Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 2019

Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 2019
23.09.2019

Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 13

"Yandex" postasına erişemediğimde ne yapmalıyım? Sakin, trajedi yok!

İnternet servislerinin tüm kullanıcıları, isterGelişmiş bir kullanıcı ya da acemi amatör bir ağda global ağ teknolojileri hakkında bilgi sahibi olursanız, er ya da geç bir sorun olabilir. Ve gözyaşları başlıyor: "Nasıl oluyor? Tarayıcı iyi, bir e-posta kutusu var ve Yandex postalarına giremiyorum ...".

Yandex postalarına giremiyorum

Ne yapmalı ve kim suçlanacak?

Bu dramatik durumun analizi şöyle devam ediyor:altyazıda yapılan sorunun ikinci kısmı ile başlar. Yani, soruyu sormak için: "Neden" Yandex "e-postaya giremiyorum? Hemen hemen her zaman cevaplayabilirsiniz:" Çünkü ... Kendini suçlamaktır! "

Muhtemelen, şifrenizi unutmuşsunuzdur. Ya giriş yapın. Ya biri ya da diğeri doğru bir şekilde hatırlandı, ancak bu çift (oturum açma şifresi) - başka bir postacıdan. Bu, özellikle birkaç kişi bir bilgisayar kullandığında çok sık olur. Ve her birinin kendi posta kutusu var.

Bir seçenek olarak - anahtarın herhangi bir kısmının yanlış yazımı. Aksi takdirde, klavye düzeni dahil değildir. Ya da şifrenin gerçekliğini bozmaya yarayan Banal Caps Lock aktif hale gelir.

Ne yapmalıyım? Hatırlayın. Bu e-postadan en az bir kez yazdığınız bir arkadaşınızdan yardım isteyin. Belki de size girişinizi söyleyecektir. Düzeni ve Caps Lock izleyin. Şifrenin yazıldığı yeri bulun. Sonunda, aksi takdirde geri yüklenmediği sürece, şifreyi değiştirmek için prosedürden geçebilirsiniz.

"Yandex" yazıyor: "Girişiniz engellendi"

Yandex e-posta adresine gitGiriş yapmadan postayı giremiyorum"Yandex". Ama neden böyle oldu? Görünüşe göre, Kutun kesmek ve spam göndermek noktası olarak görev yaptı. Ama felaket hala var! Bu sadece engellenen fakat "Yandex" nin veritabanından silinmez adınızı ise, şifre kurtarma sayfasına müşteri desteği mailler yardım istemeye istenir. hatırlamak veya eski zaten aciz durumda çünkü yeni bir şifre yazmak unutmayın.

"404" hatası

Bu site hiç açılmaz. Bu bir bağlantı sorunu olduğu anlamına gelir. Gülerek olabilir, ancak önce sağlayıcınızın hizmetleri için zamanında ödeme yaptığınızdan emin olmanız gerekir. Eğer her şey kendi tarafındaysa ve siz de Yandex'in e-posta adresini giremiyorsanız ve hatta bu hizmeti başlatamazsanız, bu sizin aramızda bir kişi olduğu anlamına gelebilir. Aksine, bir şey.

Bu bir proxy sunucusu veya bir çeşit güvenlik duvarı olabilir. Sunucuyla bağlantıya müdahale etmediğinden emin olmak için bir süreliğine devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz.

Yolculuk bir şey ortaya çıkarmadıysa"Ben, o zaman," Yandex "e-posta adresine giremiyorum ... vb. Hata numarasını, tarayıcı penceresinde gördüğünüz adresi veya daha iyi bir ekran oluşturup daha iyi bir hizmet göndermeyi belirtin. destek, çalışmama izin verin. Fotoğrafa, bulunduğunuz sayfanın ayrıntılı bir açıklamasını ve buraya geldiğiniz yolun adım adım yeniden oluşturulmasını sağlayın. Kullanılan proxy sunucusu, antivirüs ve güvenlik duvarı ile ilgili soruları yanıtlamaya hazır olun.

Tarayıcı bağlantının güvenilmez olduğuna yemin ediyorsa

Yandex postalarına girilemiyorYa da bir güvenlik sertifikası test edemez.

Bu durumda, adres çubuğunda olduğundan emin olun.site adresi "ru" dan sonra bir eğik çizgi ile doğru yazılır. Özellikle Yandex'e gitmeye çalıştığınızdan eminseniz ve tarayıcı hala oraya gitmeme isteğiyle sarsılmazsa, aşağıdakileri kontrol edin:

 1. Gerçek zaman ve tarih, bilgisayar ayarlarınızda ayarlananlarla çakışır.
 2. İşletim sisteminiz en son sürüme güncellendi.
 3. Sadece durumda, antivirüs ayarlarınızda şifrelenmiş bağlantıların taranmasını devre dışı bırakabilirsiniz.

Yardım etmedi mi Mektup yaz Hatırla Evet, evet, işte böyle: Ben, "Yandex" e-postalarına giremiyorum, ama gerçekten de ... istiyorum.

Ya içeri girmeyi başarırsam, ama ölümcül hasta gibi görünüyorsa?

neden postaya girmiyorsun

Yani, sanki birisi iyi bir kulüp sallamış gibi. Nedenler hepsi aynı proxy veya güvenlik duvarı içinde olabilir. Bir süreliğine devre dışı bırakmayı ve tarayıcıyı yeniden başlatmayı deneyin.

"Bozuk" bir e-postanın olası nedeni olabilirtarayıcının eski bir sürümü olmak. En son sürüme yükseltmeyi deneyin. Bu arada, başka bir tarayıcıdan başlamayı denemek mantıklı ve eğer sebep varsa, o zaman ne yapılması gerektiğini hemen göreceksiniz.

Yardım etmedi mi Yaz! Hatırlıyor musun? .. Ana şey panik yapmamak! Postaya gitmeme nedeninin daima bir cevabı vardır. Ve herhangi birinden, en zor durumda bile, her zaman bir çıkış yolu vardır. Ve genellikle bu şekilde her zaman yakın bir yerdedir.

Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 2019

Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 2019

Related news

 • Kanal tedavisi nasıl yapılır-kanal tedavisi sonrası ağrı ne kadar kaç gün sürer
 • Telefondaki yakınlık sensörü - nedir Cep telefonları
 • Peynirli Biftek Tarifi
 • Fırfırlı Bebek Yeleği Modeli Yapımı
 • DÜNYA ÜLKELERİNDEN GÜZELLİK SIRLARI

 • Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 60

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok


  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 39

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 55

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 65

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 17

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 18

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 19

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 46

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 80

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 2

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 89

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 64

  Yandex postasına erişemediğimde ne yapmalıyım Sakin, trajedi yok 60