Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 2019

Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 2019
23.09.2019

Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 65

Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk

Sorunlu zamanlarda, insanlar bulmak istiyorgüven. Bu nedenle, geleceğe bakabilen vizyonerlerin sözlerini dinlerler. Sadece on yıl yaşayan bir çocuk olan Vyacheslav'ın kehaneti uzun yıllardır büyük ilgi görüyordu. Çocuk çok çocuksu şeyler konuşuyordu. İnsanların son zamanları ve kaderleri hakkında bilgilendirildi. Çocuğun haklı olup olmadığını anlamaya çalışalım.

Vyacheslav kehaneti çocuk

Vyacheslav Krasheninnikov hakkında

Çocuk 1982 yılında askeri bir ailede doğdu. Annesi bir ev hanımıydı, çocuk yetiştirmeye uğraşıyordu. Erken çocukluk döneminde Vyacheslav kan kanserine yakalandı. Ben anaokuluna gitmedim. Ama ben okuldaydım. Öğretmenlerin çocukta alışılmadık bir şey fark etmediklerine dikkat edilmelidir. Sınıf öğretmeni vasat olduğunu söyledi, ama diğerleri arasında nezaketle göze çarpıyordu. Oğlanın annesi hakkında çok şey söylüyor. Onun sözlerini dünyaya iletecek çok şey var. Kadın, Rab'bin, insanları zor bir seçim yapmak zorunda bırakılacak korkunç zamanlar hakkında halkları uyarmak için çocuğu dünyaya gönderdiğinden emin. Çocuk dediği gibi, insanların hastalıklarını gördü, nasıl iyileşeceğini biliyordu. Bununla birlikte, onun için daha önemli olan, vizyonlarını anlatmak, inananların şeytan kuvvetlerinden kaçmalarına yardımcı olmaktı, ki onun görüşüne göre, kurnaz ağlarını yakında tüm gezegenine bırakacaktı.

çocuğun Vyacheslav kehanetleri

Vyacheslav oğlunun kehanetleri

Genç gören hakkında, birkaç film çekildi, yazıldıkitap. Bunun tavrı belirsizdir. İnsanlar düşünceleriyle şaşırır ve korkutur. Bazıları - uzlaşmaz, diğerleri - derinlik, bilgelik ve saflık. Gerçek şu ki, Vyacheslav kehaneti (çocuk), dünyanın çökmeye yakın olduğu yönündedir. Sadece birkaçı kaydedilecek. Fakat zor, neredeyse imkansız testlerle karşı karşıyadırlar. Çocuk dünyaya, insanların şeytan tarafından ele geçirileceğini söyledi. Kendisi dünyaya görünecek ve kendisini Rab'bin elçisine açıklayacak. Bu adam hain ve kurnaz olacak mı? İnsanların ona inanacakları o kadar güçlü bir alan yaratacaktır. Bu kişi hakkındaki Vyacheslav kehaneti çok figüratiftir. Şeytanın elçisinin dünyaya dağdan taşındığını söyleyeceğini söyledi. İnsanlar bu topluluğa gelecekler, hissedecekler ve kimse onun fiziksel bir beden değil, bir yanılsama olduğunu anlayacaktır. Herkes hipnotize edilecek, sadece inananlar kurtulacak.

