Uyuşturucu Ampiside. talimat 2019

Uyuşturucu Ampiside. talimat 2019

Uyuşturucu Ampiside. talimat 77 20.02.2019, 11:48

Uyuşturucu "Ampiside". talimat

Talimat,antibiyotik ajan - yarı sentetik penisilin, beta-laktamaz inhibitörü. Aktif bileşen sultamisilin tosilattır. Ammiside - Tabletler genelde beyaz veya beyazdır ve her iki tarafında bir film kılıfıyla kaplı kapsüller biçiminde sarımtırak bir renk tonuyla bir risk taşır. Kırıkta, homojen bir beyaz (veya neredeyse beyaz kütle) tespit edilir. İlaç, penisiline dirençli ve dirençli metisilin gibi gram-pozitif ve gram negatif birçok bakteri karşısında aktiftir.

İlaç, oral uygulama için bir çözelti hazırlamak için bir toz formunda bulunur.

Sözlü olarak uygulandığında, iyiMidenin asidik ortamı ile tahrip olmadan amlididin emilebilirliği. İlaç, vücudun içindeki çoğu biyolojik sıvı ve dokuyu nüfuz edebilir (kan-beyin bariyeri yoluyla kötü nüfuz eder).

Boşaltım esas olarak böbrekler tarafından yapılır (değişmemiş antibiyotik içeriğinin yüksek olduğu idrarda), anne sütü, safra.

İlaç tekrar tekrar kullanılmasıyla birikmez, bu da uzun süre almanızı sağlar.

AMPİSİD. Talimat: endikasyonlar

İlaç hastalıklar için reçete edilirbuna hassasiyet sergileyen mikroorganizmalar tarafından tahrik enfeksiyon ve enflamatuvar doğası. Patoloji, burada önerilen AMPİSİD olarak, kullanım talimatları alt, üst solunum yolu enfeksiyonları, üst solunum yolu (pnömoni, bakteriyel, epiglottit ve orta kulak iltihabı, sinüzit), üriner, üreme sistemi (üretrit, sistit, endometrit, piyelonefrit), safra yolu (vardır kolanjit, kolesistit), eklem, kemik ve yumuşak doku, deri ve gonokok enfeksiyonlarının.

Mononükleoz için kontrendikasyonlar(Bulaşıcı), çocuklukta lösemili sulbaktam ve ampisilin ve diğer beta-laktam antibiyotik maddelere hipersensitivite, (en çok tablet biçiminde üç yıla kadar), karaciğer ve böbreklerin ciddi bozuklukları.

Ammisid talimatları, gebelik sırasında sadece bir doktorun tavsiyesinde ve sürekli gözetiminde kullanılmasına izin verir. Laktasyon sırasında tedavi yapmak için gerekirse besleme durdurulur.

Vücut ağırlığı daha büyük olan hastalar (çocuklar ve yetişkinler)375-750 mg günde 30 kilogramdan daha az bir kütle ile günde 25-50 mg kilogram başına 30 kilogram reçete. Günlük dozaj iki doza bölünür. Kullanım süresi - beş ila on dört gün arasında.

Ammiside (süspansiyon). Pişirme Talimatları

Çözelti çekilmeden hemen önce hazırlanır. Toz kaynatılmış (oda sıcaklığında) suda çözülür, yavaş yavaş çalkalanır, şişe üzerindeki etikete sıvı eklenir. Beş dakika ısrar ettikten sonra. Böylece, tozun tamamen çözünmesi sağlanır. Her kullanımdan önce, şişe iyice çalkalanır. Tam dozaj bir ölçü kaşığı ile elde edilir. Her uygulamadan sonra ılık su ile durulanır. Buzdolabında süspansiyon on dört günden fazla saklanmadan sonra. Donma çözeltisi olmamalıdır.

Maddenin kullanımı eozinofili,artralji, ateş, konjonktivit, rinit, anjiyoödem, kusma, psödomembranöz kolit, bozuklukları, trombositopeni, hemolitik anemi, lenfopeni, nötropeni, baş ağrısı, uyku hali yeme. Nadir durumlarda, nöbetler gözlenmiştir.

Doz aşımı durumunda, olumsuz reaksiyonlardan önemli ölçüde farklı olan belirtiler ortaya çıkar. İlacın vücuttan alınması hemodiyaliz ile gerçekleştirilir.

Ilaç kullanmadan önce bir doktora danışmanız gerekir.

Uyuşturucu Ampiside. talimat 2019

Uyuşturucu Ampiside. talimat 2019

Related news

 • En şaşırtıcı 7 hayvan fosili
 • Arka göbeğin VAZ-2108 üzerindeki yatağı: boyutlar
 • Sofuoğlu, F-16ya karşı yarıştı: 9.43 saniyeyle birinci oldu
 • Saç maskesi ile Etiketlenen Konular
 • Alkol yasaklansın diyen Erkan Petekkaya: Özür dilerim, bundan sonra hiçbir konuyla ilgili konuşmayacağım

 • Uyuşturucu Ampiside. talimat 38

  Uyuşturucu Ampiside. talimat


  Uyuşturucu Ampiside. talimat 13

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 82

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 32

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 48

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 48

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 55

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 45

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 42

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 57

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 29

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 23

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 98

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 55

  Uyuşturucu Ampiside. talimat 5