Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır 2019

Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır 2019 Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

Bebek emzirmeden geçer geçmezSıradan yiyeceklerde ebeveynler bir sorunla karşı karşıyalar: bir çocuğu nasıl yemelisin? Sonuçta, çocuk genellikle yetişkinleri sadece tatlılardan ve tatlılardan menüye dönüştürmeye çalışarak seçip almaya başlar. Ve bildiğiniz gibi bu, sindirim sistemi bozukluğu ve beriberi ile doludur.

Ve belki, üzerinde bulmaca yapmak gerekli değildirBir çocuğu nasıl yemelisin? Psikologlar bir çocuğun zorlanması durumunda muhalefet duygusu yüzünden aksine direneceğini söylüyor. Ve hala cezalar sistemini uygularsanız, o zaman yiyecek için olumsuz bir tutum belirleme şansı vardır. Özellikle yetişkin kişi herhangi bir somut yiyecek çeşidinde "tabuyu" tesis etme hakkını savunduğu vakalarla ilgilidir.

İnsanlar bir bebeği yetiştirme girişiminde bulunursa ve onunÇocuğun menü çeşitli yemeklerle içeriyorsa, onun bağımlılığı ve bazı ürünlerin inkar saygı, beslenme, nadiren çocuk besin sorunlarının ortaya gelmiş. besleyici yemekler en üst düzeyde kalmıştır böylece Sonuçta, aniden inatla bebeğe reddetme başladığı her ürün, her zaman olduğu protein ve karbonhidrat, lif ve vitamin dengesini korumak için menüde daima, yenisini bulabilirsiniz.

Ve henüz bir çocuğun nasıl yemesi için yollar,var! Yavaşça, rahatsız edici olmayan bir şekilde yapmak için ve böylece çocuk kendisi için böyle iyi bir seçenek seçtiğini düşündü - öğle veya kahvaltı için kendisi için hazırlanan her şeyi yeme isteği ile.

İlk olarak, çocuklar generalin arkasında oturmaktan aşırı derecede düşkünler.Özellikle kendisinin bu masanın hazırlanmasına katıldığı zaman, yetişkinlerle masayı birleştirir. Yemek hazırlamaya ekleyin: temizlenmiş haşlanmış yumurta verin, bir tabakta ekmek koyun, sosis veya peynir ekleyin, pişirirken salatayı karıştırın veya çorba tuzlayın. Ve masayı güzel bir masa örtüsü ile örtün ve plakaları düzenlemeye ve kaşıkları dağıtmasına yardım etmesini isteyin. Bir çocuğun "küçük hostes" ya da "bu kadar iyi bir yardımcı" olması, yemek pişirmesinden ve masayı atmasından sonra yaratılışını denemeyi reddetmesi ihtimal dahilindedir.

İkincisi, harika bir yöntem - en sevdiğiniz çizgi filmleriyle oğul veya kızı özel bir güzel çanak satın almak, bu iyi, şimdi sanayiimiz alıcıları büyük bir ürün yelpazesine sunuyor.

Ve üçüncü olarak, tüm aile ile yemek yemezsenizo çıkıyor, sadece onunla oynamak gerekir. Çocuklar her türlü maceraya bayılır! Yani, bugün bir uzay gemisiyle uçacağız! Anne - kaptan ve sonul - kaptanın baş arkadaşı uçmaya hazır! Uçuş başladı. Sadece gemi basit değil, ama büyülüdür: Kaptanının ve asistanının yediği yakıttan uçar. Ve eğer çok kötü yerse, geminin Dünya etrafında bir daire çizmesi için yeterli yakıtı olmayacak!

Tabii ki, bu yöntem zaten bir uzay gemisi ve yakıtın ne olduğunu anlayan büyük çocuklarla yardımcı olur. Ve bir çocuk nasıl yenir, eğer o masallar için çok küçükse?

Evet, çok basit, çünkü çocuklar daha genç olabilirbaşka bir peri masalı, "küçük kızımızı" ormandan bir muamele ya da daldan yiyen kıza benzeyen küçük bir kuşa gönderen ve sevinen bir tavşan hakkında bir şeyler düşünün.

Ve hala küçük çocuklar yemek seçmeyi severkendisi. Altı aydan itibaren çocuklara sağ elinde bir kaşık vermesi doğru - kendini yemeye çalışmasına izin ver. Tabii ki, bu şekilde bir sürü çocuk yemek yemeyecek, öğle yemeği sırasında desteklenmelidir. Ama sonra yetişkinler daha sonra problem yaşamayacaklar, çocuğa nasıl bağımsız bir şekilde yemek öğretecekler.

İki çocuk varsa ve yemek yediklerinde"Yulaf" püresi sadece kulaklarını değil, aynı zamanda bir eşin saçını da, bir kaşık vermeden önce onları soyun. Özellikle sinirli anneler, mutfağı daha da dengeli bir baba ya da büyükbabamı mizah duygusuyla yalnız bırakarak mutfağı terk edebilirler. "Bağımsız yemek" den sonra, anne, elbette, çocukları beslemeli ve hemen onlar için hafif bir duş ayarlamalıdır.

Ama sorun "nasıl bir çocuk yemek için öğretmekTek başına "iştahsızlığa karşı savaşmak kadar zor değil". Günümüzde çok sık beriberi ve değişen derecelerde distrofi olan genç insanlar var, ancak yetişkin bir türlü karşılamayan, elinde bir kaşık nasıl tutacağını bilmiyordu.

Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır 2019

Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır 2019

Related news

 • Çim ne çimlerin üzerinde. Leo Tolstoyun sanatsal anlatı tanımlaması
 • Yılın en uzun günü
 • Kış tatili keyfini zirveye taşıyın
 • Kız adlarını seçme. Modern seçenekler
 • Bahçe boşaltım kanallarının yararları ve zararları

 • Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır


  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır

  Yemek İçin Bir Çocuk Nasıl Alınır