Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 2019

Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 2019
23.09.2019

Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 80

Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir

Togliatti Rusya'nın tanınmış başkentiaraba sektöründe, Samara bölgesinde bulunan bölge merkezi 80 km. Bu nispeten genç bir yerleşim yeridir. Stavropol adlı kalenin kurulduğu 1737'den hikayesini yönetiyor. Yerleşme küçük ve şirin bir kasaba haline geldi. 1953 yılında, Kuibyshev Rezervuarı'nın inşaatı nedeniyle yeni bir yere taşındı. Ve 10 yıl sonra İtalyan Komünist Palmiro Togliatti'nin onuruna yeni bir isim aldı.

Her yerde genç bir yolumuz var

Şehir net bir yapıya ve üç bölgeye bölünmüş durumda:

 • Avtozavodskii.
 • Merkez.
 • Komsomol.

72 okul Togliatti

İlçeler, sırayla, çeyrek ayrılmıştır. Her birinin gelişim yoğunluğu için tasarlanmış kendi altyapısı vardır. Kural olarak, birkaç anaokulu ve okullar, alışveriş merkezleri, postaneler, çocuk ve spor kulüpleri vardır.

Avtozavodsky ilçesinin 12. çeyreğinde üç okul var:

 • kapsamlı okul-spor salonu № 62;
 • Ortaokul № 66;
 • belediye halk eğitim kurumu - 72 okul.

Togliatti bu alanı aynı zamanda bulduaraba fabrikasının inşaatı. Yeni üretim işçilerinin konutlarının inşa edilmesiydi. Ülkenin dört bir yanından gelen insanlar yaşamak ve çalışmak için geldiler, genç çiftler tanıştılar, aileleri yarattılar. Artık ilk makine üreticilerinin aileleri ve çocukları zaten var. Bu nedenle okul ve okul öncesi çağdaki çocuk sayısı çok büyüktür. Ebeveynler, sadece bir yer seçmek ve ikamet yerine yakınlık sağlamak için değil, aynı zamanda çocuk için etkili bir eğitim süreci ve rahat bir ortam ile karakterize bir okul seçmeye çalışmaktadırlar.

Tarihsel arka plan ve kısa bilgiler

1986'da MBU'nun "72 okulunun" açılması. Togliatti 1988 yılında bu kurumun ilk mezunlarını aldı. Okul, 2016'da 30'uncu yıldönümünü kutladı. Birçok çocuğun varlığı sırasında kaliteli bir eğitim aldı.

okul 72 Togliatti adresi

Okulda bir kerelik eğitilebilir800'den fazla öğrenci, bu yaklaşık kırk sınıftır. Bilgi edinme süreci sadece ilk vardiyada gerçekleştirilir. Esnek yaklaşım sayesinde, akademik haftanın süresini değiştirmek mümkün oldu:

 • 1 ila 8 sınıf - beş gün;
 • 9'dan 11 sınıfa - altı gün.

Ayrıca, ilk sınıflardaadım zamanı karakteri. Derslerin sayısı ve süresi yıl sonuna kadar artar. Çocuklar yavaş yavaş yüke alışma fırsatına sahip olurlar. Bu, malzemenin asimilasyonunu geliştirir ve gerekli tempoyu aramanızı sağlar.

Ayırt edici özellikler: seçim sizin

72 Togliatti okulu üniversitelerle işbirliği yapıyorŞehrin ikincil mesleki kurumları. Bu, mezunların bir meslek seçmeye yönelmesine ve büyük dikkat ve hevesle yaklaşılması gereken konuların belirlenmesine yardımcı olur.

Çocuk sanat okulu ile ortaklaşa çalışmak"Forte" ve Sürekli Eğitim Merkezleri, öğrencilerin ailelerine yardımcı olmaya yardımcı olur. Bu, çocukların boş zamanlarını organize etmenin, ek bilgi ve beceri kazanmanın harika bir yoludur.

Öğretim kadrosunun temeliBir yıldan fazla bir süredir eğitim kurumunda çalışan deneyimli ve profesyonel öğretmenler. İşlerini tüm ciddiyet ve coşkuyla tedavi eden genç uzmanlar da var. 72 okul Togliatti, öğretmenlerine periyodik eğitim için tüm fırsatları sağlar.

okul 72 Togliatti yorumlar

Kurum gerekli tümmalzeme ve teknik esas. Tesisler, müfredat dışı süre boyunca onarım ve yeniden inşa çalışmaları için belirlenen zamanda yapılır. Modern ekipman, araç, gereç ve eğitim materyalleri ile randevuya uygun olarak donatılmıştır.

Okulun kendi kütüphanesi vardır. Tam teşekküllü bir eğitim süreci için gerekli olan her şeyle tam donanımlıdır. Ayrıca, kapsamlı çocuk eğitimi için çok çeşitli ek literatür bulunmaktadır.

MBU "Okul № 72", Togliatti: adres

Eğitim kurumu ayrı bir yerdedir.Cadde Autostroiteley, ev 92 üç katlı bina. Açık havada beden eğitimi dersleri için bir spor zemin ile donatılmış güzel bir yeşil alan var.

72 okul Togliatti haritası

Çeyrek sadece ilçe içinde değil, aynı zamanda şehrin tüm köşeleri ile mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir. Bu, bu eğitim kurumunu, şehrin tüm sakinleri için çocukları için seçmeyi mümkün kılar.

MBU "Okul No 72", Togliatti: yorumlar

Çoğu incelemede, okulun mükemmel ekipmanı hakkında bilgi duyulur. Sınıflar güzel ve rahattır.

okul 72 Togliatti değerlendirme 2

Öğretmenler güler yüzlü ve yetkin. Olimpiad'lar ve konferanslar genellikle bu eğitim kurumu temelinde yapılır.

Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 2019

Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 2019

Related news

 • Çin Salatası (Pirinç Salatası) Yapılışı
 • Kuyruklu Smokin Modelleri
 • Karagöz Tatlısı
 • Elmalı Pasta Tarifi
 • Pankreas veya kronik pankreatit iltihabı

 • Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 45

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir


  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 24

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 58

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 24

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 57

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 80

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 1

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 48

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 21

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 2

  Togliatti 72 okul: kalite bilgisi kolay ve basittir 48