Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 2019

Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 2019
20.07.2019

Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 98

Vasily Shukshin "Kes şunu". Kısa anlatı içeriği

Yazar, yönetmen, oyuncu Vasily MakarovichBirçok kişi Shukshin'i tanıyor. 1970 yılında kısa bir hikaye yazdı. Vasily Shukshin "Kesilir" dedi. Kısa içerik, okuyucunun, eserin akışını daha yakından tanımasına, anlatı kahramanları hakkında bilgi edinmesine yardımcı olacaktır. Hem pozitif karakterler hem de olumsuz karakterler var.

Hikaye, köyün nasıl geçtiği ile başlar.Agafya Zhuravlyova'nın annesi oğlu Konstantin Ivanovich'e geldi. Yalnız değil karısı ve kızı ile birlikte geldi. Bu hikayesinde bir yazarın başlangıcıdır. Neden çalışması Shukshin'i "Cut" olarak adlandırdı? Ana karakterler bu soruyu cevaplamaya yardımcı olacaktır.

 Shukshin "Kes şunu". özet

Gleb Kapustin

Okuyucunun anlatımının ana karakterleriylezaten tanıtıldı. Ancak Gleb Kapustin'den bahsetmeden tamamlanmış olurdu. Konstantin İvanoviç ve eşi Valentina'nın gelişi gününde, köylüler Kapustin'in sundurma birliğinde toplanmıştı. Zaten köye gelen ünlü kişileri ziyaret etme şansları vardı.

Birçoğu vardı. Köy küçük olmasına rağmen, iki pilot, bir muhabir, bir doktor ve hatta bir albaydan övünebilir. Herkes Kapustin'in onu nasıl bir su birikintisinde diktiğini tam olarak hatırladı. 1812'de kimin Moskova'yı yakmak için emir verdiğine ilişkin bir anlaşmazlık ortaya çıktı. Albay ya bilmiyordu, ya da karışıktı, ama Rasputin olduğunu söyledi. Bu, doğru cevabı bilen Hleb'in zaferiydi. Bunların hepsi daha sonra Kapustin'in albaya karşı ahlaki bir zafer kazandığını hatırladı. Shukshin köylülerin ağzından söylediği gibi "kesildi". Özet, Gleb'in Agafia'nın evinde nasıl davrandığını anlatacak.

Hiçbir şey hakkında tartışma

Zhuravlev'e gitmeye karar verildi. Adamlar eve girdi. Sayende selamladılar, masayı kurdular. Sonra ve sonra yavaş yavaş konuşmaya başladı. Kapustin, Konstantin İvanoviç'e, şimdi bilim nasıl ağırlıksızlığı belirledi? O da daha önce olduğu gibi yanıtladı. Sonra Gleb, Zhuravlev'in şamanizm sorunu ile nasıl ilgili olduğunu sordu. Böyle bir sorunun olmadığını söyledi ancak Kapustin durmadı. Teflebüslü kişilerin orada olduğunu iddia etmeye başladı ama sorunlar, öyle değil mi? Kapustin, Shukshin'in dediği gibi bir sonraki soru kesmişti. Özet, hikayenin sonuna geliyor.

öykü

Demagog Konstantin Ivanovich'in görüşünü sorduAy'la ilgili. Söylentilere göre, bu ay, zihnin yaratılmasıdır. Kapustin'in kendisi, eğer yabancı bir aklıyla tanışmış olsaydı, planlarla onunla konuşmaya başlamış olurdu. Gezegenimizi çizecek ve bir elini kendine gösterecek, böylece başka bir uygarlığın yarattığı yer nereden geldiğini bilebilecekti.

Vasily Shukshin "Kes şunu". Özet biten anlatı

Shukshin

Zhuravlyov aynı zamanda baktı, gülümsediValentine, ama Kapustin bu şırayı affedemedi ve sözlü saldırı başlattı. Adayların basını okumak için bazen yararlı olduklarını söyledi. Eğer Zhuravlev beş valizle bir taksi kullansaydı, herkesi şaşırttığı anlamına gelmez. Kapustin, insanlara gitmeden önce, daha mütevazı ve kısıtlı olmaya çalışmanız gerektiğini söyleyerek devam etti. Konstantin ve eşi şaşkınlık içinde Gleb'e baktı. Ama onlara galip bir şekilde baktı ve veda ederek arkadaşlarıyla birlikte ayrıldı.

Bu yetenekli bir kişi tarafından yazılmış kısa bir hikaye. Shukshin'in "Cut" Shukshin adlı hikayesini neden çağrıştırdığı anlaşılıyor. Kısa içerik okuyucuyu bu çalışma ile tanıştırdı.

Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 2019

Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 2019

Related news

 • Vesely
 • İşgücü piyasasının devlet düzenlemesi
 • Bebekler neden kötü uyurlar Genç ebeveynler için ipuçları
 • Alman askeri casuslar, 2. Dünya savaşı öncesinde Kızıl Meydanda
 • Farkı şekilde Şal bağlama teknikleri

 • Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 30

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği


  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 90

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 12

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 8

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 71

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 8

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 84

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 16

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 69

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 42

  Vasily Shukshin Kes şunu. Kısa anlatı içeriği 78