VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 2019

VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 2019
15.09.2019

VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 35

VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim? En yaygın üç yolu

Avatarın bir avatar olmasına alışkınızbir kullanıcıya bir şey yazmak istersek, sosyal ağdaki kullanıcısı, ona atıfta bulunduğumuz "imajı". Bu nedenle, profil ekran koruyucusunda ayarlanan görüntünün ne kadar oynandığını tahmin etmek kolaydır.

Bununla birlikte, herkes çok fazla dikkat etmiyorsayfanızın resmi. fotoğrafınıza bir avatar basanlar, ve görüntü profiline umurumda değil edenler: bu şekilde koyun, tüm kullanıcılar (bu konuyla ilgili özellikle konuşursam) iki gruba ayrılabilir. Standart bir görüntü bırakıyorlar ya da üçüncü taraf resmi kullanıyorlar.

"Vkontakte" grubu için "avatar" nasıl yapılır?

Eğer gruplardan bahsedersek durum farklıdır. Grubunuzun ilgi çekici ve bilgilendirici bir fotoğrafı yoksa - muhtemelen hiç kimse girmeyecek. Bu nedenle, topluluk yöneticileri sıklıkla: "VKontakte" grubu için bir avatar nasıl hazırlanır? Bu makalede, onu oluşturmak için birkaç seçeneğe bakacağız ve gruptaki fotoğrafların özelliklerini de değerlendirdik.

Grubun avatarında ne olmalıdır?

Peki, nasıl bir genel teori ile başlayalımfotoğraf grubuna benzeyin. Bu bilgilere dayanarak, VKontakte grubu için kullanıcılara hitap edecek ve yeni üyeleri çekecek bir avatar nasıl yapılacağını anlayacaksınız.

Açıkçası, gruptaki fotoğrafınToplulukta barındırılan içerik. Bir resim için temel gereklilik budur: içeriği, hakkında yazdığınız ile alakalı olmalıdır. İkinci şart, imajın çekiciliğidir. Bir ziyaretçinin grubunuz hakkında gördüğü her şey ad ve resim olduğundan, ikincisi mümkün olduğunca cazip olmalı ve böylece kullanıcı topluluğun sayfasını tıklamayı ve gitmek istiyor. VKontakte grubu için bir avatar yapmak istediğinizde, lütfen bunu göz önünde bulundurun. Bir grup fotoğrafının son gereksinimi bilgilendirici olarak adlandırılmalıdır. Kabaca konuşmak gerekirse: Avatarda, gruba ne yaptığını kullanıcıya gösterecek bir şey tasvir etmek önerilir. Bunu, örneğin yazıtların yardımıyla yapabilirsiniz.

"Vkontakte" grubu için "avatar" yapmak

Bitmiş bir görüntü arıyoruz

Grup fotoğrafı oluşturmanın yolları listesindeBitmiş görüntü için yapılan arama, aynı zamanda en popüler ve en basit olanıdır. Sizin için gerekli olan şey, siteye görsellerle birlikte gitmek ve grubunuzun temasıyla ilgili resim kategorisini bulmaktır. En başarılı fotoğraf kaydedilebilir ve düzenlenebilir (hatta herhangi bir değişiklik yapılmadan topluluk sayfasına gönderilebilir).

Çevrimiçi düzenleyicileri kullanarak bir avatar oluştur

İkinci seçenek hazır olarak düzenleniyorçevrimiçi editörleri kullanarak görüntüleri (veya yeni oluştururken). Neyse ki, artık avatarınızı sıfırdan geliştirmenize ve önceden tanımlanmış şablonlardan birini kullanmanıza olanak tanıyan birçok hizmet var. Hayat otomatik her şeyi yapacağız - Az önce bile dert olamaz, siz "Photoshop" olmadan "VKontakte" grubu için bir avatar nasıl ardından Ava için üzerini görmek ve istiyorum karar vermek gerekir. Bugün internette birçok hazır çözüm var. Onlar özgür ve çok işlevli. Bu tür sitelerle çalışmanın tek dezavantajı, filigrandır - kaynağın adresi, sizi alt köşede bir yerde bulunan bir avatar yaptı.

Photoshop'ta "Vkontakte" grubu için "avatar" nasıl yapılır

Photoshop'ta bir avatar oluştur

Grup için nasıl avatar yapılacağını bilmiyorsanızBir başkasının sitesine bağlantı olmadan "VKontakte" - en popüler görüntü düzenleme programını kullanmak zorunda kalacaksınız. Bu "Photoshop". Onunla çalışmak oldukça basit, asıl önemli olan temelleri anlamak, programın işlediği temel kavramları ve kategorileri anlamaktır. Şimdiye kadar en az etkileşimde bulunma deneyiminiz varsa - sizin için bir avatar oluşturmak kolay olacaktır. Photoshop'ta VKontakte grubu için nasıl bir avatar yapılacağını bilmiyorsanız, iki seçeneğiniz olacaktır. Birincisi, programda çalışabilen bir kişiden yardım almak, ikincisi editörün özelliklerini bağımsız olarak incelemektir: dersleri, iş örneklerini bulmak, kendini geliştirmek.

Bir avatar oluştur

Sonunda, soruya cevap verdikten sonra"VKontakte" grubu için bir avatar nasıl oluşturulur? ", Gruptaki fotoğrafta neyin tasvir edileceğini düşünmenin zamanı geldi. Daha önce belirtildiği gibi, bu tematik, çekici ve bilgilendirici bir şey olmalı. Bir kağıt ve bir kalem almanızı ve topluluğunuzun logosunu çizmenizi öneririz. Bundan sonra bir görüntü oluşturmaya başlayabilirsiniz.

photoshop olmadan "Vkontakte" grubu için "avatar" nasıl yapılır

Yukarıdakilerden birini yapabilirsiniz.yolları. Hangi avatarın daha iyi olduğunu bilmiyorsanız, basit ve etkili bir belirleme yöntemine başvurabilirsiniz: Grubun kendisinde oylama. İnsanların hangi fotoğrafın daha iyi olduğuna karar vermesine izin verin.

VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 2019

VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 2019

Related news

 • İlkbahar Yaz LC Waikiki (LCW) Ayakkabı Modelleri 2019-2019
 • Sinema Günü: Ülkenin kültürel hayatında bir etkinlik
 • Ayakkabı Modeli Bebek Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Suudi Arabistanın başkenti Riyadtır
 • Diş Kaplama Kimlere Önerilir

 • VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 94

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu


  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 39

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 11

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 60

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 32

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 43

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 16

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 88

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 51

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 84

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 96

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 6

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 25

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 75

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 90

  VKontakte grubu için nasıl avatar yapabilirim En yaygın üç yolu 56