Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi

Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi

24.04.2019

Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 66

Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi

Valery Zolotukhin, tiyatro oyuncusuSovyet dönemi, 1941'de Fast Istok'un Altay köyünde dünyaya geldi. Ebeveynler, Sergei ve Matryona Zolotukhiny, orta derecede müreffeh bir köylü ailenin ömrünü uzattı. Valera, hem arkadaşı hem de mentor olan ağabeyi Vladimir'in şirketinde büyüdü. Okuldan mezun olduktan sonra genç Zolotukhin, Moskova'ya taşındı ve yeni izlenimler için susuzluk çekti ve kendisini tiyatro sanatına adamak istedi.

valery zolotukhin biyografisi1958'de katılımcı Valery Zolotukhin,Sıfırdan Moskova'da başlayan biyografi, beş yıl eğitim oyunculuk bölümü GITIS, tarafından kabul edildi. Beşinci yılda neşeli öğrenci yaşamı sona erdi, Valery sınıf arkadaşı Ninel Shatskaya ile evlendi. Evlilik zamansıztı, yeni evlaklar final sınavlarına hazırlanmak zorundaydı. Arkadaşlar ellerinden geldiğince iyi yardımcı oldu ve sonunda mutlu bir evli çift sınavı başarı ve yaşam boyunca bağımsız bir yolculuğa izin verin. işin ilk etapta Moskova Sovyet Tiyatrosu'nun mezunu idi ve bir yıl sonra kimin biyografisi hızla gelişmiştir aktör Valery Zolotukhin, Taganka Tiyatrosu'nun topluluğu katıldı. Aktris Shatskikh ayrıca Yuri Lyubimov tiyatrosunda yer aldı ve böylece, çift ayrılmaz Zolotukhin oldu.

valery zolotukhin ölüm tarihiValery, kendisine yaratıcı bir başarı dönemi başlattı.önemli ve önemli rol oynadı ve yavaş yavaş kendi rolüyle karakteristik aktör haline geldi. 1968 yılında, Valery Zolotukhin, aktör bir polis Wasi Snezhkin rolünü oynayan dedektif filmi "Taiga Master" rol aldı. Film ayrıca Valery'nin arkadaşı ve tiyatro çalışanı olan Vladimir Vysotsky tarafından da oynandı. Resim, popüler Vysotsky'nin yazarın şarkılarının yanı sıra, iyi bir yönde, oyuncu kadrosunun yetenekli bir oyun olması nedeniyle muhteşemdi. Bununla birlikte, Valery Zolotukhin için gerçek anlamda muhteşem bir film çalışması üç yıl sonra gerçekleşti. Arkady Gaidar'ın eserlerinden bir karakter olan Bumbarash'ın rolü buydu.

aktör valery zolotukhinBiyografisi haline gelen Valery ZolotukhinEkrandaki "Bumbarash" çıktıktan sonra yeni sayfalarla dolum daha popüler hale geldi. Seyirciler Bumbarash'ta Taganka Tiyatrosu'na gitti. Sokakta aktöre bir geçiş hakkı verilmedi. Ancak kişisel hayatında Zolotukhin çok parlak değildi: Aktris Shatskaya'yla evlilik kırıldı ve yakında ayrıldı. Ninel, Yuri Lyubimov adlı toplulukta çalışan aktör Leonid Filatov'a gitti. 1969'da doğan Denis'in büyüyen oğlu Shatskaya onun yanına gitti. Valery Zolotukhin yalnız bir süre yaşadı ve sonra Joseph Heifits'in yönettiği "The Only One" adlı filmin setinde, resmin müzik eşliğinde yer alan Tamara ile bir araya geldi. Valery kısa süre sonra yeni tanıdıklarını bir teklif haline getirdi ve evlendi.

valerius zolotukhin veda1987'de, perestroika yüksekliğinde, ValeryBiyografisi başarılı bir tiyatro kariyeri örneği olarak hizmet edebilecek olan Zolotukhin, Rusya Halk Sanatçısı oldu. tiyatroda çalışmak her zamanki gibi devam etti, bazı roller başkaları tarafından takip edildi Lyubimov sonra sola asıl yönetmeni sonra geri geldi. Sonunda 2000'li yılların başında Valeriy Zolotukhin yaratıcı bir gelişme gösterdi. Birkaç roller dramalar ve filmleri, "Kara", "Usta ve Margarita", "Gece Bekçisi" ve diğerleri seslendirildi. Sonra Zolotukhin'in başka bir (sivil) karısı olan Irina Lindt de vardı; burada İvan'ın oğlu doğdu. Valeria yerli yerleri için nostalji nedeniyle işkence gördü, Hızlı Kaynağı ziyaret etmeye mümkün olduğunca çabalıyordu. Kendi parasıyla Zolotukhin köyde bir Ortodoks kilisesi inşa etti. 2011'de, aktör olarak, tiyatro Yuri Lyubimov ayrıldıktan sonra, Taganka Tiyatrosu'nun müdürü olarak atandı. Ancak birkaç ay sonra ağır hasta ve yakında öldü. 30 Mart 2013 gerçekleşti Rusya Valery Zolotukhin, ölüm tarihinden veda töreni Halk Sanatçısı sonra bir kilise inşa hangi topraklarında doğduğu köyde toprağa verildi.

Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi

Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi

Related news

 • Estroelanın benzerleri: Tazalok, Klimonorm, Inoklim. Menapozla yapılan müstahzarlar ve komplikasyonları
 • IMF Sözcüsü Gerry Rice
 • Kılıçdaroğlu’nun Başı İçin Evet’ Paylaşımı ile Gündeme Gelen YSK İl Müdürü Açığa Alındı
 • Oleg Cassini Gelinlik Modelleri
 • Çalınan Avanak Avni heykeli bulundu

 • Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 59

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi


  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 14

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 33

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 29

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 41

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 51

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 8

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 16

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 84

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 78

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 57

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 64

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 79

  Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi 31