Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 2019

Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 2019
20.07.2019

Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 46

Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi? Turistlerin yorumları oraya davet edildi!

Rusya'nın orta kesiminde sonbahar zaten gezdi,ve Ruslar tatile çıkacakları yerleri arıyorlar, böylece güneşin ılık ve su sıcaktı. Seçim genellikle Kıbrıs adasına düşer. Turistlerin incelemeleri, tam teşekküllü bir plaj mevsiminin tüm sevinçlerini vaat ediyor. İzin alabilmek için hangi şehrin en iyi olduğu konusunda biraz durmaya çalışalım.

kıbrıs turistlerin değerlendirmeleriDinlenme yeri tamamen sizin seçiminize bağlıdır. Makineler, insanlar, büyük evler olmadan yaşayamazsan, yani sen bir şehirlisin, o zaman senin yerin Limassol. Bu şehir Afrodit adasının güneyinde yer almaktadır. 161 bin kişilik nüfusu ile ikinci büyük. 1974'teki meşhur tarihi olaylardan sonra, Türkler tarafından Kıbrıslı Türklerin işgali ile bağlantılı olarak, Girne ve Mağusa'yı işgal ettiklerinde, bu yerleşim, adanın en büyük limanı ve önemli bir ticaret ve turizm merkezi haline geldi.

Seçiminiz Kıbrıs'ta düştü - Limasol - değerlendirmeden edinildituristler son şüpheyi ortadan kaldıracak. Birincisi, adanın en kötü hava koşullarından Troodos Dağları tarafından korunmasından dolayı, burada yüksek kaliteli deniz tatillerinde ideal bir iklim var. Kayda değer olan, dağların dibinde, tüm dünyada bilinen büyük bağ ekimi vardır. Ne de olsa, Haçlılarla birlikte adaya inen Aslan Yürekli Richard zamanında, bu alan şeker kamışı ve şarabın üretimi için çok iyi biliniyordu. Limasol şu anda en büyük şarap üretim merkezidir.

Cyprus limassol konuk değerlendirmeleriTuristlerin Kıbrıs hakkındaki yorumlarını okuduktan sonra,hala milyonlarca turisti çekiyor. Bunlar çoğunlukla şehrin doğu kesiminde bulunan lüks villalar ve daireler, oteller, tavernalar, gece kulüpleri ve barlardır. Yaz aylarında bir dere yoktur. Limasol sahillerindeki plajlar çok iyi kumludur, güneşlenmek, yüzmek ve su sporları yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Temizlemek için, küçük ve şirin plajlar, eteklerinde bulunan Lady's Mile, Pissouri Bay ve Kourion Plajı gibi.

Alışveriş merkezlerinde mal satın alabilirsinizherhangi bir tadı ve cüzdanı: el yapımı ürünlerden modaya uygun şeylere. Setin çok uzak değil St Andrews, pek çok turistin keyifli bir yürüyüşe çıktığı yer, geri kalanını her adımda bulunan çok sayıda farklı dükkânı ziyaret ederek birleştiriyor.

Kıbrıs'a gelen tatilciler, turistlerin değerlendirmeleriAyrıca görmek için anlamlı olan manzaraları tanımlamak açısından da büyük yardımlarda bulunurlar. Şarap üretim sürecini gözlemlemek ve ürünü tatmak için herhangi bir damıtma tesisini ziyaret etme fırsatı vardır. Eski Liman'dan çok uzak olmayan, 1191'de Aslan Aslanlı Richard'ın, daha sonra İngiliz kraliyet tahtını alan Navarre Berengaria'yla evlendiği bir kale vardır. Ayrıca mezar taşları ve çeşitli çömlekler de dahil olmak üzere birçok ilginç şeyi görebileceğiniz Orta Çağ Müzesi. Şehrin kendisi, bu alanda bulunan tüm eserleri öngörülebilir süre boyunca saklayan Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret etmeye davet ediliyor; Kıbrıslı sanatçıların resimlerini sunan sanat belediyesi galerisinde; Halk sanat müzesinde.

Kıbrıs turist yorumu Nisan 2013Kıbrıs'a gelmeden önce okuduktan sonra yorumlarturistler, kesinlikle şehir bahçesini ve içinde bulunan küçük bir hayvanat bahçesini ziyaret etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Eylül ayında her yıl on günlük bir şarap festivali düzenlenir.

Bu şehirde herkesin dinlen - ve tusygençlik ve saygın beyefendiler. Oteller, şehrin kendisine ve turistik bölgeye çok yakın olan her zevke hitap etmektedir. Buradan adanın farklı bölgelerinde gezi programları yürütmek uygun.

Kıbrıs hakkında öğrenmenin çok yararlı olduğu ortaya çıkıyor.yorumlar. Nisan 2013'te, çıkıyor, yağışlı ve serin yoktu. Bu ay sonundan önce, bazı kamp yan kuruluşu bronzlaşmak başardı Ve eğer, o yıl içinde bu herkes yapmak için başarısız olduğunu.

Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 2019

Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 2019

Related news

 • Karanfil Yağı Faydaları-Karanfil Yağı Saç ve Cilt İçin Kullanımı
 • 19. yüzyılın romantik ve gerçekçi tablosu
 • Termal don
 • Dökme demir tencere - hazırlama ve çalıştırma
 • Bir çocukta farenjit nasıl tedavi edilir

 • Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 3

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi


  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 49

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 90

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 65

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 23

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 61

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 21

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 90

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 66

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 83

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 53

  Ve Kıbrıs adasında dinlenmedin mi Turistlerin yorumları oraya davet edildi 48