Goruntuler galeriler Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları
Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları 46 03.02.2019, 14:42

Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları

ovariovit kullanım talimatları

İlaç "Ovariovit" bir homeopatiktirhayvanlar için tıbbi ürün. ilaç dahil doğal bileşenleri kadınlarda yumurtalıkların disfonksiyonu ayarlamanıza olanak tanır. Bu enjeksiyon, ve tabletler için çözelti şeklinde elde edilir. Kediler ve üreme sisteminin hormonal arızalar için öngörülen diğer hayvanlar için "Ovariovit" anlamına gelir. Cinsel döngüsü, hormon tedavisi, yalancı gebelik, inkontinans, obezite ve sterilize kadınlarda dermatozlar etkileri bozukluklarında kullanılır.

Ovariovit'in farmakolojik özellikleri

Kullanım talimatı, özelliklerin belirtildiğini gösterir.ilaç kirkazon lomonosovide, çayır odası, mürekkepbalığı mürekkep çanta, damian çalı ve bitki aquilegia gelen maddeler içeren kendi kompozisyonuna bağlıdır. Ayrıca bir istiridye kabuğundan çıkarılan iyot altın ve kalsiyum mineral konşit.

kediler için yumurtalık

Ovariovit kullanımı için endikasyonlar

Kullanım talimatı, çare olduğunu gösteriryumurtalık hipofonksiyonunun tedavisi için, bu organların kistik yaralanmaları, embriyoların mortalitesi ile reçete. İlaç yanlış gebelik ve kalıcı sarı bir vücut için kullanılır. İlaç hızla folikül gelişimi ve büyümesi mekanizmalarını tetikler, hayvanlarda hipofiz, hipotalamik sistemin yanı sıra yumurtalıkların işini geri yükler. Çözüm, hormonal anormallikleri olan kadınlarda ruhsal bozuklukları ortadan kaldırmaya izin verir. İlacın endikasyonlarından biri, hayvanlarda östrusu bastırmak ve hamileliği önlemek için kullanılan bir ilaç olan progesteron kullanımından kaynaklanan lezyonlardır. Hayvanların allopatik terapisinin olumsuz sonuçları, diyabet, göğüs tümörleri, metropati gibi patolojilerdir. Bu sapmaların karmaşık tedavisi için, Ovariovit de kullanılır. Kullanım talimatı, bu gibi durumlarda ilacın uzun bir süre kullanılmayacağı konusunda uyarıda bulunur. İlaç, infertilite tedavisi için de reçete edilir, çünkü aktif maddeler endokrin bezlerini düzenleyebilir.

Ovariovit'in Avantajları

Kullanım ve kullanıcı geri bildirimleri için talimatlarhayvanlar ilacın yüksek verime sahip olduğu sonucunu çıkarır. İlaç kontrendikasyonları yoktur, olumsuz bir yan etkisi yoktur, hormon içermez.

köpekler için ovariovit yorumlar

İlaç "Ovariovit" (köpekler için): yorumlar, talimat

Evde hormonal yetmezlik tedavisi içinEvcil hayvan, madde ağırlıkları (1 kg vücut ağırlığı başına 0.1 ml) dayalı reçete edilir. Yavrulara ilacın 1 kapsül verilir. Yetişkinlere 2 tablet (küçük ırklar için), orta - üç hap, büyük - 4 birim verilmelidir. Yanlış gebelik durumunda, enjeksiyonlar, 1-2 enjeksiyon veya haftada üç güne kadar kas içine tatbik edilir - 14 gün boyunca günde iki kez. Küfalı kadınlarda obezite, dermatoz veya idrar kaçırma, haftada iki kez 6 enjeksiyon ile tedavi edilir. Ya da hilal boyunca her gün iki kapsül ilacı verilir.

Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatlarıFotograf resim Goruntuler fotograflar

Related news

 • Bulgurlu Köfte Oruk Kebabı Videosu
 • Portmanto kokusu nasıl giderilir
 • Neden VKontakte müzik çalmıyor: problem çözme
 • Kolay Fırın Makarna Tarifi Videosu

 • Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları 10

  Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları


  Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları 38

  Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları 54

  Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları 13

  Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları 6

  Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları 53

  Veteriner ilaç Ovariovit: kullanım talimatları 38