaki akustik sistemönemli unsurlardan biri. Bu sistemin seçimi ciddiye alınmalıdır. Yüksek sesle bir sevgiliniz olmasa bile, her zaman yüksek kaliteli bir hoparlör sistemi seçmelisiniz, bu yüzden sonunda pişman olmaya ihtiyacınız yoktur. Bu sistemin hafif göstergelerle olması arzu edilir. Bu seçenek aracın iç kısmını mükemmel şekilde tamamlayabilir. Salonu dekore etmek için yaratıcı düşünebilir ve biraz hayal kurabilirsiniz. Örneğin, şık aksesuarları satın alabilirsiniz, böylece kişiliğinizi karlı bir şekilde vurgulayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, tüm süreç ilk bakışta göründüğü kadar karmaşık değil, sadece bunu yapmak arzusu ve çabalar sarf etmeniz gerekiyor.

Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 2019

Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 2019

Related news

 • Yuvarlak İki Renk Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Tırnak Yeme Nasıl Bırakılır
 • Facia Haberleri, Güncel Facia haberleri ve Facia gelişmeleri
 • Ebru Polat kimdir, nerelidir
 • İnterpolasyon yöntemi: temel tipler ve hesaplamalı algoritmalar

 • Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 47

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu


  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 61

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 63

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 36

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 48

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 48

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 14

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 15

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 43

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 86

  Yolcu kabininin kendi elleriyle modernizasyonu 2