Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişiVücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi

22.05.2019

Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 6

Vücut geliştirme "Tamoksifen" ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi

İlaç "Tamoxifen" her eczanede satılmaz. Vücudu benzer tipteki preparatlardan oldukça farklı etkiler. Temel farkı, androjenik veya anabolik bir ilaç olarak görülmemesidir. Ancak, bu nüansa rağmen, tüm aktif eğitimli vücut geliştiricilere uygulanması tavsiye edilir. Vücut geliştirmedeki "Tamoksifen" ilacı artık anaboliğe değil hormonlara işaret eder. Bu ilacın bir antiöstrojen olması da önemlidir, bunun doğrudan amacı kadınlarda çeşitli kanserli tümörlerin tedavisidir. Bileşenleri kanserli tümörlerin büyümesini engelleyebilir ve bazı durumlarda durdurabilir. "Tamoksifen" in neden vücut geliştirmede kullanıldığını söylemeden önce, görünüşünün tarihini öğreneceğiz.

vücut geliştirme tamoksifen

Görünüm tarihi

İlaç 1966 yılında bir grup tarafından keşfedildiİngiliz bilim adamları. Başlangıçta bir kadın doğum kontrol aracı olarak kullanılması planlandı. 1971'de, sadece 1998'de başarılı olan meme kanserine karşı etkinliği üzerine çalışmalar başlatıldı. Bu zamanda oldu ve vücut geliştirmede "Tamoxifen" ilacını aktif olarak kullanmaya başladı, her biri vücut geliştirmecisi için ayrı ayrı hesaplandı.

vücut geliştirme dozajında ​​tamoksifen

avantajları

Büyük miktarlarda steroid preparatlarındaToplam estrojen miktarını arttıran kokular içerir. Ve eğer bu hormonlar erkek vücudunda birikirse, jinekomasti, yağ birikimi ve sıvı birikimi şeklinde olumsuz sonuçlar doğurabilir. Doğal olarak, hiçbir vücut geliştiricisi bunu istemez. Bu yüzden vücut geliştirmede "Tamoxifen" ilacını kullanmaya başladılar. Bu ilaç östrojen reseptörlerini bloke eder ve yukarıdaki fenomenin yayılmasına izin vermez. Ancak, testosteronun östrojenlere dönüşmesini engellemediğini, ancak onlarla sadece “savaş” etmediğini açıkça anlamalıyız. Bu nedenle, bu farmakolojik preparatın görevle başa çıkacağına dair bir garanti yoktur. Beslenme uzmanları Tamoxifen'i aktif olarak yağ yakan Proviron ile birlikte sporculara ve vücut geliştiricilere reçete eder. Ayrıca, "Tamoksifen" ilacı reçete edilir ve vücut fazla sıvı biriktiğinde bu durumlarda. Bu durumda, steroidler ile birlikte kullanılmalıdır. Benzer şekilde, gitmeye değer ve jinekomasti belirtileri varsa.

vücut geliştirme fiyatında tamoksifen

eksiklikler

Vücut geliştirme "Tamoksifen" ilacı kullanılırçünkü kasları sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ancak avantajlara ek olarak, o da eksiklikleri var. Ilacın vücut üzerindeki olumsuz etkisi kanıtlanmıştır ve bunu almadan önce her zaman bir doktora danışmalısınız. Tamoksifen ilacı mide bulantısı (bazen kusma), kolestaz, hepatit, baş dönmesi, depresyon, baş ağrılarına neden olur. Ayrıca, profesyonel sporcularda katarakt, retinopati ve endokrin sistem üzerinde olumsuz etkilere ve kan oluşumu sürecine neden olabilir. Kadınlarda, ilaç hızla kilo artırır ve vajinal kanamaya neden olur ve erkeklerde - iktidarsızlık ve libido azalır. Kemiklerde sık sık kaşıntı, döküntü, ateş ve ağrı vakaları. Ancak, tüm bunlara rağmen, vücut geliştirme, ilaç "Tamoxifen", (50 ruble), çok yüksek olmayan fiyat hala kullanılıyor.

Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişiVücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi

Related news

 • Çörek Otlu Misket Kurabiye Tarifi
 • SARAY SÜPÜRGESİ ŞAL MODELİ TÜRKÇE ANLATIMLI VİDEOLU
 • 36.Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Başladı
 • Kaşarlı Patates Rendesi Tarifi Videosu
 • Erkek arkadaşınız ciddi mi

 • Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 94

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi


  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 83

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 25

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 47

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 47

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 57

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 79

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 31

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 30

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 90

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 60

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 61

  Vücut geliştirme Tamoksifen ilaç: görünüm, avantajları ve dezavantajları geçmişi 88