Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)
Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

Yunusov'ların ailesi, doğum günlerinde zatenilk oğlu yeterince müreffeh idi. İyi durumda olan ebeveynler için doğacak herhangi bir çocuğun şımarık “majör” olarak büyüyeceği anlaşılıyor, ama her şey yanlış çıktı. Geleceğin yıldızının ebeveynleri, bireyin birey olarak bireyin oluşumu sorusu üzerine çeşitli muhafazakâr görüşlere bağlı kaldılar, herkesin kendi hayatlarında başarıya ulaşması gerektiğine inandı. Böylece, 15 Ağustos 1983'te Moskova'da, Ildar Yunusov ve Simony Yunusova (Chervomorska) ailesinde Timur Yunusov (Timati) doğdu. Çocuğun uyruğu o zamandan beri tartışmalı.

Timati Milliyet

Bir yıldızın doğuşu

Yaratıcı yeteneklerine gelinceebeveynlerin erken çocukluk Timur onları fark ettim. hâlâ bir okul çocuğu iken nedenle, o da şarkı ve keman eğitimi bir müzik okuluna katıldı. oğlan açıkça vokal başarıyı takip olmasına rağmen, o kategorik olarak keman, ancak annesi, potansiyel (kendi hattında artı müzikal köklerini) görme ile uğraşmak istemiyordum, o ses ve müzik aleti gelişimine ısrar devam etti. zamanda, hiç kimse hangi milletten Timati sorusu ilgileniyordu. Hala kimseyle bilinmiyordu.

Ortaöğretimi aldıktan sonra, İktisat Yüksek Okulu'na girer, ancak kısa bir süre sonra Timur bunun kendi yolu olmadığını ve 6 ay sonra çalışmalarını bıraktığını anlar.

tamati hangi milliyettir

Ergenlik. Müzisyenlerin başlangıcı oluyor

1996'da Timati'ye hala bilinmiyorEbeveynler Los Angeles'a gönderilir, böylece dünyaya baktı ve belki de öğrenmeye olan ilgisini ısındı. Ancak ebeveynlerin umutları haklı çıkmadı ve kendini geliştirmeye ve bilime girmek yerine, hip-hop ve kulüp partilerine daha fazla önem veriyor. Hayatında bu dönemde tam olarak ne yapacağına karar verdiğinde bir dönüm noktası haline gelmişti. Bu nedenle, Rus başkentine döndükten sonra, kulüplerde çalışma ile başlayan gösteri işine başladı. Ve bunlar "Marika", "Most" ve diğerleri gibi oldukça tanınmış ve popüler kurumlardı.

Müzisyen sürekli spor salonunu ziyaret eder vekendini iyi bir fiziksel biçimde korur, ama onun korkak karakteri nedeniyle kavgaları anımsatan, karın bölgesine 2 bıçak yaraları aldığı kavgalardan birine girer. Bunun, tam olarak, "Slav" gruplarının bir kısmı olan Timati'nin uyruğu sorunu nedeniyle gerçekleştiği söylentileri yer alıyor. Bu arada, müziğin kendisinin oynadığı filmlerden birinde bu temadan bahsedildi.

Köken ile ilgili - bu konudatartışmalı bir çok baba Timati milliyeti - Tatar, ama annesi - Bir Yahudi, ve bütün mesele ikincisi kişinin milliyeti kadınlar üzerinden münhasıran belirlendiğini, bu yüzden Timur iddia edilebilir - Yahudi.

Müzikal gelecek

Tüm sorunlara ve zorluklara rağmen, gelecek"Yıldız" kendini en iyi yanlardan gösterir ve müzik eğitimi sayesinde, bu yönde başarıya ulaşmak için her türlü çabayı gösterir. Timur, rap kültürüne çok düşkündür ve kendi başına küçük şarkılar yazmaya başlar. Müzisyen kendisinin dediği gibi, çalışmasında büyük bir "T" biçiminde bir tılsım tarafından yardım edildi.