Vyacheslav Krasheninnikov'un kehanetleri

Vyacheslav oğlunun son zamanlardaki kehanetleri

Çocuğun annesi, zaten söylediği şeyin olduğundan emin.gerçekleştirilir. Her şey, Sovyet sonrası ülkelerin nüfusu tarafından makbuzların alınmasıyla başladı. Bu şeytani bir kağıt parçası. Ama bu sadece ilk test, bir günaha. Vyacheslav'in oğlunun son kehaneti olarak Times gelecek, ve dünyadaki herkes aynı pasaportları verecek. Onlara "çekici kağıt parçaları" diyordu. Bir kişi aldığında, sağ elin alnına veya el bileğine bir “666” işareti de konur. Gizlice yap. İnsanlar ne olduğunu anlamayacaklar. Dünya nüfusunun büyük bir kısmının "damgalanmış" olduğu ortaya çıktığında ("bulaşıklı" demiş), bu işaret vücutta görünecektir. İlk başta insanlar utangaç olacak, altıları gizleyeceksin. Ama sonra başkalarının hiçbir şeyden korkmadığını görecekler ve işarete dikkat etmeyi bırakmayacaklar. Bu son sefer. Herkes pasaport sahiplerine sağlanan faydalarla cezbeder ve ruhtan feragat eder.

Muhaliflere ne olacak?

Bütün insanlar şeytana boyun eğmez. İnanlılar, "küçümsedilmiş" in kadirsiz kaderinden kaçmaya çalışırlar. Diğerlerinden daha zor olacaklar. Mal satılmayacaklar. İnananlar açtır. Mühür alan akrabalar, önce onlara yardım edecek, yiyeceklerini paylaşacaklar. Ama tek bir parça Ortodoks yiyemez. Onları boğazdaki diabolik yiyeceklere götürmeyin ya da geri dönmeyin. Ve çok azı kaldığından, yetkililer onları avlayacaktır. Yollarda mesajlar, sahip olmayanlar tarafından yapılacak ve zorla kapatılacak. Vyacheslav'ın kehaneti olarak, Lord'un oğlu, şehirlerden uzaklaşıp doğal bir ekonomi yaşamak zorundasınız diyor. O zaman yetkililer halkı alamayacaklar. Ve zamanla Rab, sadık çocuklarını kapsayacak. Diğerleri için görünmez olacaklar. Sadece hazırlamak gerekir. Metal ve kumaşların toplanması gereklidir. Hiçbir şey elde edilemez.

Vyacheslav oğlunun son kehaneti

Rus Çarı Hakkında

Bir başka genç adam, Tanrı'nın Adanmış Biri'ni önceden haber verdi.Rusya'da tahtına dönecek. Aramadığı tarihler. Ve annem sormayı düşünmedi. Sonuçta, kimse böyle şeyler hakkında düşünmediği zaman, Sovyet döneminde yaşadı. Kral sıradan bir insanın kılığına girecek. Sorumluluğunun harika olduğunu anlayacaktır. Bazen, çılgın düşünceler bile kafamda yanıp söner: Ben saltanat yapabilir miyim. Ama hemen onları atın. Bu nedenle, basit, sıradan bir insan olmayı düşünün. Vyacheslav Krasheninnikov'un gençlik kehanetleri dediği gibi, titreyecek, gevşek kalacak, onun için zor olacak. Hainlerle ilgili korkunç kararlar vermek gerekli olacaktır. Ama Rab bu kişiyi terk etmeyecek. Kendisi aracılığıyla, devlet işleri kararlaştırılacaktır. Pek çok kişi, bu ülkeye geri dönmek için tekrar seçilmesini sağlamak için bu seçime yardım edecek. Ve dünya onları şeytan kuvvetlerinden korumak zorunda kalacak. Bu tür şeyler dünyaya küçük bir çocuk - Vyacheslav çocuğu tarafından anlatıldı. Ve peygambere inanmak ya da inanmamak - kendiniz karar verin.

Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 2019

Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 2019

Related news

 • Miranda Kerrin gelinliği tartışma konusu oldu
 • Spor Haberleri
 • Orak Hücreli Anemi Yaşam Süresi, Taşıyıcılığı Kalıtsal mıdır
 • Baykuş
 • Bebeklerde pamukçuk nasıl geçer

 • Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 69

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk


  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 1

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 10

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 43

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 71

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 35

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 8

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 39

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 23

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 75

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 98

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 44

  Vyacheslav kehaneti - Tanrı tarafından gönderilen çocuk 9