Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 2019

Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 2019
19.09.2019

Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 16

Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar

Xbox, modern bir oyun platformudur.oyunların kendileri ve oyunların ilişkili olduğu tüm hizmetler hariç, bulut profillerinde hiçbir şey görmek istemeyen gelişmiş oyuncular. Bu oyun platformu Microsoft tarafından geliştirilmiştir ve sürekli olarak çeşitli güncellemeler ve diğer ilginç ürünler alan desteklenmeye devam etmektedir. Buna ek olarak, bu platform dünyamızda çok şey değiştirebilen çeşitli teknolojik gelişmeleri test etmenin temelini oluşturmaktadır. Ancak bizim durumumuzda yalnızca çok fazla fırsat tanıyan Xbox Live Gold oyun hizmetinden söz edeceğiz, aynı zamanda bu hizmeti aktif kullanan kullanıcıları da teşvik ediyor.

Oyuncular için "Altın" statüsü

Için özel olarak tasarlanmış bir şebekedekullanıcılar, Xbox, ek özellikler elde etmenizi sağlayan benzersiz bir "altın" statüsü var. Bu statünün ücretli bir temeli vardır. Ödeme her ay yapılmalı veya yılda bir kez yapılmalıdır. Xbox Live Gold, kullanıcıya, hizmetin tüm servislerini kullanma, çeşitli oyunlarda ağ üzerinde oynamak, ücretsiz oyun projeleri edinmek, tüm oyun haberlerinden haberdar olmak ve çok daha fazlasını yapma olanağı veren benzersiz bir oyuncu statüsüdür. Ancak, başka bir şey var: Örneğin, çevrimdışı oyunlarda basitçe oynanacak "altın" bir statüye sahip olmak gerekli değildir. Ancak, bu durumda kimse güncellenmiş verilerinizi ve yeni başarılarınızı göremez.

Xbox Live Gold

Ağ Yeteneği

Xbox Live Gold büyük bir sosyal ağBirçoğunun ortak çıkarları bulmalarını, yarışmalarını, kesinlikle tüm oyun haberlerinden haberdar olmalarını sağlayan oyuncular. Buna ek olarak, bu sistemde geliştiricilerle doğrudan iletişim kurduğu birçok farklı oyun topluluğu bulunmaktadır. Artı, altın statüye sahip kullanıcıların katılabilir bir sürü forum vardır.

Ayrıca Xbox Live Gold'da özel bir özellik var.başarıları karşılaştırma işlevi, kullanıcılar başkalarının neler yaptığını, hangi oyunları, ne kadar zaman harcadıklarını vb. görebiliyorlar. Bu, yalnızca belirli bir projede kimlerin oynadığı iyi bilgisini değil, aynı zamanda kullanıcıya bir davet göndermek için hangi oynamak istediğiniz.

Xbox Live Gold Kodları

Kullanıcı Sorumlulukları

Yukarıda söylediğimiz gibi, kullanıcı,"altın" statüsünü kullanma bedeli. Xbox Live Gold kodları, Microsoft hizmeti veya diğer çevrimiçi mağazalardan satın alınabilen bu konuda size yardımcı olabilir. Kodların kendisi aboneliğinizi bir ay, altı ay veya bir yıl boyunca yenilemenize izin verir. Buna ek olarak, "altın" statüye sahip kullanıcılar kurallara uygun davranıyorlar, diğer bir deyişle, hileleri avantaj elde etmek, diğer kullanıcılara hakaret etmek, abonelik kapsamında ticari faaliyetlerde bulunmak yasaktır. Kurallar ihlal edilirse, kullanıcı daha fazla geri ödemeden "altın" statüsünün kullanımını sınırlayabilecek bir ceza yasağı alıyor.

Xbox Live'un altın statüsü

Uyarıcı parti

Xbox için Gold statüsüne sahip olmanız sayesindeCanlı, her zaman bütün olaylardan haberdar olmak ve profiliniz kullanıcı tabanı ile senkronize edilmeye devam edecek ve her zaman oyun bir oyun projesi diğerleriyle karşılaştırıldığında ne kadar iyi bileceksiniz. Bu oyun topluluğu durumunuzu artırmak sağlayacak ve birçok oyun projelerinde özel başarıları veya sanal bardak teşvik ve ödüllendirilir. Ayrıca moda profesyonel bir oyuncu özel rozetleri dahil. Bu fenomen o kadar yaygın olmasa da, zaten destek almaya ve genişletmeye başlamıştır.

Buna ek olarak, geliştiriciler serbest bırakmayı planlıyorsabir dizi oyunla, projeleri için test görevlileri alacaklar ve işe alındıklarında, kullanıcıların ne kadar zaman harcadıklarına ve ne elde ettiğine dikkat ediyorlar. Fakat sadece "altın" statüyü kullanan oyunculardan bilgi alırlar. Ve bu aboneliğin son artıları, konsolunuzun performansını artırmanıza ve oyunlar için yamalar almanıza izin veren sık güncellemelerdir.

xbox canlı altın oyunları

Kullanıcılara yönelik hediyeler

Oyunların Xbox Live olduğunu belirtmek isterizKullanıcılar tamamen ücretsiz olan Altın. Bu, özel bir "altın" statüye sahip olmak için kullanıcıları motive etmek için sürekli olarak düzenlenen özel bir eylemdir. Hediyelik eşya oyunları listesinde tamamen farklı projeler olabilir: Tamamen yeni sürümler, eski fakat kaliteli projelerin yanı sıra iddiasız fakat eşsiz eğlenceler. Ödüller, aktif "altın" statüye sahip her abone tarafından kesinlikle alınabilir. Ve ücretsiz ücretsiz ilginç oyunlar topluluğunu kazanmak, zaten aboneliği yenilemek için gereken paraya değer olan büyük bir avantaj. Bu nedenle, "altın" statünün sahibi olup olmayacağınızı hala düşünüyorsanız, zaten madencilikten çok daha fazla avantaj olduğu sonucuna varabilirsiniz. Xbox Live Gold'a sahip olmak, birçok avantaj, fırsat ve keyifli hediye sahibi olmak demektir, zaman kaybetmeyin ve bu muazzam ve aktif topluluğa katılın.

Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 2019

Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 2019

Related news

 • Dokulmay tarifi
 • Gendime Çorbası Tarifi
 • Kirpik büyümesi için ana ilaç: yağlar, maskeler, serumlar
 • Dede Baba Pastası Tarifi
 • SIRALI OYA MODELİ İÇİN ÖRNEK ARAMAYIN BU MODEL ŞAHANE

 • Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 62

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar


  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 53

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 77

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 16

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 70

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 86

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 75

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 21

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 93

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 82

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 33

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 65

  Xbox Live Gold Aboneliği - Faydalar ve Sorumluluklar 90