Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 2019

Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 2019

Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 77 19.02.2019, 12:05

"Volkswagen Polo Cross": Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence

"Volkswagen Polo Cross" - Bu özel bir versiyonÜreticilerin "off-road" dedikleri popüler bir hatchback. İlk kez 2005 yılında yayınlandı. Ana özelliği orijinal stili, aracın kompakt bir geçiş gibi görünüyor.

Volkswagen Polo Cross

Kısaca model hakkında

Boyutları ile otomobilin ilk versiyonları"Volkswagen Polo Cross" özellikle etkileyici değil. Uzunluk 3,9 m'yi geçmez, yüksekliği 1467 mm'dir. Genişlik 1650 mm'ye ulaşır. Dingil mesafesi 2466 mm. Yerden yükseklik de oldukça mütevazı - 15 santimetre. Ancak makine koruyucu boyasız gövde seti ve büyük tekerlek disklerine sahip olabilir.

Sahte geçişin ilk sürümleri sunulduatmosferik benzinli motorlar, gücü 70 ila 105 "atlar" ve hacim - 1.2 ila 1.4 litre arasındaydı. Ancak, bunlara ek olarak, turboşarjlı dizel motorlar hala kaputun altına monte edilebilir. Hacimleri 1.4 ve 1.9 litre idi. Arabalar sırasıyla 70 ve 100 at idi. Bu arada, 5 ileri "mekaniği" ile ve "otomatik makine" ile 4 veya 6 adımda teklif edildi.

"Volkswagen Polo Cross" ilk nesil hızlıpopüler oldu. Sonuçta, o, orijinal görünümüne ek olarak, kaliteli bir iç, enerji yoğun süspansiyon, iyi ses yalıtımı ve iyi bir temel ekipman övünme. Bu yüzden şaşırtıcı değil, neden 2019 yılında ikinci nesil piyasaya sürüldü.

Volkswagen polo çapraz özellikleri

İkinci nesil hakkında

2019'dan beri yeni Volkswagen modelleriPolo Cross ". Ve ilk otomobillerle karşılaştırıldığında daha çekici hale geldi. İlk olarak, tamponların alt kısmında tavan rayları ve koruyucu yastıklar vardı. Yer açıklığı 1,5 santimetre artırıldı - çok fazla değil, ama yine de daha iyi. Bir vücudun tüm çevresi üzerinde siyah renkli plastik koruma da vardı. Ve hala 2019'un bir yenilik hafif alaşım 17 inç diskler buldu. Dikdörtgen sis farları, sırayla, yuvarlak olanları değiştirmeye karar verildi. Yan aynaların bir gövdesi gümüşle boyanmıştır.

İçerde, yine de, aynı Volkswagen Polo. Hatchback "Cross" pratik olarak herhangi bir farklılık elde etmedi. Ama yine de iç mekan çekici görünüyor. İki renkli kumaşla kaplı rahat ve konforlu koltuklar, direksiyon simidi, kontrol noktasının kanatları ve "el freni" deri ile kaplıdır. Pedalların metal plakalarla donatılmasına karar verildi ve iç kısım krom elemanlarla süslenmelidir.

Genelde içeride olmak çok güzel. Bu arada, özellikle bagajı memnun ediyor. Tabii ki, normal durumda, 261 litre kargo ağırlayabilir. Ancak arka sıranın katlanması, hacmi 952 litreye çıkarmak mümkün olacak.

Volkswagen Polo Hatchback Çapraz

Kapağın altında ne var?

Özel bir dikkat"Volkswagen Polo Cross" özelliklerine sahiptir. Potansiyel alıcılara üç benzinli motor ve aynı sayıda dizel motor sunulmaktadır. Bunlar 6 ileri "mekaniği" olarak ve 7 bantlı bir DSG şanzıman ile birlikte sunulmaktadır.

Benzin üniteleri 70 adet kapasiteye sahip.85 ve 105 atlar. Hacim sırasıyla 1.2, 1.4 ve 1.2 litredir (en son TFSI sürümü). Dizel üniteler neredeyse aynı özelliklere sahiptir - 75, 90 ve 105 hp. Sadece tüm motorların hacmi aynı - 1,6 litre.

Özel bir dikkat çekmek isterimmodelin kalitesi. Sözde bir geçit olarak konumlandırılmıştır. Ve burada bu öneki hatırlamak önemlidir. Geçitten bu arabanın sadece stili var. Gitmek için off-road üzerinde tavsiye edilmez. Her ne kadar şehir ve otoyol otomobilin güvenli bir şekilde ilerlese de - ne ruloları ne de sürükleniyor, ve yörünge mükemmel bir şekilde duruyor.

Volkswagen kros takımı fiyatı

Ekipman ve maliyet

Bu konuya değinmek de söylenmelidir.Araba "Volkswagen Cross Polo". Paketler, fiyatlar - bu oldukça önemli bir bilgidir. Özellikle böyle bir araba almak isteyenler için.

Temel ekipman, model varelektrikli ısıtmalı aynalar, elektrikli camlar, renkli MFA ekran, lastik basınç sensörü, kolçak, ayarlanabilir koltuklar ve diğer standart sistemler ve seçenekler. Ek bir ücret karşılığında araç ön koltukları ısıtıyor, geri bildirim ve otomatik çalıştırma, arka görüş kamerası ve diğer bazı faydalı eklemeler ile sinyal alıyor.

Rusya'da satın alabileceğinize değinmeye değer.Bu arabanın sadece bir versiyonu - 86 beygir gücündeki 1,4 litrelik benzinli motorla. Küçük bir kilometre ile Model 2013 sürümü ve iyi durumda yaklaşık 500-600 bin rubleye mal olacak. Eğer Alman üretiminin yüksek kaliteli, güvenilir ve konforlu bir otomobilinin sahibi olmak istiyorsanız, Volkswagen Cross Polo'yu tercih edebilirsiniz.

Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 2019

Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 2019

Related news

 • Chicco Mağazaları Bahara ve Çocuk Bayramına Hazır
 • Doğal pişik kremi yapımı
 • Son dakika... ESOGÜdeki saldırganın ilk ifadesi ortaya çıktı
 • Batılı ülkelerin korkulu rüyası: T-14 Armata tankları
 • Beyti Kebabı Videosu
 • Bebeklerde ve Çocuklarda İshal Nedenleri ve Tedavisi

 • Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 7

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence


  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 3

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 8

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 27

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 13

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 64

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 49

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 91

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 53

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 59

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 21

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 55

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 30

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 16

  Volkswagen Polo Cross: Alman pseudo-crossover hakkında tüm eğlence 3