Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular

Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular


Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 97 02.03.2019, 04:56

"Yıldız Geçidi: Evren" Farkları fark ettiren oyuncular

2009'da, ekranlarda bir film çıktı,kült Amerikan-Kanada serisi franchise üçüncü - "Yıldız Geçidi: Evren". Aktörler gergin bir psikolojik drama yaratma göreviyle karşı karşıya kaldılar. Ve bazı izleyiciler için bu girişimin çok zorlanmış olmasına rağmen, sonuçta, insanın uzay mekânının arka planına karşı olan ilişkileri hakkında büyük bir film ortaya çıktı.

"Yıldız Geçidi: Evren" aktörler

hikayesi

Belli Yıldız'ın varlığının tüm geçmişiEvrenin en beklenmedik yerlerinde eskiler tarafından inşa edilen kapılar. Onlardan başka bir boyuta ya da Dünya'dan birkaç ışık yılı uzaklıktaki bir gezegene girebilirsiniz. Kozmosun neredeyse sınırsız alanına nüfuz ediyorlar, fakat sorun şu: Modern insanlar her zaman onları nasıl yöneteceklerini bilmiyorlar ve kapıların diğer tarafını bekliyorlar. Farklı ırklarla tanışmak, farklı ırklarla tanışmak, insanlar bu deneyi başlatan eskilerin planını çözmeye çalışırlar.

Dünyaya ilişkin ilk iki dizi Yıldız Geçidi çekti.heyecan verici maceralara ve etkileyici özel efektlere sahip çok sayıda bilim kurgu taraftarı. Üçüncü bölümün prömiyeri birçoğu şoka maruz kaldı. İlk bakışta, hiçbir şey kökten değişmedi, içerik hala kozmosun keşfine dayanıyor. Bilim adamları, siviller ve askerden oluşan bir grup insan, "Kader" anlamı taşıyan eski bir uzay gemisinde sıkıştı. Hiçbiri bunu nasıl yapılacağını bilmiyor ancak bir şey net - Dünya'nın ters yönde ilerliyor. Yakında geminin amacına ve hatta belki de kendi zihnine sahip olduğunu anlarlar, o da onun komutanı kim olacak diye seçer. Kapalı bir alanda, nerede olduklarını bilmeden insanlar çabaları birleştirerek aşırı bir durumda hayatta kalmayı öğrenmelidirler. Ancak bu zorunlu seferin katılımcılarının her biri için söyledikleri değil, her biri amacını sürdürüyor.

"Evren" de yenilikler nelerdir?

Aslında, bu faktörserinin taraftarlarını iki karşı kampa ayırdı. Bazıları psikolojik bileşeni coşkuyla algılamışlardı, diğerleri ise yönetmenin insan ilişkilerini vurgulama girişimlerinde öfkelendi."Yıldız Geçidi: Evren". Aktörler ve roller

Yapmaya ya da yapmaya değmez ama film çıktıSadece bu - yoğun, heyecan verici ve sıradışı. Eğer önceki mevsim görmedim bile izleyebilirsiniz. birçok incelemelerde dizilerini seyretmiş Telemann "Stargate: Universe", aktörler, en yüksek derecelendirme almış. Bu doğal görüntülerle birleşti nasıl doğru onların rolleri kavrandığı ve nasıl hayret. Filmin psikolojize hikayesi believability ilave edildi.

"Yıldız Geçidi: Evren", dizi. Tür kavramını değiştiren aktörler ve roller

Bu filmin kahramanlarının ana özelliği -karakterlerin belirsizliği. Açıkçası olumlu ya da olumsuz bir doğa yoktur. Seriden seriye, her birinin görüntü çizgisi sorunsuz şekilde çözülür. Bu yüzden "Star Gate: The Universe" serisinin oyuncuları özel bir dikkatle seçildi.

Ana övgü Robert Carlisle idi.Nicholas Rush rolünü oynadı ve karakterinin karmaşık karakterini ustaca somutlaştırdı. Bu, kozmosu keşfetme fikriyle takıntılı, olağanüstü bir bilim insanıdır, çünkü ekibin hangi bölümü onu deli olarak görmektedir. Ama diğer yarısı sivillerden oluşan liderliğini seçti. Nicholas'ın şiddetli psikolojik durumu, eşinin yakın zamandaki ölümüyle ilgili deneyimler nedeniyle ağırlaşmaktadır.