Timati'nin bir uyruğu olduğunu söyleyebiliriz -Özbek, en azından internetteki bazı kaynaklara göre. Aslında, tüm yaratıcı yollarla ilgili olduğu kadar kökeni hakkında birçok dedikodu vardır.

biyografi timati milliyet

Timati'nin Biyografisi: Milliyet

Bir kariyerin resmi başlangıcı veya daha doğrusu, girişimler1998 olarak kabul edilebilir. O zamanlar Timati'nin ilk kolektifi yaratılmıştı, buna "Moskova'nın 77. Bölgesi'nin Çok Önemlileri" anlamına gelen VIP77 adı verildi. Grupta sadece 7 kişi vardı, bunların sadece kurucusu az ya da çok popüler hale geldi. Tüm çalışmalarının profesyonel olmayan festivallerde ve bazı kulüplerde iyi karşılanmış olmasına rağmen, başarı elde etmediler. Bununla birlikte, resmi dağılmadan bir yıl önce, grup Albüme adı verilen ilk albümü bile yayınlamayı başardı. Uyruğu hala çalışmalarının hayranları arasında ilgi çeken Timati'nin biyografisi neredeyse hiç beyaz noktaya sahip değil. Böylece, 2000 yılında, Timur ilk kez "Parti" nin videosu sayesinde geniş ekrana vurdu.

2004 Timati, Dominica'nın katılımıyla kutlandıJoker ve Ratmir Shishkov televizyon projesinde "Yıldız Fabrikası-4". O anda kolektifin daha sonra “Banda” olarak adlandırıldığı bir araya getirildi. Grup projeyi kazanamadı, ancak kendilerini ilan etmeyi başardılar, ardından Igor Krutoy takımlarını almaya karar verdi. Yakında, "Cenneti Ağlamak" kompozisyonu medya alanına çıkıyor. Şarkı çok hızlı bir şekilde popülerlik kazandı ve bir sonraki hit - “Yeni İnsanlar” ortaya çıktı.

Gelecek yıl (2005) Timati'ye daha da fazlasını veriyorpopülerlik, Alex ile yaptığı video sayesinde "Neredesin?". Aynı zamanda ilk albümü "New People" piyasaya sürüldü. Alex ve Timati "Fabrika" ile tanıştılar, üreticiler imajları ve popülerliği için, aralarındaki sevgi ve romantik ilişkilerin yanılsamasını yaratmak için daha iyi olacağına karar verdiler. Böylece, halkta efsanelerini mümkün olan her şekilde desteklemeye çalıştılar. Aynı yıl Timati, "Erkek Sezon: Kadife Devrim" filminde rol aldı.

Yakında tüm takım turuna devam ediyorRusya turu. Timur aynı zamanda "Band" ve VIP77'ye katılmayı başarıyor. Doğal olarak liderleri Timati'ydi. Gruplardaki tüm katılımcıların uyruğu farklıydı, fakat yaratıcı olarak gelişip başarılı bir şekilde var olmalarını engellemedi. Turun sonunda Kara Kulüp açılır. Aynı zamanda, Alexa'yla, bir süre için Donetsk işadamlarından biri ile ilişki kurmaya başlar. Ama yakında tekrar bir araya geldiler.

2006 yılında, dünya ilk olarak yayınlandıSiyah Yıldız denilen solo tabak. Başlıyor ve ilk gösterisinde "Yuppie on pickup". Ayrıca Alexa ile birlikte bir hit kaydedildi - "Yakın olduğunuzda". Bu kompozisyon o kadar popülerdi ki, Rusya ve BDT'nin müzik listelerinin ilk satırlarını hemen yönlendirdi.

2007 resmi bir açıklama ile başladıAlex ve Timati arasındaki ilişkilerin sona ermesi. bugüne dek kesin olarak bilinmektedir - Milliyet veya ani müzisyen bu karar ile servis edilir. Şimdi, ciddi ilişkilerle yükümlü olmayan genç sanatçı, solo projelere daldı. Ve aktif çalışma sadece müzikal kısımda değil, aynı zamanda oyunculuk becerilerinin gelişmesiyle başlar. "Isı," çizgi film "Ana Dalga" çizgi film, "çıldırmayın" ve "Dans" klip çekiminde ana rolü.

2008 yılında bir sonraki kompozisyon sunulduRusya'nın başkentinin teması üzerine, Dj Smash'ın katıldığı çalışmalarda, - "Moskova'm". Aynı yıl, Sergei Lazarev - Lazerboy klipinin yapım işi yapıldı.

