Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 2019

Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 2019

Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 99 18.03.2019, 11:12

Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler

Vishnevsky'nin mucidi, isminin ismiyle isimlendirilmiş, bazı durumlarda vazgeçilmez bir ilaçtır.

Antibakteriyel merhemler arasında Merhem Vishnevskyözel bir yer kaplar. Etkinliğini bugün çok popüler olan antiseptiklerin ortaya çıkmasından çok önce kanıtladı. Eylemi belirli bir mikrop türüyle mücadele etmeyi amaçlamaktadır. dar. Ama bu yüzden merhem çok etkilidir. Buna ek olarak, merhem artırılmış etkinliği sağlayan son derece yararlı doğal maddeler içerir.

Merhem farmakolojik özellikleri

Farmakolojik adı: merhem balzamik (Vishnevsky merhem). Harici uygulama. Doğal bileşenlerin eşsiz bir bileşimi: huş katranı, hint yağı ve aktif madde - bizmut tribromofenolat veya kserobe (antiseptik). Gebe kadınlarda kontrendike değildir (bir merhem içeren vajinal tamponlar hariç).

Merhem iyi bir antiseptik, rendertahriş olmuş yara üzerinde yumuşatma etkisi, daha derinlere nüfuz eder ve içten gelen yaraları iyileştirir. Modern genç doktorların çoğu bile Vashnevsky'nin merhemini hastalara tavsiye ediyor. Merhem kullanımı sadece pürülan yaraların hızlı iyileşmesini destekler. Temel olarak, merhem ülser (trofik ve varisli) tedavisi için endikedir. Hamilelik sırasında variköz venlerden pratik olarak kurtuluş nedir.

Merhem, hastane yataklarında, dezenfeksiyon, deri yaralarının kuruması, yatalak hastalardaki yatak örtüleri için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Rejenere edici etki sayesinde merhem yeri doldurulamazpürülan oluşumların tedavisi için: furuncles, carbuncles. Bazen, başlatılan firketesin oluştuğu parmak, Vishnevsky'nin merhemi sadece kurtarır. Bandajı merhemle değiştirmek, yarayı hidrojen oksit ile yıkamak ve bandaj ile yeniden bandajlamak gerekir, ancak kesinlikle bir parmağa karşı koyacaktır.

Standart olmayan uygulama

Son yıllarda, merhem için kullanılmıştırdiğer amaçlar: bedsores, batık tırnaklar, yanıklar, donma, nasır, sedef hastalığı, akne, akne ve diğer cilt hastalıkları. Örneğin, sivilce satılmaktadır özel bir merhem Vishnevsky. Uygulaması zorluklar sunmamaktadır. Sivilce görünümündeki en ufak belirtilerde, gece için gazlı bez uygulamak yeterlidir, merhem ile yağlanır, alçıyla güçlendirilir. Hastalar, Vishnevsky'nin sıkıcı aknelerden kurtulmalarına yardımcı olan merhem olduğunu belirtir.

İyi bir antiseptik olan Vishnevsky'nin merhemidiğer doğal şifalı bitkiler ile kombinasyon, harikalar çalışır. Ve uzun bir süre için sadece Vishnevsky'nin merhem deri ile sorunları çözmek için kullanılmış olmasına rağmen, uygulama diğer hastalıkların tedavisi için bugün fiili oldu: jinekolojik sorunlar, sinüzit.

Jinekolojide, Vishnevsky'nin merhemi bulunur.esas olarak yara iyileşmesinin mikroflorası normalleştirilmesi için ameliyat sonrası dönemde çeşitli iltihaplı işlemlerde belirlenmiş tamponlar, aşağıdakilerden oluşan. Bu infertilite tedavisinde bir merhem devrimci kullanımı çağrılabilir. Ama üzerinde bilim adamları daha fazla iş olacak ...

Vishnevsky merhem sinüzit ile merhem kullanılırhalk tarifleri bileşimi. Aloe suyu, siklamen kökü, yanı sıra soğan suyu ve bal (eşit oranlarda) gibi "egzotik" maddelerle merhem birleştirin. Bir pamuklu çubuk hazırlayın, yağlayın ve 30 dakika boyunca burun deliklerine yerleştirin. Bu araç insanlar tarafından takdir edilir, hatta çocuklarda sinüzit tedavisi için kullanılır. Çocuğa hızlı bir şekilde (yani, bu ilacın düzenli kullanımından birkaç gün sonra) normal olarak nefes alabilecek, sinüs iltihabının neden olduğu bir baş ağrısını deneyimleyecektir. Ve bir ay sonra, sinüsler, tabii ki, bu çok ihmal edilmemiş bir genyantrit değilse, tamamen temizlenir.

Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 2019

Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 2019

Related news

 • Çocuk Akrobasi Grubu gösterileri sona erdi
 • Everton Videoları Sayfa 2
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kompleks preparat Serebral Compositum: kullanım talimatları
 • Kilo Vermek İçin Ne Yapmalı: Kilo Vermenin Yolları

 • Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 43

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler


  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 25

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 15

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 36

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 51

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 44

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 61

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 71

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 13

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 22

  Vishnevsky merhemi: uygulama ve benzersiz özellikler 76