VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 2019

VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 2019
16.09.2019

VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 19

VC'ye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar

Içinde aktif bir kullanıcıysansosyal paylaşım ağı "VKontakte" ise, muhtemelen doğrudan siteyi kullanarak başka birine arama yapma fırsatı olduğunu biliyorsunuzdur. Elbette, tüm kullanıcılar siteyi çağırmanın mümkün olduğunu bilmiyor, bu nedenle birçok kişi bir sorunuz var: "VC" de aranabilir mi? Bununla ilgileniyorsanız muhtemelen zaten bu işlevin var olduğunu anlamışsınız demektir.

Yeni iletişim türü

VC nasıl çağırılırKonuşmak isterseniz, ancak istemiyorsanızSürekli o zaman kesinlikle bu özellik tasarruf sadece yardım değil, aynı zamanda görüntülü görüşme yapmak için bir fırsat verir, çünkü "VC" aramak için öğrenmek gerekir, cep telefonundan para büyük miktarda harcama.

Aramaların işlevi o kadar uzun zaman önce ortaya çıkmadı. Kısa bir süre geçtikten sonra, çok popüler ve farklı kullanıcılar arasında rağbet olmuş ve videoda, "VK" aramak için nasıl bilmiyorsanız o zaman ne sonuna kadar bu makaleyi okumanızı öneririz.

Kayıt formu

video çağrısı ile nasıl çağırılırToplulukta çağrı yapmak için"VKontakte" ağıyla yeni bir hesap oluşturmanız gerekecek. Elbette, daha önce hesabınız yoksa bu gereklidir. Sosyal ağdaki muhatapınız çevrimiçi ise, sayfasındaki "Mesaj gönder" in ek bir düğmesi olacak, onun üzerinde bir video kamera var. Bu butona tıklamanız gerekecek ve böylece muhatapınıza bir çağrı sinyali göndereceksiniz. "VC" nasıl çağrılacağının çözülmesine ek olarak, gerekli tüm ayarları öğrenmeniz de gerekecektir. Prensipte, burada o kadar çok kişi yok ki, fakat yine de, yüksek kaliteli ses için düzeltilmesi gerekiyor.

Hazırlanması

arayabilir miyimBir düğmeye bastıktan sonraBir video kamera görüntülenir, "Adobe Flash Player" iletişim kutusu ekranınızda görüntülenecektir. Bu pencerede tüm gerekli ayarları yapacağız. Konuşmacınızın sizi dinlemesi için "izin ver" etiketini ayarlamanız, ardından "hatırla" kelimesinin yanındaki kutuyu işaretlemeniz ve ardından çözünürlüğü düzenli olarak ayarlamanız gerekmez.

Ardından bu pencereyi kapatmanız gerekiyor. Bu amaçla kişisel bir bilgisayar kullanıyorsanız, video iletişimi için bir kameraya ve iletişim için bir mikrofona ihtiyacınız olacaktır. Modern bir dizüstü bilgisayar ile iletişim kurmayı planlıyorsanız, modern cihazlarda olduğu gibi mikrofonu ve kameranın zaten yerleşik olduğu ayarları yapmanız yeterlidir. Prensip olarak, görüntülü haberleşme olmadan "VC" yi nasıl arayacağınızı bilmek istiyorsanız, bu durumda sadece bir mikrofona ihtiyacınız olacaktır. Konuşmacınızla iletişim kurmak için, hoparlörlere veya kulaklıklara da ihtiyacınız olacak, bunları duyacaksınız. Bir mikrofon ve kameranız yoksa, video bağlantısı düğmesi çalışmaz.

Elbette "VC" yi nasıl arayacağınızı anlayabilirsiniz.çünkü bugün bu süreci ayrıntılı olarak yazdık ve zorluklar ortaya çıkarsa, her zaman sosyal ağ destek servisi "VKontakte" ile bağlantı kurabilirsiniz.

VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 2019

VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 2019

Related news

 • Abdullah Avcı: Adebayor’un olmaması
 • Endokrinoloji: erkek cinsiyet hormonu
 • Fırında Zeytinyağlı Biber Dolması Videosu
 • Nasıl hazırlanmalıdır
 • Çocukların sosyal psikolojik gelişimi

 • VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 66

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar


  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 73

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 19

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 51

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 29

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 82

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 30

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 22

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 85

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 60

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 71

  VCye nasıl çağrılacağıyla ilgili ayrıntılar 20