Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 2019

Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 2019

Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 37 29.01.2019, 15:08

Uyuşturucu "Kipferon" (mumlar). Talimat ve açıklama

"Kipferon" ilacı (mumlar)yeni nesil uyuşturucular kategorileri. İlaç immün modülatör, anti-inflamatuar, antiviral ve antimikrobiyal etkiye sahiptir. Aktivitesi, herpes virüsleri, rotavirüsler, enterobakteriler, klamidya, stafilokoklar ve diğer patojen mikroorganizmalara kadar uzanır. Süpozituvarların aktif bileşenleri interferon alfa-2 insan rekombinantlarıdır. Bu ana grup A, F, G antichlamydial etkisi belirgin gösterir Bu spesifik antikorlar arasında immünoglobülinleri ihtiva eder. aktif lokal ve genel bağışıklık teşvik etmek ve destekleyen çok sayıda patojen, doğrudan etkisi her yaşta hastada kompleks içinde ilaç kullanımı, hem de farklı patolojilerin tek tek tedavi sağlar.

mumlar kipferon fiyat incelemeleriHazırlık "Kipferon" (mumlar) (el kitabı, incelemeleruzmanlar bunu doğrulamaktadır) kullanımı oldukça basittir. İlaç hem yatarak hem ayakta tedavi ortamlarında tedavi için reçete edilir. Süpozituvarların formu, ilacın bileşenlerini en eksiksiz ve hızlı bir şekilde almamıza katkıda bulunur. İlacın terapötik etkinliği, ilacın intravajinal veya rektal olarak verilmesinden birkaç dakika sonra gözlemlenir. Yakın zamanda çocuk doktorları, farklı derecelerde hayvanlarda görülen hastalıklardan, ayrıca hepatit C, A veya B'den çocukları tedavi ederken çocuk doktorları tarafından reçetelenir.

İlaç "Kipferon" (mumlar). Talimatlar. tanıklık

İlaç kombinasyon terapisinde reçete ediliryetişkinler ve viral, inflamatuar doğanın farklı patolojilerine sahip çocuklar. ürogenital chlamydiosis gösterilen Kadınlar formülasyonu (dysbiosis vajina, servisit, serviksin vulvovajinit dahil olmak üzere, serviksin erozyon ile komplike).kipferon mumlarKipferon (mumlar) talimatıbakteriyel ve bağırsak enfeksiyonlarına (koli enfeksiyonu, dizanteri, salmonelloz ve diğerleri) neden olan, farklı yaşlarda inflamatuar spesifik olmayan patolojileri önermektedir. Endikasyonlar, solunum yollarının üst bölümünde (pnömoni, bronşit, tonsillit, otitis) tekrarlayan lezyonları içerir. Akut ve kronik prostatit, fistüller ve anüs fissürleri için "Kipferon" (mumlar) ilacı da önerilir. İlaç, proktoloji, jinekolojide cerrahi müdahale için hazırlık (planlanan) arka planına karşı enfeksiyonun önlenmesi için koruyucu bir araç olarak gösterilir.

Uyuşturucu "Kipferon" (mumlar). Kullanım Talimatlarıkipferon mumları manuel

Dozaj ve fitil kullanım sıklığıDoktor hastanın durumuna göre belirler. Başvuru süresi genellikle on günden az değildir (kural olarak 10-14). Serviks erozyonu komplikasyonları zemininde, tedavi tam epitelizasyona kadar devam eder. Menstruasyon sonundan sonraki ilk günlerde önerilen tedaviye başlamak için. Bir uzman tavsiyesi üzerine ikinci bir kurs yapılabilir.

Mumlar "Kipferon". fiyat

Hastaların ifadeleri, ilacın etkililiği göz önüne alındığında göreceli olarak uygun olduğunu göstermektedir. Maliyeti eczanelerde yaklaşık altı yüz ruble.

Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 2019

Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 2019

Related news

 • Safari Parkı (Gelendzhik): esaret altında yaşam iyidir
 • Web siteleri - bu nedir
 • Ed Sheeran Şarkıları

 • Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 3

  Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama


  Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 71

  Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 83

  Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 88

  Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 41

  Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 77

  Uyuşturucu Kipferon (mumlar). Talimat ve açıklama 52