VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 2019

VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 2019
19.08.2019

VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 60

VKontakte'den şifre nasıl hatırlanır?

Çeşitli sitelere ve sosyal ağlara kayıt olarakağlar, pek çok kullanıcı şifrelerini hatırlamaya çalışmazlar ve tarayıcılar gibi "Beni hatırla" adlı mükemmel bir işlev olduğu için istenen sayfaya giriş yaparlar. Dolayısıyla, siteye ilk girişten sonra bir giriş ve şifre kullanarak, tarayıcı "Parolayı kaydet?" Diye soruyor. (veya kullanıcı bağımsız olarak "Beni hatırla" satırının önüne bir onay işareti koyar).

şifre nasıl hatırlanır

Şu andan itibaren siteyeherhangi bir kayıt verisi giriliyor. Ancak, tarayıcıyı değiştirmek veya diğer kullanıcıların bilgisayarından siteye giriş yapmak (şifreyi "hatırlamak" da istemektedir) durumunda, saklanan veriler kaybolabilir ve daha sonra şifrenin nasıl hatırlanacağı sorusu uygun hale gelir.

Bu gibi durumlardan kaçınmak için gerek yokKayıt verilerinin otomatik olarak kaydedilmesini umarız. En iyi seçenek, kendiniz için sık ziyaret edilen sitelerden gelen tüm oturum açma ve şifreleri içermesi gereken bir Microsoft Word veya Microsoft Excel belgesi oluşturmaktır. Bu belgeyi bilgisayarınızın sabit diskine kaydetmeniz önerilir (masaüstünde değil). Bunun nedeni, bir sistem çökmesi nedeniyle, Windows'u acil bir modda yeniden yüklemeniz gerektiğinde, masaüstünün ait olduğu C sürücüsündeki tüm verilerin kaybolacağı gerçeğidir. Parolanın nasıl hatırlanacağıyla ilgili olarak, kaydedilmiş parolalarla bir belge oluşturulduğunda, bir parola ile korumanın yapılması istenir ve istenir. Mümkünse, bu belge harici bir ortama kopyalanmalıdır (USB flash sürücüde, telefonda).

e-posta adresi nasıl geri yüklenir

Farklı sitelerde şifre kurtarma prosedürü farklı olacaktır. VKontakte sitesindeki şifreyi unuttuğunuzda durumu göz önünde bulundurun. Eylemler aşağıdaki gibidir:

- "Oturum Aç" düğmesinin altında "Şifrenizi mi unuttunuz?" - basmak gerekiyor;

- Görünen pencerede, siteye girmek için kullanılan e-posta adresini veya giriş bilgisini girin;

- Açılan pencerede bir "istenmeyen posta önleme" kontrolünü iletmeniz gerekir (bunun için ilgili satırdaki sayılar ve harfler girilir);

- Ayrıca e-posta adresinde bir siteye erişimin geri yüklenmesiyle ilgili talimatların bulunduğu bir mektup bulunacaktır.

şifreni unuttun

Eğer nasıl hatırlanacağını gösteren yolşifre, kullanılamaz, yani, siteye erişim için başka bir seçenek VKontakte, kullanıcı e-posta adresini unuttuysa kullanılır. İnsanlar bir e-posta adresinin nasıl geri yükleneceğini merak ettikleri zaman, sakinleştirmeyi, bir bardak çay içmeyi ve sayfaya yaklaşık bir adres seçeneği yazmayı öneriyorlar. Böylece, kişisel sayfanızın adresini belirterek siteye erişimi geri yükleyebilir ve olduğunuzu belgeleyerek kanıtlayabilirsiniz. Bu tür bir kurtarma işlemi için, "Erişim sayfası geri yükleme formu" düğmesine tıklamanız gerekir (ekranın sağ alt kısmında bulunur).

Başkalarıdaki şifreyi hatırlamanın yollarısiteler, daha önce de belirtildiği gibi farklı olabilir. Örneğin, Mail.ru web sitesine erişimi geri yüklerseniz, gizli bir soru (kayıt sırasında belirtilmişse) kullanabilir veya başka bir posta kutusu kullanabilirsiniz (kayıt sırasında ek olarak belirtilmişse). Yani, şifrenizi unuttuysanız - panik yapmayın! Bu tamir edilebilir!

VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 2019

VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 2019

Related news

 • Dışı Seni İçi Beni Yakar: İçli Köfte Tarifi İçli Köfte Nasıl Yapılır
 • Baklavalık Yufkadan Sarma Baklava Tarifi
 • Ünlü oyuncunun kısa filmi Berlin Film Festivalinde
 • Bodrumda Neler Yapılır Bodrumda Neler Yenir
 • Jade, Çin imparatorlarının taşıdır

 • VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 6

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır


  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 31

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 80

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 37

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 18

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 95

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 100

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 61

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 97

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 3

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 28

  VKontakteden şifre nasıl hatırlanır 10