Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçiValery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi

22.05.2019

Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 87

Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi

Eski nesiller, Valeria'yı hatırlarKomisarov, "Ailem" adlı televizyon programının mükemmel bir sunucusu olarak. Modern gençler bu kişiyi skandal şovu "Dom-2" nin yazarı olarak daha çok tanıyorlar. Bugün, insanların bu kişiye karşı tutumları bölünmüştür: Birisi hayat hakkında adil ve dürüst görüşlerini hala beğenir ve sonra da şöhret kazanmış bir projenin organizasyonu ile iletişim kurmasını kınar. Kimdir - Valery Komisarov? Bu adamın yaratıcı kariyeri nasıl gelişti ve bugün ne yapıyor? Bu makalede tartışılmıştır.Valerie komiserleri

Valery Komissarov: biyografi. Çocukluk, gençlik, öğrenciler

12 Nisan 1965'te Kharkov şehrinde (Ukrayna)Komissarov ailesindeki yıl Valery adında bir çocuk doğdu. Çocukluk ve gençliği anavatanında tutuldu. Sıradan bir orta öğretim okulunda okudu. Mezun olduktan sonra Moskova Çelik ve Alaşımları Enstitüsüne girdi. Uzman bir uzmanın diploması 1987'de gerçekleşti. Aynı zamanda Valery Komissarov, TV ve Radyo Yayıncıları İleri Eğitim Enstitüsünde çalışıyor ve burada "yönetmen" in uzmanlığını kazanmıştır.

İş yolunun başlangıcı

1987'de genç komiserler işe geldilerLublin Döküm ve Mekanik Tesise gönderildi. Buna paralel olarak, halen Metalurji İşletmesi Enstitüsünde çalışmaktadır. Medyada çalışmakla ilgili rüyalar Valeria'ya dinlenmez ve 1988'de gerçekleşmeye başlarlar.komisyon üyeleri valery yakovlevich

Televizyon alanında kariyer

Komiserlerin geçtiği ilk adımValery Yakovlevich bu yönde, Gosteleradio Merkezi Televizyon Gençlik Yazıhanesi müdürlüğünün yeridir. sorumlu ve yetkili bir kişi olarak kendini kanıtlamış olması, o üç yıl (1989-1992gg) çalıştı programı "Görünüm", için özel bir muhabir atandı. Bu yayına ek olarak, Valery anda büyük bir onurdu gençlik baskısının Komsomol organizasyonu, sekreterlik görevlerini yerine getirir. Komissarov'un televizyon kariyeri hızla gelişiyor. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, o bir üyesi ve çeşitli projelerin yazarı haline gelmiştir: "Erkekler ve tarihin kadınlara" "Basın Kulübü", "Kanal illüzyonlar" (1993-1995), Bütün bu programlar kelimenin tam anlamıyla ilk havadan derecelendirilir. Valery, aynı görüşlü insanlardan oluşan bir grupla birlikte hayati ve acil sorularını onlara yansıtıyor.

Valerie komisyon üyeleri biyografi

"Ailem" - Kommisarova'nın yazarlığı altında en başarılı proje

90'lı yılların ikinci yarısında (1996) başlıyorO zamanki popüler TV sunucusunun kariyerinde yeni bir tur. Ekranda "Ailem" projesi çıktı. Birinci sayı 25 Temmuz'da ORT kanalıyla gerçekleşti ve bir süre sonra RTR'ye geçti. Stüdyoda, akrabalarıyla ve arkadaşlarıyla anlama konusunda zorluklar ve sorunlar yaşayan çeşitli insanlar gelir. Sadece birkaç hafta, Valery Komissarov'la "Ailem", Rusya ve ötesinde en popüler konuşma şovlarından biri haline geldi. Yaşı ve sosyal durumu ne olursa olsun, tüm vatandaş kategorilerinden büyük bir memnuniyet duyuyor. Proje Ağustos 2003'te kapanıyor. TV sunucusu "On health!", "Ideal man", "Marina Grove" programlarındaki TV ekranlarında görünmeye devam ediyor. Ayrıca "Windows" programını yaratan ekibin üyelerinden biri.

Yönlendirici aktivite

Valery Komissarov 1997 yılında çalıştı"İkizlerin Gemisi" nin yaratılışı. Filmin ana rolü, polisin kaptanı, ünlü politikacı Vladimir Zhirinovsky tarafından çalındı. Resmin konusu şudur: İkizlerin gösterisinin yapıldığı gemide, Margaret Thatcher'a çok benzeyen bir kadının öldürülmesi gerçekleşir. Kaptan Zharov'un (Zhirinovsky) amacı, bu suçu açığa çıkarmaktır.

Ve tekrar göster! "House-2" ve "Law in Mom"

Komiserlerin "Ailem" programının başarısından sonraEn uzun TV reality şovunu düzenlemeyi planlıyor. Yakında TNT kanalı üzerinde bir "Dom-2" projesi var. Ancak yazarın bu yöndeki faaliyeti diğerlerinin olumsuz değerlendirmesini uyandırdı. Valery'nin “Ailem” programının yaratıcısı olarak rolünü görenler, bugün kışkırtıcı ve skandal bir gösteri yarattığı için onu kınıyorlar.valerie komiser ile ailem

2011'de "Peretz" kanalında yeni bir tane var.Gerçekçi, yazarı Komiser olan "Anne Hukukta" yazıyor. Proje katılımcıları genç kızlar, erkekler ve anneleridir. İkincisi, gelecekteki annelerin rolünde hareket etmek, kızlara hazırlanmak, farklı görevler. Yerine getirdikleri sonuçlara göre, oğulları için potansiyel eşleri seçerler. Program, katılımcıların birbirleriyle nasıl ilişki kurduklarının tüm noktalarını izler. Ama bu proje bir skandal şöhret kazandı.

Komissarov hayatında siyaset

1999'dan beri tanınmış bir TV sunucusuülkenin siyasal hayatına aktif katılım. Rusya Federasyonu'nun "Birleşik Rusya" partisinin 3., 4. ve 5. konvansiyonlarının Devlet Duması'nın bir milletvekili seçildi. Medya yasasında yapılan değişikliklerin ortak yazarlarından biridir. Bu süre zarfında bilgi politikası konusunda komitenin başkanlığını yürütmekte, televizyon ve radyo yayıncılığının geliştirilmesi için hükümet komisyonunun bir üyesidir. 2011'de, Komiserler zamanın önde gelen yetkilerini arttırıyor.

valerie komiserleri nerede

Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçiValery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi

Related news

 • Mor Lotus (VoB): bunun ne için olduğunu bulmak için
 • BAE ve Hindistan arasında petrol anlaşması imzalandı
 • Duvar terleme sorununa çözümler
 • Muhammed Salahın Iraklı benzeri Hüseyin Ali futbolda zafer hayali kuruyor
 • Mini Ekler Tarifi

 • Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 57

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi


  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 10

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 14

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 41

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 4

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 23

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 62

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 53

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 45

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 94

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 23

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 77

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 59

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 64

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 38

  Valery Komissarov - TV sunucusu, yönetmen, siyasetçi 18