2009 yılında, Kasım ayında, ikinci soloThe Boss adında bir sanatçı albümü. Yine bu yıl, Timati'nin de altına düştüğü Rus ordusunun saflarına bir çağrı yapıldı. Bu durumda milliyet, hiçbir önemi yoktu ve sınav sırasında doktorlar tarafından verilen bir referans, "kesmek" için ona yardım etti, sanatçının zihinsel dengesizlik konuştu.

timati otobiyografi milliyet

2019 yılında müzisyen şunları söylüyor:The Boss'un İngilizce versiyonunu yayınlayacak. Ancak bu süreç ertelenir ve ertelenir ertelenir. Yaz aylarında, kişisel tasarım çizgisiyle mağazasının ciddi bir açılışı var. Aynı yılda, sonuna yakın iki tane daha klip var: "Aşk ne kadar" ve "Zaman".

2011'de Timati, Avrupa gece kulüplerinin arenasına St. Petersburg'a Hoş Geldiniz şarkısının bir remixiyle giriyor. DJ Antoine'dan Tropez.

2012 yılında, SWAGG sanatçısının ilk İngilizce dili tanıtıldı.

2013 yılında Vladimir Putin seçim kampanyasına katıldı ve daha sonra Kazan Universiade büyükelçisi seçildi.

Sanatçının ana başarıları

Timothy, milliyet, din ve ne yaptığı çalışmalarla tüm ilham kim tüm sorunların yararlara ek olarak, biz onun zaferlerinden en parlak bazılarını bahsedebiliriz.

 • 3 solo albüm, birçok eklem ve 1 koleksiyon.
 • RU TV-2011 ve Muz-TV-2019, 2011 Ödülü.
 • Gece Hayatı Ödülleri-2003, 2007.
 • Dünya Moda Ödülleri-2007, 2008.
 • Altın Gramofon-2008, 2009.
 • RMA-2008.
 • DA ÖDÜLLER-2009.
 • Trud gazetesinin ödülü - 2019
 • AŞK RADYO ÖDÜLLERİ-2019.

timati milliyet özbekçe

Müzisyen projeleri

 • VIP77 - Ulya, Timati, Deema, Walter ve Pasha dahil.
 • "Banda" - Nastia Kochetkova, Timur, Ratmir Shishkov ve Dominik Joker katıldı.
 • Blackclub - Timati'nin bir gece kulübü ve diğer üç kurucu.
 • Blackoctober - sanatçının restoranı.
 • TIMATI tarafından siyah yıldız - kendi giyim hattı.

Timati'nin milliyeti baba tarafından

Timati diskografisi ve filmografisi

 • 2004 - "Kişisel numara".
 • 2005 - Timati Projeleri.
 • 2006 - VIP77.
 • 2006 - "Arthur ve Minimoys".
 • 2006 - Timati'den BlackStar.
 • 2006 - "Isı".
 • 2007 - "Dalga yakala"
 • 2007 - Patron.
 • 2009 - "Hitler Kaput".
 • 2009 - SWAGG.
 • 2013 - "Odnoklassniki.ru: iyi şanslar için çağrı yap."

tamati milliyet dinin

Günlerimiz

Şu anda sanatçı aktif olarak çalışıyorSnoop Dogg ve P.Diddy gibi birçok yabancı rap sanatçısı. Ancak, buna rağmen, Timati takma adı altında kendini bir iş adamı olarak bir müzisyen olarak konumlandırıyor. Otobiyografi (bahsi geçmediği bir milliyet) yine de her şeyden önce, Rusya'nın müziğinde bir devrim yaratabilen çok yetenekli bir müzisyen olarak konuşur.

Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

Related news

 • Patlıcan Musakka (Tencerede)
 • Tahinli Pide Videosu
 • Ananaslı tatlı ve ekşi sos - et yemeklerine mükemmel bir tamamlayıcı
 • Küçük çukurlardan kurtulmak için crucian sazan nasıl kızartılır
 • Dnipropetrovsk, pub MakhnoPAB: adres, fotoğraf, yorum

 • Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)


  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)

  Timati: milliyet, biyografi (fotoğraf)