Top kil 2019

Top kil 2019 Top kil

top kil

Hamuru modelleme, çalışmak için harika bir malzemedir.Onunla, aşk ve çocuklar ve hatta yetişkinler! Hamuru olan dersler hayal gücünün gelişmesine, çocuğun sanatsal zevkinin oluşmasına ve mekansal düşünmesine katkıda bulunur.

Hamuru modelleme, küçüklerin gelişimini teşvik eder.Zeka ve bebeğin konuşmasının geliştirilmesinden sorumlu beyin hücrelerini harekete geçiren avuç içinde özel noktaların bir masajı olduğu için ellerin motor becerileri.

Hamurdan el sanatları üretimi - her zamanbüyüleyici ve kullanışlı bir oyun. Plastisin harika bir malzemedir, çünkü kurumuş değildir, plastisitesini korur, soğuduktan sonra donabilir ve geniş bir renk gamına sahip olabilir.

Bir çocuk için hamuru seçimi, ebeveynler için bir sorumluluk meselesidir, çünkü günümüzde çok farklı türlerde hamuru (geleneksel, heykel, top, vb.) Vardır.

Top şeklindeki hamuru - modern bir tür hamuru,hangi küçük topları oluşur. Hafif ve havadar, farklı renklerde, plastikten güzel ve orijinal ürünler yaratma ve alma fırsatı verir.

Bu şaşırtıcı ve ilginç malzeme zararsızdırÇocuklar için üretimde olduğu gibi bitkisel olarak katkı maddeleri kullanılır, ellerinizi lekelemeyin ve plastik ve yumuşak kıvamı herhangi bir yüzeyden (pürüzsüz, tüylü) kolayca çıkarılır, yağlı iz bırakmaz. Top kil ile çalıştıktan sonra, çocuğun ellerini sadece ılık suyla yıkamak kolaydır.

Bir topu şekillendirmek için özellikle ilginç1 yaşın altındaki genç çocukları oyun hamuru. Ama modellemede faiz erken okul yıllarında solmaz unutulmamalıdır. kil topun özelliği bebek hala olağan modelleme kil ile baş edemez zaman, kil topları kullanan farklı rakamlar oluşturabilirsiniz olmasıdır.

Top kil türleri:

- Kurumayan - kuru kil değildir,Farklı yüzeylere yapışır ve en küçük çocuklar için mükemmeldir. Bu tür bir hamuru ile katı bir yüzey üzerinde çalışmak (masa, tahta, vb.) Veya çeşitli kalıplarla doldurmak uygundur;

- modelleme için kurutma kili kullanılırüç boyutlu figürler ve uygulamalar. Çocuğa zarar vermeyen gliserin esaslıdır, bu nedenle her türlü yüzeyde tutulması kolaydır (cam ve plastik hariç).

- ince taneli hamuru hızla katılaşır3-12 saat (tüm geminin hacmine bağlıdır). İnce taneli top-kil, karton üzerine aplikler, vitray pencereler doldurma, vazo dekorasyonları için mükemmel şekilde uygundur. Herhangi bir yüzeye iyi yapıştığını bilmek önemlidir.

- olağandışı, ilginç stuipetlerin elde edildiği heykel.

Top kilinin renk aralığı farklı olabilir - klasik, neon, parıltılarla.Top hamuru ile yapılan el işi çok farklı olabilir (bakkala görünümünü ve rengini seçebilirsiniz) ve en önemlisi, elinizle yaratılan bu tür şeyler uzun bir süre için sizi memnun edecektir.

Örneğin, top kil çok iyiuygulamaların üretimi için malzeme. Resmi kendiniz bulabilirsiniz - renkli topları yüzeye dağıtın ve uygulamanız hazır! Bir top kilinden üç boyutlu bir oyuncak oluşturmak kolaydır. Kağıttan bir kağıt hazırla ve plastikle süsle.

Dinlenmek için top kil almak çok uygundur. Modelleme için harika bir materyal, birlikte vakit geçirmek ve tüm aile ile iyi bir dinlenmeye sahip olmak! Gördüğünüz gibi, kil, en küçük kırıntıların gelişimi ve daha büyük çocukların eğlenmesi için harika, çok yönlü bir malzemedir. Yaratıcılığı geliştirmek için başarılı bir yoldur ve aynı zamanda çevreleyen nesnelere zarar vermez.

Top kil 2019

Top kil 2019

Related news

 • Çocuklar için şenlikli Noel senaryosu harika bir ruh hali yaratacaktır
 • Isı mühendisliğinin geliştirilmesinde yeni bir aşama veya kızılötesi ısıtıcının 7 avantajı
 • Balık: yemek pişirmek için ipuçları
 • Mantarlı Pilav
 • Yapışkan bant: tipleri ve uygulamaları

 • Top kil

  Top kil


  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil

  Top kil