Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği

Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriğiVasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 30 27.02.2019, 08:27

Vasily Shukshin "Kes şunu". Kısa anlatı içeriği

Yazar, yönetmen, oyuncu Vasily MakarovichBirçok kişi Shukshin'i tanıyor. 1970 yılında kısa bir hikaye yazdı. Vasily Shukshin "Kesilir" dedi. Kısa içerik, okuyucunun, eserin akışını daha yakından tanımasına, anlatı kahramanları hakkında bilgi edinmesine yardımcı olacaktır. Hem pozitif karakterler hem de olumsuz karakterler var.

Hikaye, köyün nasıl geçtiği ile başlar.Agafya Zhuravlyova'nın annesi oğlu Konstantin Ivanovich'e geldi. Yalnız değil karısı ve kızı ile birlikte geldi. Bu hikayesinde bir yazarın başlangıcıdır. Neden çalışması Shukshin'i "Cut" olarak adlandırdı? Ana karakterler bu soruyu cevaplamaya yardımcı olacaktır.

 Shukshin "Kes şunu". özet

Gleb Kapustin

Okuyucunun anlatımının ana karakterleriylezaten tanıtıldı. Ancak Gleb Kapustin'den bahsetmeden tamamlanmış olurdu. Konstantin İvanoviç ve eşi Valentina'nın gelişi gününde, köylüler Kapustin'in sundurma birliğinde toplanmıştı. Zaten köye gelen ünlü kişileri ziyaret etme şansları vardı.

Birçoğu vardı. Köy küçük olmasına rağmen, iki pilot, bir muhabir, bir doktor ve hatta bir albaydan övünebilir. Herkes Kapustin'in onu nasıl bir su birikintisinde diktiğini tam olarak hatırladı. 1812'de kimin Moskova'yı yakmak için emir verdiğine ilişkin bir anlaşmazlık ortaya çıktı. Albay ya bilmiyordu, ya da karışıktı, ama Rasputin olduğunu söyledi. Bu, doğru cevabı bilen Hleb'in zaferiydi. Bunların hepsi daha sonra Kapustin'in albaya karşı ahlaki bir zafer kazandığını hatırladı. Shukshin köylülerin ağzından söylediği gibi "kesildi". Özet, Gleb'in Agafia'nın evinde nasıl davrandığını anlatacak.

Hiçbir şey hakkında tartışma

Zhuravlev'e gitmeye karar verildi. Adamlar eve girdi. Sayende selamladılar, masayı kurdular. Sonra ve sonra yavaş yavaş konuşmaya başladı. Kapustin, Konstantin İvanoviç'e, şimdi bilim nasıl ağırlıksızlığı belirledi? O da daha önce olduğu gibi yanıtladı. Sonra Gleb, Zhuravlev'in şamanizm sorunu ile nasıl ilgili olduğunu sordu. Böyle bir sorunun olmadığını söyledi ancak Kapustin durmadı. Teflebüslü kişilerin orada olduğunu iddia etmeye başladı ama sorunlar, öyle değil mi? Kapustin, Shukshin'in dediği gibi bir sonraki soru kesmişti. Özet, hikayenin sonuna geliyor.

öykü

Demagog Konstantin Ivanovich'in görüşünü sorduAy'la ilgili. Söylentilere göre, bu ay, zihnin yaratılmasıdır. Kapustin'in kendisi, eğer yabancı bir aklıyla tanışmış olsaydı, planlarla onunla konuşmaya başlamış olurdu. Gezegenimizi çizecek ve bir elini kendine gösterecek, böylece başka bir uygarlığın yarattığı yer nereden geldiğini bilebilecekti.

Vasily Shukshin "Kes şunu". Özet biten anlatı

Shukshin

Zhuravlyov aynı zamanda baktı, gülümsediValentine, ama Kapustin bu şırayı affedemedi ve sözlü saldırı başlattı. Adayların basını okumak için bazen yararlı olduklarını söyledi. Eğer Zhuravlev beş valizle bir taksi kullansaydı, herkesi şaşırttığı anlamına gelmez. Kapustin, insanlara gitmeden önce, daha mütevazı ve kısıtlı olmaya çalışmanız gerektiğini söyleyerek devam etti. Konstantin ve eşi şaşkınlık içinde Gleb'e baktı. Ama onlara galip bir şekilde baktı ve veda ederek arkadaşlarıyla birlikte ayrıldı.

Bu yetenekli bir kişi tarafından yazılmış kısa bir hikaye. Shukshin'in "Cut" Shukshin adlı hikayesini neden çağrıştırdığı anlaşılıyor. Kısa içerik okuyucuyu bu çalışma ile tanıştırdı.

Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği

Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği

Related news

 • Bir dizi nevresim takımı nasıl seçilir. Boyutlar ve diğer özellikler
 • Doram Güneşin Efendisi: aktörler. Güneşin Efendisi: roller ve fotoğraflar
 • Kralın Kızı 19. Bölüm Özeti 8 Şubat Fragmanı Solnan Kogoryo’nun Rehinesi Olacak
 • Kalıcı mutluluk için
 • Mısır Unlu Patlıcan Kızartması Tarifi
 • İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları

 • Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 65

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği


  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 84

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 76

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 83

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 63

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 14

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 76

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 19

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 55

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 73

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 90

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 15

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 41

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 67

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 21