Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 2019

Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 2019
16.10.2019

Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 8

Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu

Karatai timothy Timothy Karataev, Rusların yükselen yıldızı.sinema. Ona göre, hayranlar ve yönetmenler çok sevindirici. Harici ve hareketli verilere sahiptir. Kuşkusuz, Timothy yeni ilginç roller ve başarılı bir gelecek bekliyor.

biyografi

Karataev Timofey Sergeevich 9'da Moskova'da doğduAralık 1986. 2004'te Shchepkin Tiyatro Okulu'na girdi. Timofey derhal fark etti ve Egorushka rolünü "Yoksulluk bir yardımcısı değil" oyununda önermişti. Timothy Karataev şiirleri çok seviyor. 2007'de birincilik ödülü alan Ermolova recitation yarışmasına katıldı. 2008'de Smolensk Karataev Uluslararası Okuyucular Yarışması'nda üçüncülük ödülü kazandı. Aynı yıl Timofei, okuldaki çalışmalarını tamamlar ve Küçük Akademik Tiyatro grubuna davet edilir. Burada aktör hala çalışıyor.

Tiyatro etkinliği

"Kar Kraliçesi" oyununda Karataev aldı.Kay rolü. Maxim Gorky'nin "The Children of the Sun" adlı oyununda - Masterovoy. "Çar Boris" adlı filmde Baron Logau'nun imajını elde etti. Timothy ayrıca Marshak'ın "Zeki Şeyler" adlı oyununda bahçıvan rolünü oynuyor.

Timothy Karataev: Filmografi

 Timothy KarataevKarataev'in ilk rolü tez çalışmasıydı. "Tyson" filminde rol aldı.

2019 yılında Karataev ilk evini aldı.filmdeki rolü "Phobos. Korku Kulübü "ne. Bu kasette ustabaşı Alexander'ı oynadı. Aynı yıl Timothy Karataev komedi dizisinde "Igor'ın rolünü" Benlik çekti. " Filmin gösterimine göre Igor, hostes Irina'ya aşık olan çok başarılı genç bir adam.

2011'de, "Furtseva" tarihsel serisi ekranları. Burada Karataev Eduard Streltsov'ı oynuyor - futbolcu.

"Sıfırdan"

2013 yılında Timofey Karataev,Melodram "Temiz bir tabakadan" Anton Kremnev rolünü oynuyor. Anton, sınıf arkadaşı olan Anna Sinitsina'ya aşık ve şu anda bir mağazada bir satıcı olarak çalışıyor. Genç adam her zaman okuldaki ilk güzellik olan Lisa Fedorova'ya çekti. Sınavlar bittikten sonra, Anton her zaman edebi bir yeteneğe sahip olsa da bir güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başladı. Beklenmedik bir toplantıdan sonra Anya ve Anton tarihe rastlarlar. Bir süre sonra evlenecekler ama sonra Liza ortaya çıkıyor ve bu da tüm planları yok ediyor.

"Sen benim olacaksın" şeridi

30 Mart 2014'te ekranda "Sen"sen benim olacaksın. " Dina, erkeklerle popüler olan güzel bir kız. İki güzel adam ona bir kerede bakıyor. Dean karakter gençleri arasında böyle bir seçim yapmalıdır. Kız seçimi yanlış seçilmişti ve şimdi kız ve erkek kızı bunun bedelini ödemek zorunda kalacaktı. O hayal kırıklığına uğrattı ve acımasız kıskançtı. Ancak, yardım etmeye her zaman hazır bir başka adam vardı.

Şu anda, kahramanımız projeler üzerinde çalışıyor: "Saat Cagliostro", "Berzi" ve "Bir iz bırakmadan."

karı

Timothy Karataev ve Anna Mikhaylovskaya Timofei Karataev ve Anna Mikhailovskayaekran testinde buluştu. Ancak bu toplantı hiçbir şeye yol açmadı. Daha sonra, Timofey'nin kabul ettiği gibi, Anna onu hemen sevdi. İki yıl sonra, yine "Kim olmasan?" Filminin setinde kesişirler. Met, Timofei, Anna'yı ilk kez gördüğünü iddia etmeye başladı. Sonra arkadaş olmaya başladılar. Birlikte sinemaya gittiler, kayak yapmaya gittiler. O zaman hisleri doğdu. Ağustos 2012'de Timothy ve Anna resmen tanışmaya başladılar ve bir yıl sonra 24 Ağustos'ta yaklaşık 70 kişinin davet edildiği bir düğün düzenlendi. Timothy'nin arkadaşları yeni evlilere Ay'da bir site verdi. Düğünden sonra Anna ve Timothy İtalya'ya gitti.

Genç bir eş, muhafazakâr olduğunu itiraf ediyorilişki üzerinde görüşler. Sadece altı ay sonra yanağını öptü ve iki ay sonra dudaklarına. Hem aktörler hem de bazen diğer iş ortaklarıyla aşk sahneleri oynamak zorundalar. Bu nedenle, tabii ki, kıskançlık notu kayıyor. Ancak, bunun sadece bir meslek olduğunu anlıyorlar. Anna ve Timofei çok nadiren, kimin kiminle ve hangi sahnede çalıştıklarını anlamaya çalışan zaman kaybetmek istemedikleri görülüyor.

Kız kocasının gerçek bir romantik olduğunu söylüyor. Her zaman onu şaşırtıyor. Ve Timothy eşin mutfak yeteneklerini yeterince alamıyor.

teklif

 timothy karatai biyografi

Timothy Karataev 30 yaşından önce evlenmeyecektiyıl. İlk önce akıllı bir düğün için biriktirmek istedi. Kadere güvenerek kişisel bir hayat planlamamıştı. Ancak, her zaman onun yanında bir mizah duygusu ve sahip olma yeteneği ile bir kadını görmek istediğini kabul eder.

6 Haziran'da havaalanında Anne'ye bir teklif yaptı. Bu günlerde Timothy, Minsk'e uçtu. Önce uçakların nasıl gittiğini görmeye karar verdiler, o zaman kahramanımız Anna'yı arabanın yanına götürmeye gitti, ama yarı yolda durdu ve ona sarıldı. Bundan sonra, Timofei favori bir teklif yaptı. İlk başta kız sözlerini ciddiye almamışken, Timothy cebinden bir yüzük alamadı. Bir ay sonra kayıt bürosuna başvurdular. Ebeveynler düğünü düzenlemeye yardım etti. Sonuçta, kahramanımız ve Anna sürekli yolda.

Biyografisi çok iyi olmayan Timofey Karataevpopüler, o kadar da bilinmez ki insanlar sokaklarda tanıyorlar. Ancak, bu yetenekli aktör ve sadece iyi bir insanın büyük bir geleceği var. Hayranlarının sayısı her yeni filmle büyüyecek. Onun yeteneği hiç kimseyi kayıtsız bırakmayacak. Filmografisi her yıl büyüdüğü Timothy Karataev, izleyicilerle daha popüler hale geliyor.

Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 2019

Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 2019

Related news

 • Ramazan Ayının Yıldızı: Ramazan Pidesi Tarifi
 • Doğal Yüz Maskesi 3 Çeşit
 • Elektronik sigara için sıvı Vikingler Vap - davetkar kokular ve zengin tatlar
 • Peynirli Makarna Videosu
 • Banyo için tuğla fırınlar

 • Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 43

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu


  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 73

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 7

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 49

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 50

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 18

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 23

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 60

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 59

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 100

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 39

  Timofei Karataev tiyatro ve sinemanın bir oyuncusu 62