Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 2019

Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 2019

Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 72 15.02.2019, 06:38

Yefim Shifrin'in Biyografisi. "Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım ..."

Olağandışı bir ailede doğdu ve her zamanonun bir sanatçı olacağını biliyordu. Ve 60 yıl dönümünde bile sahnede buluşacak. O sevilir ve tanınabilir. Yefim Shifrin'in biyografisinden elde edilen bütün bu gerçekler - oyunculuk kariyerinin başlangıcında "Raikin'in varisi" olarak adlandırılan bir adamdı.

Yefim Shifrin'in biyografisi olduğu kadar parlak ve dürtüdür. 25 Mart 1956'da Zalman ve Rashi (Raisa) Shifrin (Tsypina) ailesinde, Nakhim olarak adlandırılan bir çocuk doğdu.

Yefim Shifrin'in yaşamındaki aile değerleri

Zalman Shmuilovich bir "siyasi göçmen" olduMagadan Bölgesi'nde. 1966 yılında rehabilite edildiğinde, kendisi ve ailesi Jurmala'ya akrabalarına taşındı. Yani yaptı, çünkü "düşman" olarak kabul edildiği yerde kalamazdı. onlar çocuksuz olduğu gibi onurlu bir yaşam için, aile reisi, kardeşi ve Nakhimov düştü bir çatı altında eşi ve kendi olarak ağabeyi Samuel ile birleşmiştir.

Yefim Shifrin Biyografisi

Jurmala'da Nahim okuldan mezun oldu ve önce girdi1973'ten 1974'e kadar kaldığı Letonya Devlet Üniversitesi'nin filoloji bölümünde. 1974 yılında Nahim Shifrin fakülteden ayrıldı, Roman Viktyuk'un rotasına girdi ve bir sahne aldı - Yefim. Her ne kadar oyuncu kendisini babası için her zaman Nakhim olarak kaldığını söylüyor.

"Neden filolojiden vazgeçtim? Daha iyisini sor, ne yaptın? Ben her zaman bir sanatçı olacağımı biliyordum, “Shifrin bu konuyla ilgili olarak tüm görüşmelerde cevap veriyor. Yefim Shifrin'in biyografisinde bu dönüş yanlış değildi.

Efim Shifrin biyografi kişisel hayatı

Yıllar sonra, Roman Viktyuk açıldıShifrin'in kimliğini ve yeteneğini hemen fark ettiğini itiraf ediyor. Öğrenci yıllarında, o zaten gençlik tiyatrosunda oynadı. En dikkat çekici olanları "Goodbye, Boys!" Ve "The After After Night" oyunlarındaki rolleriydi.

Nahim Shifrin. Sanatçı. Blogcu. vücut geliştirici

Yıldız ateşinden, sanatçı iyileştiGençler, gazetede kendilerine ait bir tuvalette "daha fazla kullanım için" kendi girişleri ile ilgili bir yazı gördüklerinde. O zamandan beri, "yıldız olmayan" kahraman, Efim Shifrin'in kendisini hatırlattığı düşük bir türle meşgul olduğunu hatırlar. Biyografi, aktörün kişisel hayatı diğerlerinden gizemli bir örtü ile örtülüdür. Aileye çok bağlı olduğunu itiraf ediyor, ancak LiveJournal, Facebook ve Twitter'daki blogları genellikle sahnede ve spor salonunda başarılara ayrılıyor.

Tamamlanmamış 60 yıllarında Yefim Shifrin kayda değer bir başarıya ulaştı.başarılar ve sporcu alanında. 20 Şubat 2016'da, aktör, Twitter'da Alexander Vishnevski'nin televizyon programlarından birinin çekimi üzerine FBFR adına Rusya'da vücut geliştirme için madalya verdiğini Twitter'da bir bağlantı paylaştı.

Yefim Shifrin'in yaratıcı biyografisi de dikkat çekicidir.İtiraflar dizisi. Mezun olduktan bir yıl sonra, ilk Moskova Sanatçı Yarışması'nın birincisi oldu ve 1983'te sanatçılar arasında All-Union Yarışmasının birincisi oldu. Yefim Shifrin'i 90'lı yıllarda unutma. 1992 yılında, Altın Ostap Ödülü'nün sunumunda en iyiler arasında ilk oldu.