Rush'ın ana rakibi Everett Young rolüLuis Ferreira tarafından gerçekleştirildi. Siviller ve ordu arasında karşılıklı anlayış sağlamak, aslında yıldızlığın kaptanıdır. Bu tiyatro oyuncusu Brian Smith tarafından oynanan Matthew Scott, bu yardımcı olur. Genç, hırslı bir teğmen, adalet ve takım ruhu gücüne kesinlikle güveniyor. Ancak, gemideki olaylar onu henüz hayata çok hazır olmadığının farkındadır.

Eliz Levek çok parlak iki örnek çok parlaküreticilerin şüphe etmediği farklı ve zor sahneler - Senatör Armstrong'un kızı Chloe'nin rolü tam olarak onun tarafından alınmalıdır. Babasının kaybı onun kahramanın karakterini kızdırdı, ancak yine de bir uzay tuzağı bulmak onun için zor bir sınav olduğu ortaya çıktı."Yıldız Geçidi: Evren" serisinin aktörleri

Filmin komedi merkezi Eli Wallace. Kendine özgü bir mizah duygusunun ardında düşük benlik saygısını saklayan genç bir bilim adamı. Rol oyuncu David Blue tarafından oynadı.

onur

2019 yılında, 9'da Toronto'daki İkizler Ödülleri'ndeadaylar "Yıldız Kapısı: Evren" serisine sunulmuştur. Aktörler Carlisle ve Ferreira, Drama Serisinde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi ve Andy Mikita, En İyi Yönetmen ödülünü aldı. 2012'de, film, dizi dizilerinde en iyi makyaj için "Leo" ödülüne layık görüldü. Ayrıca, film görsel efektler için Emmy Ödülü'ne aday gösterildi."Yıldız Geçidi: Evren" filminin aktörleri

"Yıldız Geçidi: Evren": ikinci "Ben" olan aktörler ve roller

Diziyi ve onu vuranların kaderini etkiledi. "Yıldız Geçidi: Evren" filminin bazı aktörleri, çekimin kişisel yaşamlarında büyük bir olay olduğunu hissetti. Örneğin, David Blu, uzay yolculuğuyla ilgili bir destan için bu kadar kararlıydı ki, bu, yazarın Brad Wright'a "diziye teknik danışman" adını vermesi için bir fırsat verdi. Ve Daniel Jackson'ın görüntüsü, aktörün ölümüne neden olan Michael Schenx'e sıkı sıkıya bağlıydı. Bu rol onu tüm dünyaya yüceltti. Dizilerden ayrıldıktan sonra, yönetmenler ve yapımcılarla tartışırken, taraftarlar filmi desteklemek için Jackson'ı destekleyecek bir site yaratmaya zorladı. Ancak, herhangi bir büyük bütçeli projede yapılan çekimlerden sonra, Shanks asla katılmamıştır."Yıldız Geçidi: Evren, dizi." Oyuncu ve roller

Film hakkında ilginç olan nedir?

"Yıldız Geçidi'ni seyretmeye değer mi?" Evren "? Aktörler zafer için çalıştı, yazarlar şaşırtıcı derecede zengin bir hikâye yarattılar, makyaj sanatçıları inanılmaz görüntüler yaratma sanatında çok başarılılardı - harika bir tarzda kaliteli bir film için başka ne gerekiyor? Oh evet, etkileyici özel efektler. Ve buradalar. Evrenin gizemli dünyalarının görsel tasarımı nefes kesici ve hayal gücünü gıdıklıyor. Genel olarak, dizi sadece bu türün hayranlarına değil, aynı zamanda kahramanların karmaşık iç içe geçmiş ilişkilerine sahip dramatik filmlerin hayranlarına da hitap edecek.

Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular

Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular

Related news

 • Elbiselerin eskizlerinin nasıl çizildiğini öğrenmenin zamanı geldi
 • 122 Tane En Güzel Örgü Boyunluk Modelleri Burada
 • Sıcak çikolatalı kek tarifi ile Etiketlenen Konular
 • Hotel Park Krestovsky, St. Petersburg: Fiyatlar, fotoğraflar ve turistlerin yorumları
 • Derya Baykal Yeni Doğan Bebek Yelekleri
 • Rizeli Kadınlar Çaylarını Dereye Döktü: Bu Kapkaççılığa Neden Kimse Dur’ Demiyor

 • Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 94

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular


  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 42

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 8

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 83

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 18

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 57

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 42

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 41

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 21

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 5

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 79

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 23

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 49

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 64

  Yıldız Geçidi: Evren Farkları fark ettiren oyuncular 50