Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleriTuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri

09.05.2019

Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 27

Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri

Hangi sürücü, rahat, hızlı veGüvenilir bir araba mı? Son yıllarda yerli otomobil markaları tüketiciye çok çekici değil. Ama ithal arabalar başka bir konu! Fiyat ve kaliteyi birleştiren en iyi seçenek "Ford Fusion". Çekici bir görünüm ve uzun bir süre için iyi montaj, sürücüyü memnun edecektir. Ve Rusya'nın yollarında bu kadar çok araba olmasına rağmen, kalabalığın arasından sıyrılmak ve bireysellik vermek "Ford Fusion" u ayarlamada yardımcı olacak.

Rus yolları için, "Ford Fusion" - sadece gelecekteki kullanım için!

Ford füzyon ayarlama

Gerçekten, Rus otobanları ayrılıyoren iyisini diliyorum. Bütün yabancı araçlar bu tür testlere dayanamaz. "Ford Fusion" - bir aile gezisi ya da tek başına bir gezi olsun, farklı amaçlar için nüfusun en farklı kategoriler yaklaşacaktır SUV ve hatchback bir arada.

Araba engin sorun olmadan başa çıkıyorGüçlü bir tampon ve pervaz sayesinde doğadaki genişlikler. Ve üzerinde uygun şekilde seçilmiş çamur lastiği verildiğinde, herhangi bir keşif seferine güvenle gidebilirsin. Ford Fusion da düz şehir yollarında harika hissediyor. Arabayı geliştirin ve onu gerçekten evrensel hale getirin "Ford Fusion" u ayarlamada yardımcı olacaktır.

Bu zevk için fiyatlar hoş bir şekilde memnun. Ortalama olarak, otomobilin temel ekipmanı 510 bin ruble için satın alınabilir.

Küçük detaylarda bireysellik

Ford füzyon fotoğrafları ayarlama

Rusya'nın tüm yollarının kelimenin tam anlamıyla olduğu hiç de şaşırtıcı değilBu markanın "Teeming" otomobilleri. Başarılı bir fiyat ve kalite kombinasyonu ve tüketiciyi çeker. Bir araba alırken öne çıkmaya alışkın olan sürücüler, küçük bir gelişme hakkında düşünmeye değer. Örneğin, harici ayar "Ford Fusion", markanın özelliklerini vurgulamaya yardımcı olacaktır.

Böyle bir ayar taşımak için:

 • Styling (özel filmlerin ayarlanması: vinil, zırhlı film).
 • Işık yayan diyotlarla ayar.
 • Tamponun değiştirilmesi veya değiştirilmesi, ızgara.
 • Eşiklerde yamalar kurulması.

Tuning "Ford Fusion"

Arabayı bir bütün olarak sonuçlandırmaktan bahsediyorsak, salonlara da dikkat etmeliyiz. Özellikle sürücü uzun bir süre direksiyonun arkasında olduğunda.

Yani, koltuklara dikkat etmeniz gereken ilk şey veözel masaj yastıkları alınız. Salonları dekore edecekler ve arkanızdaki sesi destekleyecekler. Kış için sadece ısıyı değil, aynı zamanda sağlığını da koruyacak ısıtmalı kapakları satın alabilirsiniz. Ancak yaz aylarında cildin nefes almasına izin veren uygun bambu pelerinler olacaktır.

Salon için iklim kontrolü satın almak da önemlidir. Böyle bir sistem yılın herhangi bir zamanında vazgeçilmezdir. Çocukları olan aileler için ideal olan, aynı anda birkaç sıcaklık rejimini yeniden oluşturabilir. İklim kontrolünü kurduktan sonra, taslakları ve onlarla birlikte ve hastalıkları hakkında unutabilirsiniz.

Çamur çamuruna binmeyi tercih eden sürücüler kabinin ses yalıtımını dikkate almalıdır.

Bu arada, lastik hakkında. Hala iki set daha al: otoyol ve çamur. Birincisi sessiz bir şehir yolculuğu için tasarlanmış, ikincisi off-road seyahat için ve aynı zamanda kışın kar ile büyük bir iş yapıyor. Ek olarak, iki lastik seti daha az giyilebilir olacaktır.

harici ayar Ford füzyonu

Hız hayranları ayar yapabilirmotorlar. Bu alanda etkili olan çip ayarlamasıdır - elektrik motoru kontrol ünitesinin tamamen yanıp sönmesi. Bunu yapmak için özel ekipmana ihtiyacınız vardır ve bu tür arındırma sadece salonlarda ele alınır.

Kendi güçlerinle mi yoksa salonda mı?

Zamanımızda, ayarlama salonları bulunurneredeyse her adımda. Orada kabul edilebilir para için en basit araba ile bile imkansız şeyler yapacak! Katalogda sunulan bir fotoğraf olan "Ford Fusion" 'ı ayarlama, her sürücüyü memnun edecektir.

Ancak öte yandan, iyileştirmelerin çoğugerçekten üretiyor ve evde. Bu özel bir araç, malzeme ve boş zaman gerektirecektir. Evdeki tuning daha ucuzdur. Buna ek olarak, söyleyecekleri gibi: "Eğer iyi bir şeyler yapmak istiyorsanız - kendiniz yapın!" Ve en önemlisi, "Ford Fusion" 'u kendi ellerinizle ayarlamaya çalışmak kendinizi kanıtlamanın harika bir yoludur.

Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleriTuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri

Related news

 • Hafta Sonu Film Keyfiniz Bizden: Son Dönemin Sağlam Yapımlarından Oluşan 50 Öneri
 • Tek Örgü Saç Modeli
 • Hello Kitty Modeli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Tığ İşi Yazlık Yelek Şal Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Yüze Dolgu Uygulaması: Yüz Dolgusu

 • Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 68

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri


  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 27

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 50

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 81

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 70

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 59

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 13

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 25

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 18

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 51

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 54

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 8

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 40

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 77

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 19

  Tuning Ford Fusion. Iyileştirmelerin özellikleri 33