Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 2019

Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 2019

Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 61 25.02.2019, 06:34

Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi

Birçok hokey oyuncusu Khomitsky'yi hatırlayacak. Onun yolu çok karmaşık ve ilginçti. Çok fazla yapmadı, ama asla pes etmedi. Bu Rus defans oyuncusu 700 hokey maçında ligde yer aldı. Ayrıca milli takım için oynadı ve deniz kuvvetlerini de denedi. Ancak, NHL takımında bir yer kazanmak mümkün değildi.

Sporcu biyografisi

Vadim Khomitsky, 1982'de doğduVoskresensk. Ülke çapında bilinen bir yerel hokey okulunda hokey okudu. Gezegenin lider liglerini çok sayıda güçlü oyuncuya verdi. 1999 yılında Vadim Khomitsky profesyonel kariyerine üst ligde oynayan yerel "Chemist" kulübünde başladı. İlk başta, yetişkin oyuna uyum sağlaması ve adapte olması zordu. Çoğu zaman, koçluk personeli ikinci takımda Vadim'i dahil etti. İlk ligde bir çift için oynayan Vadim Khomitsky yeteneklerine güven kazandı.

Vadim Khomitsky

"Kimyager" in atlet, o zamanlarumut veren bir savunmacı, büyük liglerde gerekli oyun süresini almadı. Bundan dolayı kulübü değiştirmeye ve mevcut HC CSKA ekibine taşınmaya karar verdi. 2002 yılında bu kulüp dağıtıldı ve Vadim, birleşik Moskova CSKA ile sözleşmeyi yeniden yazdı. Rus şampiyonasının en güçlü liginde oynadıktan sonra Khomitsky, oyuna eklediğini hissetti. Elini NHL'de denemeye karar verdi. Fakat okyanusun ötesinde, kendini göstermeyi başaramadı ve aynı sezonda tekrar kendi yerel klübüne "Kimyacı" ya geri döndü.

Eve geri dön

Ertesi yıl Vadim Khomitsky yine karar verdikendinizi NHL'de deneyin. Fakat ikinci girişim başarısız oldu. Aynı yıl memleketine döndü. 2008 yılında, hokey oyuncusu Moskova kulübü "Atlant" için performansına başladı. Ve 2011'de, yerel şampiyonanın liderlerinden biri olan Kazan "Ak Bars" ile iki yıllık bir sözleşme imzaladı.

Vadim Khomitsky hokey oyuncusu

Anlaşma biter bitmez Vadim Khomitsky- Birçok kişinin bildiği hokey oyuncusu "Torpedo" kulübüne taşındı. Bir yıl sonra, zayıf istatistiki göstergeler ve genel olarak kötü bir maç nedeniyle, Vadim'in değişimi sonucunda Omsk "Vanguard" ın saflarını şişirdi. Ona göre, "Torpedo" iki genç hokey oyuncusu ve nakit tazminat aldı. Şu anda Khomitsky, Soçi kentinden ekiple bir sözleşme imzaladı. Kıta hokeyi liginde sahne alıyor. Bu avukat ile sözleşme bir yıllığına imzalandı. Belki de kariyerinde son olacak.

Uluslararası kariyer

Vadim Khomitsky, birçok kez bir hokey oyuncusuülkesinde milli takımda konuşmaya çağırıldı. Olimpiyat Oyunları'nın en prestijli uluslararası turnuvasına katılmayı başaramamış olmasına rağmen, takımda hala takdir edildi. 2006 yılında, Rus takımının bir parçası olarak Khomitsky, Dünya Kupası'na gitti. Letonya'yı geçti. Orada Vadim yedi oyun harcadı ve 3 asist yaptı. Bu şampiyonada takımımız iyi bir hokey oynadı, ancak ödüllerin ilk üçüne giremedi. Buna ek olarak, Vadim, takımla birlikte yüksek sonuçlar elde ettiği Euro Hockey Tour'a katıldı.

