VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 2019

VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 2019
24.08.2019

VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 24

"VKontakte" işlevleri. "VKontakte" kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi?

Kayıtlı olmayan birini bulmak zorduren azından bir sosyal ağda. Ülkemiz için en popüler olanı Odnoklassniki ve VKontakte. Eski nesiller daha eski nesillerle popülerse, ikincisi çoğunlukla öğrenciler ve öğrenciler ve gençler tarafından kullanılır. Bu, bu sosyal ağ hakkında ve daha fazla konuşacağız.

bir vkontakte kaydını nasıl düzelteceğim

Her yıl çeşitli yerlerde,iletişim amaçlanan ve "VKontakte" özellikle daha fazla ve daha yeni özellikler ve işlevler görünür. Bunlardan biri sabit girişi "VKontakte" dir. en ne olduğunu ve nasıl bir hesap oluşturmak ne konuşalım.

Nedir ve "ne yiyor"

Önce, tam olarak ne olduğunu öğrenelimsabit kayıt, tam olarak nasıl göründüğü ve sıradan bir yazıdan nasıl farklı olduğu. Sonra "VKontakte" kaydını düzeltmenin anlamı ve nasıl yapılacağı hakkında konuşacağız.

Muhtemelen bildiğiniz gibi, daha önce gönderme yaparkenSayfanın sonundaki kullanıcının duvarında yazılan son eklenen bilgiler görüntülendi. Duvara eklediğiniz her şey kronolojik sırayla görüntülenir.

vkontakte kaydını düzelt

Şimdi yeni bir işlev ortaya çıktı: "Bir kayıt kaydedin." Bu, herhangi bir postayı seviyorsanız, o zaman duvarınıza sabitlenebilir demektir. Sayfanın başında olacak. Bu durumda, yayınlayacağınız yeni yayınların altına yerleştirileceksiniz. Kayıtların kronolojisi biraz bozuk.

Sonra, "VKontakte" kaydını nasıl düzelteceğimiz hakkında konuşacağız. Ancak önce bu işlevin neden gerekli olduğunu bulacağız.

Kayıt değeri

Bu işlevin neden gerekli olduğunu sorabilirsiniz. Her şeyden önce, en çok sevdiğiniz bilgiye tam olarak sahip olabilmeniz için.

Yani, genellikle duvara tutturulmuş olan mesajlarbir kişinin durumunu, belirli bir zamanda zaman içindeki şeylere karşı tutumunu karakterize eder. Bazıları kullanıcının ömrü boyunca önemli olayları anlatan bilgileri düzeltir. Bu nedenle "VKontakte" kaydını nasıl düzelteceğinizi bilmelisiniz.

bir vkontakte kaydını düzeltmek ne anlama gelir?Her durumda, kaydı beğendiyseniz veinsanların sayfanızı ziyaret etmesini, ilk etapta görünmesini ve ardından bu yazıyı duvarda düzeltmelisin. Sonra nasıl yapılacağını anlatacağız.

Nasıl düzeltilir?

Şimdi doğrudan konuya gidelimBizim yazı ve tüm "VKontakte." Bunu yapmak oldukça kolay. Bunu yapmak için önce duvarınıza yerleştirmelisiniz.

Gönderiye basıyoruz, açıyoruz. Ardından, kayıtları silebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz çeşitli işlev düğmelerinin bulunduğu en alt kısma gideriz. Aralarında "Kilitle" düğmesine bakın ve üzerine tıklayın. Sayfanızdaki değişiklikleri görmek için sayfayı kapatın ve güncelleyin. Şimdi bu yazı sayfanın en üstünde olacak, "Kayıt sabit" yazısı görünecektir.

Gördüğünüz gibi, karmaşık bir şey yoktur - her şey oldukça hızlı ve basit bir şekilde yapılır. Burada duvarda sadece bir yazı düzeltmek mümkün olduğunu belirtmek gerekir.

Nasıl çözülür

Bu yüzden, "VKontakte" kaydını nasıl düzelteceğimizi daha önce anladık. Şimdi çözmemiz gerektiğinde veya bir diğerine değiştirdiğinizde durumu düşünelim. Bu durumda iki seçenek var.

sabit kayıt vkontakte

Birinci seçenek. Çözmeyi kaldırmak için, sizin tarafınızdan seçilen postayı tekrar açmanız gerekir. Aşağıya inin ve "Undock" düğmesini seçin. Sayfayı kapatıp güncelleriz. Şimdi bu kayıt, daha önce eklenmiş olan kayıt ve onun ardından eklenen kayıt arasına yerleştirilecektir. Yani, duvardaki tüm yazılarınız kronolojik sırayla yeniden düzenlenecektir.

İkinci seçenek,biri bir sabit kaydı bir diğeriyle değiştirmelidir. İstediğiniz yayını ekleyin. Sonra "VKontakte" kaydını düzeltmek için yaptığımız tüm eylemleri gerçekleştiririz. Bittiğinde, sayfayı güncelleriz. Eski bir sabit kayıt otomatik olarak yenisiyle değiştirilir.

Şimdi bir rekoru düzeltmenin ne anlama geldiğini biliyorsun."VKontakte" ve nasıl yapılabilir? Gördüğünüz gibi, bu sosyal ağdaki bir kaydı düzeltme veya çıkarmada zor bir şey yoktur. Asıl önemli olan, sayfanızdaki en önemli yere yerleştirmek istediğiniz gönderiyi bulmaktır.

VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 2019

VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 2019

Related news

 • Ağustosböceği ile Karınca
 • Gelin Pastası Tatlısı
 • Hangi merhem çürük ve morarma arasından seçim yapabilir
 • Ender Saraç Göbek Eritme Diyeti
 • Evleneceksen Gel Sezon Finali 23 Haziran 2019-2020-2020 izle

 • VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 85

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi


  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 50

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 88

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 90

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 66

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 64

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 24

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 5

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 87

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 83

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 63

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 24

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 56

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 95

  VKontakte işlevleri. VKontakte kayıt nasıl düzeltilir ve ne gibi 33