Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 2019

Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 2019

Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 6 16.01.2019, 14:59

Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik

Ünlü basketbol oyuncusu Tony Kukoch,sporun hayatın bir parçası haline geldiği kategoriler. sadece o basketbol kariyerim demedi olmasına rağmen, o bir öğretmen veya eğitimci çalışmayı tercih ediyorum, dinç aktivite için arzu yıllardır kaderini belirledi.

Bir yıldızın doğuşu

Küçük bir Yugoslav kasabasındaBölünmüş 18 Eylül 1968 doğdu Tony Kukoch. Gelecekteki Avrupa basketbol yıldızı biyografi, masa tenisi başarılarıyla başladı. Genç Tony, 13 yıldan beri bu spor dalında Yugoslavya şampiyonasını kazandı ve daha ileri bir yol belirlendiğini düşündü. Ancak tenis kariyeri sona erdi. Bazı görüşmelerde Kukoch, çok fazla büyümenin bu sporun yükseklerine ulaşmasını engellediğini şaka yapıyor. Gelecekte genç adamın hayatında birinci olan basketbol oldu.Toni guguş

Yugoslavya'da Kariyer

Yugoslav ekibi YugoplastikaKukoch'un ilk ortaya çıktığı yer. Tony, gençlik takımı için oynamaya başladı ve ilk sezonda gençlik takımları arasında ulusal şampiyon oldu. Ertesi yıl, sporcu yetişkin takım için oynadığı sınıfını doğruladı. Ve yine şampiyonluğa kavuştum. Ardından gençler ve öğrenciler arasında Avrupa yarışmaları yapıldı. Genç yetenekli basketbolcu sadece Avrupa şampiyonu unvanını kazanmakla kalmadı, aynı zamanda 1986 yılında turnuvanın en iyi oyuncusu oldu. 90'lı yılların Yugoslav milli takımının Eski Dünya topraklarında eşitliği yoktu. Bu "yıldız" takımda, tecrübe kazandı ve Yugoslav basketbolunun gelecekteki efsanesinin atışları belliydi. salatalık tony

Hırvatistan Takımı

Kariyerin nasıl gelişeceğini tahmin etmek olanaksızdırbasketbolcu, eğer iç savaş Yugoslavya'da başlamıyorsa. Tony Kukoch'un doğduğu ülkenin çöküşünden sonra, Hırvat milli takımının bir oyuncusu oldu. Siyasi tufanların sporcunun mesleki gelişimini hiçbir şekilde engellemediği ve 1992 yılında Hırvat ekibinin olimpiyat "gümüşü" çok sayıda eğitim seansı için bir ödüldü. İspanya Olimpiyatları, yalnızca o Amerikan ekibinin o takımdan daha güçlü olduğunu gösteriyor ki, o yıllarda dünya basketbol efsaneleri oynuyordu. Aynı zamanda, Michael Jordan ve Johnson Magic ile ilk toplantı yapıldı, sonuçta ortaya çıkan şovlarda Tony Kukoch tarafından dövüldü. Basketbol oyuncusu sürekli olarak Hırvatistan milli takımında yer aldı ve İspanyol ve İtalyan kulüpleri için oynuyordu.tony kukoch basketbol oyuncusu

Genç iddialı adamın kariyeri devam ediyorhızla gelişmek. 23 yaşında, Tony Kukoch, FIBA ​​olan büyük oyuncuların derecelendirmesine girdi. Beşinci pozisyon, yeni başlayan bir basketbolcu için iyi bir sonuçtur. Avrupa kupaları birbiri ardına sporcunun domuzcuk bankasına yerleşti ve şimdi düşünme zamanı geldi, sonra ne oldu?

Chicago'ya taşınıyor

Ne tür bir basketbol oyuncusu bir takımda oynamayı hayal etmediChicago Bulls? Yöneticiler kulübün en yıldız dizisini topladılar ve bu da NBA şampiyonasını üç kez kazandı. Ama Chicago'dan bir davetiye almak için gerçekten denemeliydin. 90'ların Amerikan takımı sadece kompozisyonu için değil, aynı zamanda bazı oyuncuların skandal karakterleri ile de meşhurdu.

