Vitebskin En İyi Eczaneleri 2019

Vitebskin En İyi Eczaneleri 2019

Vitebskin En İyi Eczaneleri 76 18.02.2019, 10:17

Vitebsk'in En İyi Eczaneleri

Bir kişi sürekli seyahat ettiğinde, oYeni bir konaklama yeri hakkında çok fazla bilgiye ihtiyacınız var: yiyecek almak nerede, gece nerede kalınır, nerede travmaya gidersiniz. En önemli görevlerden biri, kesik, çizik veya yanık durumunda ilaç ve diğer tıbbi malzemelerin satın alınmasıdır.

Yeni bir şehir her zaman keşfedilmemiş bir bölge,Bu yüzden hemen sadece istenen kurumun yerini değil, aynı zamanda kalitesini de anlamayacaktır. Bu makalede Vitebsk eczaneleri, turistin muhtemel ara noktalarından biri olarak kabul edilecektir. Ürün yelpazesi, avantajları, fiyatları ve bazı eczane ürünlerinin adreslerini size bildireceğiz.

Vitebsk eczanelerinde ilaçlar

"Komfarm"

Belarus şirketlerinden biri olanönde gelen şirketlerden tıbbi ürünlerin satışında liderler. 20 yıldan fazla pazarda var. Belarus'taki tüm bölümlerini sayıyorsanız, 60'tan fazla yayınlanacak.

Vitebsk'de birkaç küçük nokta keşfedilmiştir. Burada temel ilaçların bir listesi, çok çeşitli besin takviyeleri, çocuk ürünleri, kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır. Düzenli promosyonlar ve indirimler nedeniyle popülerdir.

Eczane adresi:Vitebsk, st. Sovyet Ordusu, 6.

"PKF Iasi"

Departmanları şehir merkezine yakın olan iyi bir ucuz eczane (Vitebsk). Uygun yer ziyaret edilen yeri yapar ve fiyatlar bu faktörü destekler.

Diğer eczanelerde olduğu gibi bir liste var.Çocuklar ve yetişkinler için tüm hayati ilaçlar ve diğer tıbbi ürünler. Şirket, müşterilerine indirim kartı (% 5'e kadar) ile motive ediyor. Satın alımlarda indirim, eczanenin sürekli ziyaretinde büyür.

Eczane adresi:Vitebsk, st. General Beloborodov, 1/2.

Vitebsk Eczaneleri

"Energofarm"

Halen sahnede olan bir şirketgelişme. Şehirdeki otoritesi çok güçlü değil, ama açıklığı var. Az popülerlik, diğer birçok kuruluştan biraz daha yüksek fiyatlardan gelir. Ancak fark, ürün yelpazesi ile düzeltildi (burada Vitebsk'deki popüler eczanelerde bulunmayan ilaçlar ve tıbbi ürünler bulabilirsiniz), ancak bu pazarlama kursu her zaman yardımcı olmaz.

Burada elde etmek için karmaşık bir sistem sunuyoruzindirim kartları. Kayıt için 300.000 ruble çek toplamak ve eczacıya sunmak ya da 200.000 ruble miktarında bir kerelik satın almak gerekir. Sonra bir indirim tahakkuk geliyor: tüm alımların değeri 3.5 milyon ruble -% 3,5 ve 5 milyondan fazla ruble -% 5 ulaştığında.

Bir başka önemli artı ilaç bulma olasılığıdır. Vitebsk eczaneleri nadiren "Energofarm" ı önde gelen yerlerden birine götüren böyle bir hizmet sunmaktadır.

Eczanenin adresleri:Str. Petrusya Brovka, 19; Moskova Caddesi, 47.

UP "Eczacılık"

Bulunabilir büyük bir eczane ağı,Beyaz Rusya'nın tüm şehirleri. Genellikle bölümler oldukça büyüktür ve ürün yelpazesi çok çeşitli ilaçlar, diyet takviyeleri, tıbbi ekipman ve diğer özel ürünler içerir.

Vitebsk eczaneler uyuşturucu ara

Tüm uyuşturucu grupları için demokratik fiyatlarörgütler gelişmeye yardımcı oluyor. Genellikle, bir müşteri satın aldığında, müşteri hemen gerekli ilaçların listesini alır. Kaliteli hizmet, eczacılar arkadaş canlısı, her zaman tercih etmenin daha iyi olduğunu soruyor.

adres:Str. Kozmonotlar, 8; Str. Chkalov, 11; Str. Gogol, 6.

Listelenen noktalara ek olarak, diğerleri var. Bunları neredeyse her köşede bulabilirsiniz, çünkü ağ çok yaygındır. Eczane düzenli ziyaretçilere indirim kartı sağlar.

