Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 2019

Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 2019

Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 61 03.03.2019, 00:55

Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir

Birçok yerli lynx olduğunu düşünmek için kullanılırBu hayvana çok benzeyen özel bir cins kediler (Maine Coon ve Kurilian Bobtail). Ama aslında, kedilerle ilgisi yok. Yanlışlıkla yabani ortamdan zorla alınan ve eve getirilen ya da sadece hayvanı esaret altında yetiştiren sıradan bir vahşi tırmıkla ev lynxini karıştırmayın. Aslında, yerli vaşak yapay olarak yetiştirilen bir cinstir. Akrabalarının geri kalanının aksine, oldukça küçük olan bir Kanadalı tırmıkla, belirli, uygun bir renkteki bir kediyi geçerek yaratıldı. Küçük boydan dolayı bu cins seçilmiştir. Yerli bir vaşak kedisinden, bir vaşaktan gelen karakter ve görünüşü var. Bu ırk son derece nadir olmakla birlikte, herkes bu lüksü karşılayamaz.

yerli paça

Bu sevimli hayvanlar neye benziyor?

Kediler (ki ev yapımı olan vaşak) çok benzerGerçek Kanadalı vaşak. Bu onların ana özelliği. Başka bir deyişle, kısa bir kuyruk, belirgin kas sistemi, uzun bacakları olan büyük bir kedi. Ve tabii ki, yerli vaşak, kulakların ucundaki tüm tanıdık fırçalara sahiptir. Bu muhtemelen süratli bir süratli yapan ana unsurdur. Bu cins, farklı renk tonlarında kahverengi renkte kalın kısa bir cekete sahiptir. Genelde, eğer hiç bir yerli vaşağı ile karşılaşmamış olsaydınız, sıradan bir Kanada vaşağının fotoğrafı mükemmeldir. Bu neredeyse bir kopyadır.

evcil kedi biti

Lynx evde

Içeren vahşi hayvanların aksineÖzel kafeslerde evler, özel kısıtlama olmaksızın bir kişinin yanında yaşamak için yerli vaşaklar yaratıldı. Ancak, yine de, hayvan için, bir üstat gibi hissedeceği ayrı bir bölge olmalıdır. Ayrıca, ideal olarak, bu kedinin bir ağaca ihtiyacı vardır, çünkü genetik olarak gelişmesi gereken güçlü bir kas sistemi içerir. Ağacı donatmak mümkün değilse, o zaman en azından bazı uygun eşyalar uyarlanmalı ve atlanıp tırmanılabilir. Gıdada, yerli vaşaklar iddiasızdır. Normal bir kedi ile aynı şekilde beslenebilirler, ancak sadece iri parçalar bulunmalıdır, böylece çeneler de doğru şekilde gelişir. Ve tabii ki doğal yiyecekler. Bu olmadan hayvan sağlıklı olmayacaktır.ev lynx fotoğrafKuru gıda - bu durumda, çok iyi değilIdeeya, eğer evcil hayvanının iyiliği için önemliysen. Ayrıca, hayvanın saçı için periyodik olarak bakım yapmak, yandığında ya da yutulmadığında alışılmadık bir evcil hayvanın taranması gerekir. Önleme amacıyla, yünden bağırsakların temizlenmesi için özel ilaçlar vermek bazen daha iyidir. Yerli bir süratle özenle, özenle ve sevgiyle, sıcak bir ilişki kurabilirsiniz. Ancak, bu hayvanın vahşi içgüdülerinin hala genetik düzeyde bir yere gizlendiğini ve belirli faktörlerin etkisi altında herhangi bir zamanda uyanabileceğini asla unutmayalım. Bu nedenle, böyle bir hayvana sahip olmadan önce, tüm artıları ve eksileri tartarak tekrar düşünmeniz gerekir. Bu özellikle çocuklu aileler için geçerlidir.

Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 2019

Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 2019

Related news

 • Sivilce için çinko merhem
 • Gmc Yukon gerçek bir Amerikalı
 • Yer karolarının ölçüleri
 • Avlu tasarım - temel düzenleme kuralları
 • İrritabl bağırsak sendromundan nasıl kurtulur Hastalığın tedavisi

 • Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 39

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir


  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 91

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 86

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 48

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 95

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 41

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 42

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 47

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 5

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 77

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 64

  Yerli vaşaklar evrensel favorilerdir 19