Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz GerekenlerVersace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler


Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 29 26.01.2019, 10:01

Versace İlkbahar/Yaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Versace İlkbahar/Yaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tarz ve şık bir görüntüye ulaşmak için dünyaca önemli markaları takip etmek ve hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Moda gün geçtikçe yenilenmektedir. Böylece her sezon birbirinden farklı kombinler ortaya çıkmaktadır. 2019 ilkbahar yaz sezonu için sizlere Versace defilesinden örnekler sunuyoruz. Bu tarz kıyafetler ile sezona uygun güncel ve tarz görüntülere ulaşmanız mümkün.2019 trendleriile çok şık olabileceksiniz.

en-trend-kiyafetler

2019 trendleri

Versace İlkbahar Yaz 2019 Defilesinden Örnekler

Versace ilkbahar/yaz koleksiyonuiçin defileye çıkan alt üst modelden oluşan bu kıyafet sezona damgasını vuracaklar arasında yer alıyor. Mor, sarı, yeşil ve siyah gibi renklerin birleşimi ile canlı ama sade bir tasarım oluşturulmuş. Oldukça tarz görünen bu kıyafet ile tarz ve farklı çantalar kullanmalısınız. Spor çantalar bu kombin için uygun olacaktır.

ilkbaharyaz-koleksiyonu

Versace ilkbahar/yaz

Tamamen beyaz renkten oluşan mini elbise çok cool bir görünüm sergiliyor. Kollarının kesik kesik oluşturulması ve boyun kısmının v şeklinden oluşmuş olması farklı bir tasarıma ve şıklığa imza atıyor. Bu tarz bir elbise ile küçük siyah çantalar kullanabilirsiniz. Ayrıca topuklu ve tarz ayakkabılar seçmeniz gerekiyor.

Siyah ceket ve eteğin birleştirilmiş olması oldukça farklı bir tasarıma imza atıyor. Siyah renk seven kadınlar yeni sezonda bu tarz bir elbise tercih ederek oldukça cool ve şık görünümlere imza atabilirler. Klasik bir tarz olan bu örnek için yine klasik ayakkabılar tercih edilebilir. Bu kıyafet ile klasik saç modelleri yaparak tarz görüntüler oluşturabilirsiniz.

ilkbahar-yaz-koleksiyonu

Versace ilkbahar/yaz koleksiyonu

Versace ilkbahar yaz 2019 modasıiçin renkli ve mini elbiseler ön plana çıkıyor. Siyah üstüne tülün eklenmesi ve birçok rengin bir arada kullanılması yeni sezonda bol bol renk birleşiminin kullanılacağının haberini veriyor. Mavi, yeşil, kırmızı ve sarı gibi renklerin kullanılması canlılık değil, kibarlık ve farklılık katarak çok tarz görüntülere imza atmış. Dalgalı açık  bırakılmış  ya da sade topuz yapılmış saç modelleri bu elbise ile uyum gösterecektir.

Özellikle tamamen ısınmamış havalarda ilkbaharın ilk günleri gibi, bu tarz kombinler yapabilirsiniz. Mini siyah ve deri etek üzerine ilginç bir tasarımda lacivert kaban tercih edilmiş. Oldukça havalı ve tarz bir görüntü oluşturan bu kıyafet birçok kadın tarafından beğeni topluyor. Bu kıyafet ile havalı saç modelleri yapabilirsiniz.

versace-koleksiyon

ilkbahar yaz 2019 modası

Örneklerden yola çıkarak 2019 sezonunda lacivert ve kırmızının ön plana çıktığı görünüyor. Spor bir yaz kıyafeti olan bu örnek çok tarz bir görünümde. Beyaz, lacivert ve kırmızının birleşimi çok cool bir çizgide.

ilkbahar-yaz-defilesi

2019 ilkbahar yaz defilesi

Alt üst takım olarak bir stil oluşturulmuş olması çok uyumlu bir tarz oluşturuyor. Aynı renklerden ayakkabı ve çantanın kullanılmış olması sezona tamamen damga vuracak bir kombin stil örneği oluşturuyor. Bu tarz bir kıyafetle sade saç modelleri kullanmak gerekiyor.


Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz GerekenlerVersace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Related news

 • Oruçluyken Ağız Kokusu İçin Çözüm Önerileri
 • Hazır Yufkadan Milföy Börek Videosu
 • Gümüş Kolye Modelleri 2017

 • Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 98

  Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 6

  Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 8

  Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 66

  Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 60

  Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 6

  Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 5

  Versace İlkbaharYaz 2019 Defilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 32