"Advantfarma"

Her zamanki küçük eczane ağı, ama oDiğer büyük organizasyonlara göre bir avantaj var - bu saat başı. Gerekli tüm hazırlıklar raflarda mevcut, bu yüzden kritik bir durumda, herhangi bir zamanda buraya dönüp yardım edebileceklerinden emin olabilirsiniz. Nakit olarak veya bir kartla ödeme yapmak için bir fırsat vardır.

Eczane adresi:Str. General Beloborodov, 3.

Bu ağın bazı noktaları neredeyse Vitebsk'in tam merkezinde yer almaktadır.

"Vitvar"

Büyük bir büyük modern eczane zinciriilaç ve diğer tıbbi ürünlerin seçimi. Toplamda Vitebsk'te birkaç eczane var, burada ilaçlar için de arama yapmak mümkündür. Bu noktayı diğerlerinden ayıran ana yenilik, ilaçları Gippokrat.by web sitesi üzerinden yaptırma olasılığıdır. Sadece içeri girmeli, ilginin ürününü bulmalı ve daha fazla satın almak için sepete koymalısınız. Bu yöntemle tüm ilaç gruplarına% 5 indirim uygulanır.

Vitebsk arama eczaneler

Girişim sadece alıcılar için değil,ama aynı zamanda çalışanlar için. Beceri ve ilgiyi geliştirmek için eczacılar, ilaç ve şirketlerle ilgili yeni yararlı bilgilerin anlatıldığı seminerler düzenler.

adres:Moskova Caddesi, 42.

"Favori eczane"

Bu eczane ağı kullanım bölümleriülke çapında hangi popülerlik ve yaygınlık nedeniyle. Toplamda, şehirlerde 60'tan fazla puan var. Şirket geniş bir yelpazede ilaç, tıbbi ekipman, kozmetik ve diğer ürünler sunmaktadır.

Burada her zaman çok fazla alıcı var. Sebeplerden biri indirimler. Statüleri onaylayan bir belge sunarken, belirli kategoriler (özürlüler, 3 yaşından küçük küçük çocuklu aileler vb.) Kategorileri vardır. Promosyon, hafta içi saat 15: 00'e kadar tutulur.

Eczane adresi:Str. Lenina, 26 yaşında

"Itera-Med"

Oluşan küçük bir gelişmekte olan ağ,şu an 9 bölümden. Vitebsk, Mogilev ve Minsk'te eczaneler bulunabilir. Çok popülerdir, çünkü çok çeşitli bitkisel ilaçlar vardır. İlaçlar, tıbbi ekipman ve diğer ürünler de mevcuttur.

Eczane adresi:Str. Komünist, 23

"Sağlık gezegeni"

Bu eczane ağı ilk özelülke çapında şirket. Modern pazarlama sistemi sürekli olarak ilaç ve kozmetik ürünlerindeki indirimler pahasına yeni müşteriler çekmektedir ve burada mutlak yeniliklere atfedilebilecek hediye kartları bulabilirsiniz.

Vitebsk'te Eczaneler

Klasik ilaçlara ek olarak (asyerli ve yabancı) ünlü markalar da dahil olmak üzere geniş bir parfüm ve kozmetik ürün yelpazesi bulunmaktadır. Genç anneler için uygun bölümler: Burada yeni doğanların yanı sıra çeşitli markaların bebek maması için mal satın alabilirsiniz.

adres:Str. Chkalov Caddesi 11, bina 1

Gerekirse, Vitebsk eczaneleri varHem tıbbi hem de geleneksel ev eşyaları gibi çeşitli malları satın alma fırsatı. Fiyatlar kabul edilebilir ve menzil çok zengindir. Bölümler şehir genelinde dağıtılıyor, bu yüzden onları bulmak zor değil.

Vitebskin En İyi Eczaneleri 2019

Vitebskin En İyi Eczaneleri 2019

Related news

 • Kylie Jennerın Kızının İsmi ve Illuminati İddiaları
 • Soğanları tuzlu suyla sulamak gerekli midir
 • Beatrice Zweifel
 • Conforama’dan Çocuk Odaları Dekoratif Aydınlatma Ürünleri
 • Vücut nasıl restore edilir Kendi elleriyle onarma
 • Keten yağı benzersiz bir sağlık kaynağıdır

 • Vitebskin En İyi Eczaneleri 79

  Vitebskin En İyi Eczaneleri


  Vitebskin En İyi Eczaneleri 62

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 31

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 50

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 74

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 15

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 31

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 17

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 85

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 94

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 50

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 66

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 44

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 43

  Vitebskin En İyi Eczaneleri 48