Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 2019

Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 2019

Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 44 15.02.2019, 10:28

"Yerleşik Ada" filminin aktörleri. Bondarchuk'un filmi "Yerleşik Ada"

Strugatsky kardeşlerin eserleri bir kereden fazlailham veren film yapımcıları. "Stalker", "Ölü Dağcıların Oteli", "Sihirbazlar", "Tanrı Olmak Zor" - bu, Rus bilim kurgu yazarlarının kitapları tarafından oluşturulan filmlerin tam bir listesi değildir. Ve 2008'de Bondarchuk'un filminde "Yerleşik Ada" filmi ekranlarda belirdi. Aktörler, kahramanlar, resmin arsası ve yorumları - makaleyi okuyarak tüm bunları öğrenebilirsiniz.

filmin aktörleri ada yaşadı

Script fantastik bir anti-ütopya ruhuyla yaratıldı. Ana karakter, "Yerleşik Ada" filminin ana olaylarının başladığı kıyamet sonrası gezegende düşüyor. Aktörler ve roller daha sonra sunulacak. İlk olarak filmin kısa içeriğini özetlemek gerekiyor.

Arsa

Film 2157'de gerçekleşiyor. Pilot Maxim Kammerer, kendisini Zef'in esaretinde bulduğu bilinmeyen bir gezegene biner. Aborijin onu yetkililere veriyor. Gezegende militarist diktatörlük hüküm sürüyor. Yerel sakinlerin bilinci, kahramanın kazara tutsaklıktan kazandıktan sonra öğrendiği propaganda ile zehirlenir. Ek olarak, gezegen, daha sonra Maxim'e karışan şiddetli bir mücadeledir.

Ana karakter Onbaşı Guy Gaal'ın hayatını kurtarır. Sonra kız kardeşi Rada ile tanışır. Adam, muhafızları, sözde ineklerin kaldırılmasını da içeren muhafızları kurtarır. Bu kötü şart altında, bölge sakinleri, rejimin muhaliflerini anlarlar ki bu da kolayca fark edilir: onlarla birlikte düzenli olarak epileptik nöbetler meydana gelir.

Film iki bölümden oluşuyor, içinde pek çok kahraman var. Wanderer - "Yerleşik Ada" filmindeki karakterlerden bir diğeri. Bu rolü oynayan aktör sadece Rusya'da değil, yurt dışında da tanıdık geliyor.

cooparcuka filmi aktörler adası yaşadı

yorumlar

Film hakkında eleştirmenlerin oldukça çelişkili görüşleri"Yerleşik ada". Aktörler, çoğuna göre, mükemmel oynadı. Film eleştirmenlerinin esasına göre, özel efektlerin zenginliği ve üretimin ölçeği de atfedildi.

Ancak, kurulum en güçlü taraftan uzaktırbu film. Sinema sanatının bazı figürleri “Yerleşik Ada” hakkında çok olumsuz konuşuyordu. Böylece, çarpan Yuriy Norshtein "montaj kabuğu" olarak adlandırdı. Ve Dmitry Puchkov, "Yerleşik Ada" filminden bahsetti ve aktörün oyunu zayıf denildi. Şaşırtıcı olan şey. Sonuçta, filmde, çoğunlukla deneyimli sanatçılar ortaya çıktı.

"Yerleşik Ada" filminin aktörleri

Ana rolü Vasily Stepanov oynadı. Guy Pyotr Fedorov tarafından çalınmıştı. Bu karakterin kızkardeşi Julia Snegir. Ünlü bir Sovyet ve Rus aktör olan Wanderer'in imgesinde, pek çok prestijli film ödülünü kazanan Alexey Serebryakov izleyicilerin karşısına çıktı. Film ayrıca Fyodor Bondarchuk, Gosh Kutsenko, Andrei Merzlikin, Yuri Tsurilo, Anna Mikhalkova tarafından da çalındı. Ana karaktere ulaşmak için yeterince şanslı olmayan Zef'in rolü Sergei Garmash tarafından canlandırıldı.

film ada aktörler ve rolleri yaşadı

Vasily Stepanov

Bondarchuk filmindeki ana rol bunun içindiaktör ilk. Vasily Stepanov, Shchukin Okulu'ndan mezun oldu. Halen bir öğrenci iken, "Yerleşik Ada" resminde aktörlerin seçimine katılan bir erkekle tanıştı. Stepanov, yönetmenin neredeyse onu onayladığı dökümlere çıktı. Bu aktörün katıldığı diğer filmler - "Okolofutbol", "Erkek arkadaşım bir melek", "Sokrates öpücüğü".

Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 2019

Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 2019

Related news

 • Uluslararası yönetim - ne oldu
 • Yollanmamış Bir Mektup Hikayesi
 • Keçeden Üçgen Perde Yapımı

 • Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 44

  Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada


  Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 95

  Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 73

  Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 42

  Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 91

  Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 65

  Yerleşik Ada filminin aktörleri. Bondarchukun filmi Yerleşik Ada 27