Trendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmek


Trendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmek !

Trendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmek !

Eylül ayı  geldiğinde, hepimizde bir alışveriş kaşıntısı olsun veya bizim gardırop güncellemesi  için bir ya da iki parça satın alıp yatırım yapmak istiyoruz. Ama sen sonbahar da şık görünmek istiyorsanız / ama trendlere bağımlı kalarak sıkıcı görünmek istemiyorsanız,  podyum trendlerine köle olmadan yeni sezon ürünlerinden kesinlikle daha iyi seçimler de yapabilirsiniz.

Önerimiz, bir koyun tüyü ceket veya süet ceket gibi bir mont seçebilirsiniz ve daha sonra mevcut dolap kıyafetleriniz ile karıştırın.Önemli olan bu kombin için bir anahtar parça seçmektir. Bir Boho yetmişli yıllar görünümü son yılların en şık stillerinden dir. Çizme, süet etek,  ya da çanta ile kombine edebilirsiniz.

Bu sonbaharda stinize etki edecek bir tarz bulmanıza yardımcı olmak için, belirlenmiş  beş temel eğilimleri kesin olarak kullanabilirsiniz. 2019 2019 sonbahar Alışverişine çıkmadan önce bu stilleri inceleyebilirsiniz.

70′ li Yıllar Boho

Senin için en güzel stil yazdan kalma boho elbiseler olabilir mı? Veya  Yerine gömlek elbise deneyin ve şimdi mevcut görünümünüze vurgu eklemek için şık aksesuarlar da takım.

Kış Pasteller

Biz şeker pembesi ve bebek mavisi gibi pastel renklere bayılıyoruz. Bu sonbahar kış modasında istediğiniz pastel renkler ile harika kombinler yapabilirsiniz ama yetişkin, değil, hafif bir pastel den bahsetmiyoruz. Drama bir dokunuş eklemek için allık pembe kıyafet topluluğu üzerinde ultra-şık nötr katlar da ekleyin.

Kolsuz Mantolar ve Ceketler

Kolsuz mantolar geçen kış sokak modası sahnesini adeta vurdu ve bu sezon trendi gerçekten hızlandı Antrepo deve ve krem ​​versiyonu tamamen modası geçmez  ve Zara kahverengi  culottes üzerinde kat olarak giyildiğinde daha şık görünüyor. Sadece kumaş görünümünü önlemek için bir topuklu ayakakbı ile giymeyi unutmayın.

Kırmızı alarm

Düşündüğünüzün  aksine, herkes kırmızı parçaları rahatlıkla giyebilir- hem sarışınlar, kumral ve Kızıllar da dahil. Neden bir ofis görünümü için şık bir dokunuş eklemeyi düşünmeyelim emin olun daha çok kendinize güveneceksiniz. Rüya gibi bir görünüm için maskülen siyah ayakkabılar ile giyebilirsiniz.

Rahat Koyun Tüyü Kaban ve Montlar

Taklit kürk, – herhangi bir kış kombini için dilek listeniz de  olabilir.

Related news Trendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmekTrendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmek


Trendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmek


Trendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmek


Trendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmek


Trendlere köle olmadan bu sonbahar şık giyinmek