Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 2019

Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 2019
19.08.2019

Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 65

Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı

Victoria Beckham’ın bebeksi cildinin sırrı ortaya çıkarken son yıllarda 40 yaşında olduğu bilinen ünlünün cilt güzelliği yeni bir uygulama olan oksijen kürü olduğu açıklandı.
Yaşına rağmen kırışıklık, sarkma ve gözeneklerinde hiç bir açılma gözlenmeyen ünlünün bu yöntem sayesinde bebeksi bir cilde kavuştuğu belirtiliyor. Ünlü dermatolog olan Harold Lancer’un ürünlerini kullandığı ve düzenli olarak oksijen kürünü yaptırdığını belirten ünlünün cilt güzelliğini merak edenler için bizde sizin için bu kürü araştırmak istedik.

Yaş ilerledikçe serbest radikaller ortaya çıkar. Bununla birlikte düzensiz beslenme, kalitesiz kozmetik ürün kullanımı, aşırı sigara tüketimi ve cilt için en zararlı etmen olan güneş ışınlarına uzun süre korunmasız maruz kalmak cildinizin hücrelerine zarar vererek cilt dokusunda yıpranarak incelmesine lekelenmelere kuruyarak kırışmasına e zamanla sarkmalara yol açar. Hızlı şekilde yaşlanmaya davetiye çıkarmaktadır. Cildin yaşlanması yeteri kadar oksijen alamamasından kaynaklanmaktadır.Yeterli oksijen sağlanamayan ciltte yaşlanma süresi oldukça hızlı bir şekilde gelişir. İşte oksijen kürü tedavisinde sağlanan olanaklarla kişilerde hücre yenilenmesi, kırışıklığın nemlenmesi sarkan cildin sıkılaşması ve toparlaması sağlanmaktadır.

Oksijen kürü tedavisiyle cilde verilen doğal oksijen ile birlikte uygulanan özel kozmetik ürünler ile cildin hücre yenilemesine, sarkma cildin elastikiyetine tekrar kavuşmasında yardımcı özelikle de bu bakımda A,C,E vitaminleri, aleo vera bitki özleri ve oksijen aktivitörlü sıvılar içeren özel ürünler kullanılmaktadır. Bu yöntem cilde bu özel ürünlerin oksijenle birlikte yüze püskürtülerek uygulanması yöntemidir. Uygulama ile cildin dış katmanları değil cildin alt katmanlarına ulaşabilmektedir. Ürünler ve oksijenin yüzün cildin alt katmanlarına kadar ulaşmasının ardından kandaki dolaşım hızlanır.

Oksijen sayesinde cilt hücreleri ciltteki birikmiş olan toksinlerin atılmasını sağlar cildin hücrelerini çalıştırarak yaşlanmayı geciktirir.
Oksijen kürü yüzdeki cilde püskürtülürken belli bir basınç içinde uygulanır bu basınç sayesinde cilde masaj yapar bu masaj cildin dokusunun kaybettiği elastikiyetini kazanmasını sağlar hücreler harekete geçerek yaşlanma belirtilerini durdurur. Bu kür sayesinde cilt ilk seansta inanılmaz etkiyi görmenizi sağlıyor. Cilt dokuları canlanıyor. Ciltte var olan fakat yaşla ya da çevresel etmenlerle oluşan kolajen ve elastik seviyesini arttırıyor.

Cildinizin genç ciltlerde olduğu gibi nem oranında gözle görülür şekilde nem artışı gözleniyor. Güneş ve sivilce izlerinde hafifleme izlenirken cildinizin canlandığını, berrak ve pürüzsüz bir görünüm kazandığını göreceksiniz. İşte Victoria Beckham’ın gençlik sırrı bu yöntem sadece yüz eğil selüloit uygulaması ve tüm vücut içinde kullanılan bir yöntemdir.

Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 2019

Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 2019

Related news

 • Yakadan Başlama Kahve Çatlağı Örneğinde Çocuk Hırka Tarifi. 2 .3 yaş
 • Haşhaşlı revani tarifi
 • Tığ İşi Yuvarlak Modeli Battaniye Motifi Yapılışı Türkçe Videolu
 • POPEYES TAVUK KANAT TARİFİ
 • Leziz Çikolata Topları Tarifinin Hazırlanışı

 • Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 21

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı


  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 53

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 63

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 70

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 40

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 3

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 5

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 100

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 97

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 68

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 4

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 34

  Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı 10