Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 99 06.02.2019, 21:51

Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları

Orsoten Slim tabletleri mevcut değildir. İlaç kapsül biçimindedir.haplar veya sodyum zayıflamaİlaç gastrointestinal lipazları inhibe eder. İlaç uzun ömürlü bir etkiye sahiptir. İlaç, ince bağırsağın ve midenin lümeninde etkindir. İlacın terapötik etkisi, sistemik emilim olmadan gerçekleştirilir. aktif madde - Orlistat - uygulamadan sonra sadece bir veya iki gün sonra dışkıda yağ seviyesinde bir artışa neden olmaktadır. Tedavi tamamlandıktan sonra, içerik iki veya üç gün içinde başlangıç ​​değerine döndürülür.

İlaç Orsoten Slim. Talimatlar. tanıklık

İlaç, metre kare başına otuz kilogramdan fazla kitle indeksi veya aşırı kilolu obez hastaların uzun kilolu tedavisinde önerilir; BMI, 28 kg / m'den yüksektir2. İlaç, obezite ile ilişkili risk faktörlerine sahip hastalar için de endikedir. Tıbb, düşük kalorili bir diyetle birlikte verilir.

Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım TalimatlarıOrsoten Slim kullanım kılavuzu

Bir kere 120 mg önerilir. İlaç yemeklerden önce üç kez alınır. Yiyeceklerle birlikte ya da en geç bir saat sonra kapsül içmesine izin verilir. Eğer bir yemek özlediyseniz ya da yağ yemezseniz, içemezsiniz. İlacın dozu günde üç defa 120 mg'dan fazladır, terapötik etkinliğini arttırmaz. Kabul süresi - iki yıldan fazla değil. Böbrek fonksiyon bozukluğu ve yaşlı hastalar için günde ilaç miktarı ayarlamasına gerek yoktur.

"Orsoten Slim" tıbbı. Talimatlar. Yan Etkiler

İlacın alınmasında, gazda gaz oluşabilir.rektum, yağlı veya yağlı dışkılardan salgılar, defekasyon için sık sık arzular eşlik eder. Tedaviye dayanarak karında acılar var, deride kaşıntı ve kızarıklık, kuik kuşları, divertikülit, kaygı duygusu var. Orsoten Slim ilacını kullanırken olumsuz reaksiyonlara talimat, solunum yollarının üst bölümlerinde, dismenore, influenza benzeri sendrom, anjiyoödem gibi bulaşıcı lezyonları belirtir. Tedaviye dayanarak, dişetleri ve diş lezyonları, safra taşıları, bronkospazm, hipoglisemi (ikinci tip diabetes mellitus hastalarında) ortaya çıkabilir.

Orsoten ince talimatıUyuşturucu Orsoten Slim. Talimatlar. Kontrendikasyonlar

Çocuklarda kolestaz için ilaç reçetesi vermeyin(on sekiz yaşına kadar), kronik bir malabsorbsiyon sendromu, gebelik ve emzirme döneminde. Aşırı duyarlılık için kapsüller önerilmez.

Ek bilgi

İlaç, uzun vadeli izleme için etkilidirAğırlık (kilo verme, gerekli seviyede tutma ve tekrar yükselmeyi önleme). Aktif bileşenlerin etkisi nedeniyle, obezite ile birlikte olan risk faktörleri ve patolojileri (glukoz tolerans bozukluğu, hiperkolesterolemi, tip 2 diabetes mellitus, hipertansiyon, hiperinsülinemi) profili iyileşir. Terapinin arka planında yeterli beslenme sağlanması, multivitamin preparatları alarak kolaylaştırılır. Hastalar bir uzmanın talimatlarına sıkı sıkıya uymalıdır.

Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 2019

Related news

 • Mantarlı Risotto
 • Volkswagen Beetle: modelin gözden geçirilmesi
 • Müge Anlı 17 Mayıs 2019-2020-2020 izle
 • Büyükanneler ve Torunlar

 • Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 42

  Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları


  Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 22

  Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 53

  Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 23

  Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 77

  Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 13

  Uyuşturucu Orsoten Slim. Kullanım Talimatları 70