Kişisel hayat

Vadim Khomitsky uzun zamandır evlendi. Seçtiği kişi de spor dünyasından. Maria Butyrskaya ünlü bir Rus patenci. Ülkemizdeki kadın şampiyonasında Dünya Şampiyonasını kazanan ilk kişiydi. Buna ek olarak, Maria üç kez Avrupa Şampiyonasını ve altı kez Rusya'yı kazandı. İlk olarak, ünlü figür patenci Vadim'i ciddiye almadı. Bunun nedeni önemli bir yaş farkıydı. Maria 10 yıldır kocasından yaşlı. Fakat zamanla, niyetlerinin ciddiyetini fark etti ve kurbanlığını kabul etti.

Vadim Khomitsky fotoğraf

Maria Butyrskaya ve Vadim Khomitsky bir düğün oynadı2006 yılında. 2007'de, bu çiftin oğlu Vladislav vardı ve 2009'da Alexander'ın kızı ortaya çıktı. Şimdi ünlü Rus figürü patenci koçluk yapmaktadır. Moskova'da, yeni nesil patenciler yetiştiren kendi popüler okuluna sahip. Vadim denizaşırı oynamak için ayrıldığında, Moskova'da kalmak ve okulu izlemek zorunda kaldı. Ve ilk fırsatta ilk fırsatta çocukla birlikte kocasına gitti. Maria Butyrskaya ve Vadim Khomitsky gibi fotoğrafları aşağıda görülebilecek kadar güzel bir çiftle tanışmanız pek sık değildir.

Okyanus ötesindeki kariyer

Kariyerinin başında, Dallas Stars takımı,NHL'de hizmet veren, Vadim ile ilgilenen ve dördüncü tur taslak 123 numarayı seçti. İki kez dünyanın en güçlü liginde bir yer tutmaya çalıştı, ama başarılı olmadı. Khomitsky bu girişimlerde para kaybetti. Ancak, o kadar yüksek bir seviyede oynayabileceğini kanıtlamak istiyordu. İlk defa bu avukat ikili bir sözleşme imzaladı. Sezon boyunca ana takımda, o geçmedi ve AHL'de oynamak değildi, bu yüzden Rusya'ya döndü.

Maria Butyrskaya ve Vadim Khomitsky

İkinci ziyaretinde tek taraflı teklif edildi.sözleşme ve o tam bir sezon oynamak zorunda kaldı. Ancak kulüp tekrar işinden memnun değildi ve Vadim eve gitmek zorunda kaldı. Artık NHL'yi fethetmeye çalışmadı.

Spordaki en iyi arkadaş

"Dallas" da olmak, Vadim çok arkadaşça olduünlü Rus hokey oyuncusu Sergei Zubov. Bu hokey takımının lideri. Sergei, Vadim'i buzda ve soyunma odasında desteklemek için her yolu denedi. Khomitsky'ye ilk defa takımdan ayrılmasını tavsiye etmedi. İki yönlü sözleşme rağmen Vadim esas oyunların harcamak alınacağını belirtti. Zubov takımdaki tek Rus oldu. zamanda Vadim, onun haricinde artık kimse hakkında konuşabilirsin, İngilizce dilini bilmediğini göz önüne alındığında. Zubov, Khomitsky eğitici kurulumu ve bazı danışmanlık ortakları için tercüme edildi. NHL'deki gerilemelere rağmen Khomitsky hala arkadaşıyla iletişim kuruyor.Vadim Khomitsky biyografi

Biyografisi çok zengin Vadim KhomitskyOlaylar, her zaman ilerlemeye devam etti ve hedeflerine ulaştı. Kendisini denizaşırı gerçekleştirmesine izin verilmedi. İlk gerilemeden sonra ikinci kez denemeyi başardı, ancak yine Rusya şampiyonasına geri döndü. Anlaşıldı ve sözleşmeyi onunla yenilemeyi reddetti. Tüm bu nahoş durumlara rağmen, Vadim yerli hokey tarihine seçkin bir savunmacı olarak girdi.

Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 2019

Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 2019

Related news

 • Ramazanda sıvı ihtiyacını karşılama yolları
 • Diriöz: İdlib konusundaki anlaşmalar felaketi önledi
 • Adeline isminin anlamı
 • TSE Belgesi Nasıl Alınır
 • Bilim Kahramanları FLL 11. Türkiye Turnuvaları Başlıyor

 • Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 6

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi


  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 58

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 33

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 60

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 35

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 44

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 55

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 58

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 45

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 65

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 55

  Vadim Khomitsky: ünlü bir hokey oyuncusu biyografisi 63