Yefim Shifrin. Tiyatronun aktörü. Yönetmen yazar

80 ve 90'larda Shifrin ile çalıştıRoman Viktyuk, yapımlarına katılıyor. Ancak, aktör mesleğinde, "Lucy'nin kocası" ve "seksanfu" öğretisinin takipçisi durmadı. 1980-1985 yıllarında GİTİŞ'te sahne yönetmeninin çalışmasının inceliklerini inceledi.

5 sene sonra, “Shostakovich'i oynadım” adlı solo performans Yefim Shifrin'i yeni bir popülarite haline getiriyor. Aynı yıl, 1990'da "Shifrin Tiyatrosunun" kurucusu oldu ve şimdi izleyiciyi memnun etti.

Efim Shifrin biyografi karısı

Yirminci yüzyılın sonu, bir aktörün hayatında üretken olduO kadar ki, konuşması gerektiğini düşünüyor. Pratik olarak birbiri ardına "The Theatre of Thief" (1994), "Yefim Shifrin'in Kişisel İlişkisi" (1997) adlı kitaplar yayınlandı.

Çeşitli ortamda Shifrin ilk farkedenlerden biri.İnternetin gücü. Bu nedenle, birkaç yıl boyunca “Küçük Şikayetler Dünyası” (1999-2004) adlı bir günlük yazdı ve 2007'de "The River Leka flows" kitabını yayınladı (2019'da her zamanki, "kitap" biçiminde ve ciltli olarak yayınlanacak ). Yefim Shifrin'in biyografisi, İnternet kullanıcıları tarafından ve 2008'den beri yayınladığı çevrimiçi "Kotelnik'in Günlüğü" ndeki vahyiyle hatırlanacak.

Efim Shifrin - aşk üçgenin kurbanı mı?

Efim Shifrin, biyografi, kişisel yaşam, çocuklar -Kavramlar, oyuncunun kendi ifadesine göre neredeyse uyumsuz. Nadiren kişisel bir uçağın var olduğunu itiraf ediyor, ama geçmişten uzak bir hikaye onu dinlendirmiyor. Röportajlarında hatırladığında, detaylar hakkında çok şey söylemiyor. Bu hikayenin diğer kahramanlarına "bütün üyeleri hayatta olduğu sürece" sessiz kalması için yemin etti.

Efim Shifrin biyografi kişisel yaşam çocuklar

Kıskanılacak bir bekar - YefimShifrin, biyografi. Şimdiye kadar eşi bulunamamıştı ve “Yeshua'nın bile annesinin” evlenmeyerek ve dünyadaki en doğal kadını üzmeksizin yaşamayı zorlaştırdığının altını çizdiğinden emin. “Kutsal olmayan Yahudi”, aynı zamanda paylaşamayacağına ve “izlemeye adım attığına” da dikkat çeker - sürekli bir insanın umurunda olması onu hayal bile edilemez gibi görür ve herkesin onun özgürlüğü konusunda neden bu kadar endişe duyduğunu anlamıyor.

Yefim Shifrin, jubilee ile nerede buluşacak?

Yefim Shifrin'in biyografisi zaten yenilenecek gibi görünüyor.Yakında yeni bir ilginç etkinlik. 60. doğumgününde bir aktör aramak yine sahnede. Andrey Konchalovsky'yi koyan rock operası "Crime and Punishment" ın müzikal galasında Moskova Tiyatrosu'nda 17 Mart 2016.

Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 2019

Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 2019

Related news

 • 10 Şaşırtıcı Bacak Dövme Modeli 2016
 • Pakistan Müslüman Ligi-Navaz (PML-N)
 • Gizli bir alıcı tarafından çalışmak: artıları ve eksileri

 • Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 70

  Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım


  Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 86

  Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 66

  Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 13

  Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 75

  Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 62

  Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 2

  Yefim Shifrinin Biyografisi. Bir sahne olmadan yapamam, ben bir sanatçıyım 90