VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 2019

VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 2019

VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 7 01.03.2019, 06:05

VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir?

Sosyal ağdaki etkinlikler "VKontakte" dirÇok kullanışlı bir topluluk türü. Tüm katılımcılara hatırlatılacak bir toplantı atamak için kullanabilirsiniz. Sadece olay geçtikten sonra kaybolmaz. Bazen gerçekten engeller. VKontakte burada ne sunuyor? Bir etkinliği nasıl silerim? Tüm en iyi tavsiye ve öneriler dikkatinize sunulacaktır. Aslında, görevin çözümüne doğru bir şekilde yaklaşırsanız, durumu kolayca değiştirebilirsiniz. Ana şey denemek.bir etkinlik nasıl silinir?

Mümkün mü?

Her şeyden önce, ilginç, bir fırsat varsosyal ağdaki bir etkinliği silin veya silin. Muhtemelen böyle bir işlev yoktur. Sonuçta, birkaç kişi ses kaydı "VKontakte" veya bir fotoğrafın nasıl silineceği ile ilgileniyor. Bu uzun bir süre boyunca bir sosyal ağın varlığına uzun zamandır bilinmektedir. Fakat olaylar biraz farklı. Mesele şu ki, fikri uygulamak mümkün değil. Bu nedenle birçok insan sosyal ağ "VKontakte" nin olanaklarını düşünmektedir. Bir etkinliği nasıl silerim? Her zaman sonsuza dek kalacak mı? Hiç de değil. Pratikte sıklıkla kullanılan bazı püf noktaları vardır.

bilgi

İlk yöntem bilgiden kurtulmak,yerleştirmiş olduğunuz Ve hepsi. Dağıtım altında fotoğraf ve ses kayıtları, bir avatar, videolar, kişiler ve varsa tartışma konuları vardır.Bir ses kaydı vkontakte nasıl silinir

Tüm bunlardan sonra en önemli şey kaldırmaktırEtkinliğin katılımcıları. Bu durumda, sayfa kaybolmaz, ancak artık yakındaki olaylar listesinde görünmeyecektir. Bu olayın güvenli bir şekilde unutulacağını söyleyebilirsin. Bu özellikler ve sırlar orada bitmiyor. Daha fazla "VKontakte" yöntemini kullanabilirsiniz. Bir etkinliği nasıl silerim? Bunu yapmak çok kolay değil. Daha açıkçası, daha önce açıkladığımız gibi, standart yöntemlerle mümkün değildir. Ancak, etkinliğinizi sonraki etkinliklerden kaldırabilirsiniz.

tarih

Tam olarak nasıl? Unutmayın, sadece olayın yaratıcısı fikri anlayabilir. Sosyal ağı kandırmak için yararlı olacak tüm araçlara sahip. Etkinlikten kurtulmak için etkinliğin tarihini değiştirmeniz gerekecektir. Bu topluluğun kullanıcıları rahatsız etmemesini sağlamak için, etkinliğin gününü, ayını ve yılını, ayarlanmış olan herhangi bir zamanda ayarlara koymanız yeterlidir. Herhangi bir tarih olabilir. Değişiklikleri kaydedin ve sonucun tadını çıkarın.üyeleri sil

liderler

Eğer bir "VKontakte" olayını nasıl silebilirimyaratıcı mı? Bazı kullanıcıları ilgilendiren soru budur. Kullanabileceğiniz başka küçük ve basit bir yöntem var. Bu olaydan kesinlikle kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Etkinliğin katılımcıları arasında "Organizatörler" gibi bir kullanıcı kategorisi var. Görevleri çözmemize yardımcı olacaklar. Sosyal ağ "VKontakte" de olası eylem seçenekleri hakkında düşünmek? Bir etkinliği nasıl silerim? Bunu yapmak için, "Yöneticiler" bölümünü ziyaret edin ve orada düzenleyiciyi bulun. Tüm yapılması gereken, onu kaldırmaktır. Yani, sıradan katılımcılar bölümüne geçin. Bu seçenek kötü değil, ancak birkaç kişi bunun hakkında konuşuyor. Değişikliğin etkinlik tarihinde kullanılması daha kolaydır.

Bir etkinliği bırakmak

Ve eğer basit bir katılımcıysanız? Bütün mesele, fikri herhangi bir özel problem olmadan gerçekleştirebilmenizdir. Neden? Çünkü olayın bu durumda kaldırılması, katılacak bir tabu anlamına gelir. Bunu ziyaret etmeyi reddediyorsunuz ya da bu yerin cevap vermekten daha zor olmadığını, bir ses kaydının nasıl silineceğini "VKontakte". Tek ihtiyacınız olan etkinlik sayfasını ziyaret etmek ve "Çözümü değiştir" menü öğesini seçmek. Avatarın altında. Sonra "Ben gidemiyorum" seçeneğini seçin - ve bu, bitti. Artık katılımcılar listesinde listelenmeyeceksiniz ve etkinlik kendini göstermeyi bırakacaktır.Bir içerik oluşturucuysam bir etkinliği nasıl silebilirim?

Her şeyin kolay ve basit olduğu ortaya çıkıyor. Bu fikri gerçekleştirmek için sosyal ağ "VKontakte" nin birkaç sırrını bilmek yeterlidir. Bir sosyal ağdaki faaliyetlerin kaldırılmasını sağlayan uygulamalara rastlarsanız, onlara güvenmeyin. Bu en yaygın boşanma. Büyük olasılıkla, sizi hem paradan hem de çalışan bir hesaptan mahrum eder. Uyanık ol! Ve bir etkinlik oluşturduğunuzda, bundan tamamen kurtulamayacağınızı unutmayın! Bu arada, VKontakte ağında kullanabileceğiniz bir tane daha yol var. Bir etkinliği nasıl silerim? Ayarları özel yapın. Tüm katılımcıları silmeyi unutmayın!

VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 2019

VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 2019

Related news

 • Andrei Leninsky: biyografi ve yaratıcılık
 • Dünya Kupası finalinde sahaya girenlerin kim olduğu ortaya çıktı
 • Evrim neden tarihi süreç olarak adlandırılıyor Evrimin itici gücü
 • YILDIZ ŞEKLİNDE BONCUK SÜSLÜ ÖRME KÜPE YAPIMI
 • PÜİS, benzine zam geldiğini haber vermeyecek: Küfür ediliyor

 • VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 84

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir


  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 56

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 84

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 19

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 71

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 65

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 79

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 48

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 33

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 33

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 72

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 89

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 13

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 48

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 38

  VKontakte sırları: Bir etkinlik nasıl silinir 22