İlke ile yaşamak: “Kim daha güçlü, bu doğru” - ve Michael Jordan ve Scotty Pippen, farklılık göstermediler. Herkes şampiyonayı ve bir sözleşmenin sonucunu daha uygun şartlarda istemişti. Genç Hırvat basketbolcunun kontratının çok daha pahalı olduğunu öğrenmek, "Chicago Bulls" oyuncuları çekirdeğe öfkelendi.tony cucoque biyografi

90'lı yıllarda taslakta Tony'nin seçilmesinden veChicago'ya son hamle 3 yıldır. Amerikalıların yöneticisi, bir kez daha, sporcunun sözleşmeyi imzalamaya ikna etmek için Hırvatistan'a uçtu. Şüpheler haklı çıktı: Evde Kukoch zaten bir efsaneydi ve denizaşırı daha sert bir lige taşınmak bir maceraya benziyordu.

Ayrıca, Chicago takımının yıldız oyuncularıHiç açık kollar ile genç "Avrupa upstarts" kucakladı. Ancak Kukoch, basketbol hakkındaki fikirlerini değiştirebilir. Tony 1993'te Chicago kampına taşındı.

Kukocha'nın yurtdışı kariyeri

Michael Jordan, genç bir Yugoslav sporcunun idollerinden biriydi. Ve birçok yönden, efsane ile aynı takımda oynamanın, onu harekete geçirmeye ikna etmesiydi.

Fakat Ürdün'ü terk etmek hiç de değildi.Tony Kukoch sayıldı. Kuzey Amerika takımındaki başarılar Avrupa Ligi'nde olduğundan çok daha mütevazi. Hırvat takımının zirvesi, milli takımda kalmanın ilk üç yılı olarak kabul edilebilir. O zaman Chicagocular şampiyonayı iki kez üst üste kazandı.

İlk sezon Kukoch için gerçek bir testti: dil, küçük yaralanmalar, ailesi için basketbol birinci sezon boyunca oynatıcının yanı sıra endişelerini peşinde, Yugoslavya topraklarında kalan cehalet - tüm rahatsız ama zafere sporcunun iradesini kırmadı. toni kukoch elde

Amerikalı oyuncuların hoş olmayan tavırlarıTony Kukochu, her şeyden önce, zihniyet farklılıklarına neden oldu. Şampiyonada en iyi ligde mücadele edilmek zorunda kaldı. Chicago'dan oyuncular için, temel kompozisyondaki yer yaşamın anlamıydı ve onu hiçbir şekilde savunmaya hazırlanıyorlardı. Birçok saat eğitim, tüm güçleri aldı ve basit insan duyguları için yer bırakmadı.

Tür Tony

Kukocha asla gerekli saldırganlığa sahip değildi. Kazara bir gezi sırasında başkanlık sarayına giderek, Tony bile Yugoslavya'nın çocuklarına yardım istemek için bir not bırakmak istedi. Memleketinde devam eden savaş, sporcuyu çok endişelendirdi. Kukoch'un tüm harçları oğluna ve Yugoslavya'da kalan akrabalarına nasıl yardımcı olabileceğini söyledi.

Koçluk, basketbolcuyla ilgilenmedi, ancak spor kariyerinin bitiminden sonra, Tony Kukoch, sevilen kulübün başkanına bir danışman olarak çalıştı ve golf oynamakla ciddi anlamda uğraştı.

Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 2019

Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 2019

Related news

 • Ateşi olmayan çocuklarda kuru öksürük: nedenleri ve tedavisi
 • Vişneli Muffin Tarifi
 • Kadın ve erkek arasındaki 10 temel fark

 • Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 100

  Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik


  Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 42

  Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 6

  Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 9

  Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 55

  Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 91

  Tony Kukoch: basketbolcu ve kişilik 49