Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 2019

Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 2019

Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 36 03.03.2019, 12:59

Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık

Daha yakın zamanlarda, ilk öncebalık dükkanımızın sayaçları yeni balık çeşitleri. Pangasius zaten çoktan söyledi ve yazdı, ancak diğer balık gölgede kaldı. Tilapia ile ilgili. Diğer balıklar gibi çok miktarda vitamin ve mineral içerir. Düşük yağ içeriğine sahip yüksek protein içeriği, bu mucize balıkının başlıca avantajıdır. Bir sonraki yemeği hazırlamaya çalışın - "tilapia in batter" - tablonuzda sık sık konuk olacak. Bir tutam tuz ve biraz süt (50 gram) ile iki yumurta fırçalayın, un ekleyin (100 gram) ve homojen bir kütle haline getirin. Tutarlı olarak elde ettiğiniz kil, ekşi kremayı andırmalıdır. Balık kendisi küçük parçalara bölünmelidir, tuz, limon suyu serpilir, sevenler Provence gibi kuru otlar ekleyebilirler. Bu marinada balıkları yaklaşık yirmi dakika boyunca marine bırakmaya bırakın. Meyilli kızartılmış Tilapia her taraftan daldım ve bitkisel yağla yağlanmış sıcak kızartma tavasında kızartıldı. Beş ya da yedi dakika içinde balıklar altın rengine dönecek - balıkları çevirebilirsiniz. Öbür taraftan kızarttığımız aynı zamanda, meyilli bir harika, nazik tilapya hazır! Hazırlanan balıkları bir kağıt havluyla örtülü bir tabağa koyun, bu, fazla yağ kaldıracaktır.

"Andrew Balıkları", ve halkın anlayışı budur.tilapia adı verilen bu yemek pişirme yöntemiyle çok lezzetli olan tek balık değil. Çok ilginç bir tarifi, akşam ana yemeklerinin meyilli pike levreği olacağı hafif bir akşam yemeğini hızlıca pişirmenize yardımcı olacaktır. Bu balıkların eti sıradan kızartma ile kurumuş olur, fakat meyilli suyu verir. Pilav için yarım bardak kefir, un, 3 yumurta, tuz ve şeker gerekir. Yumurta proteinleri ayrılır ve her şey homojen bir kütleye karıştırılır. Aynı zamanda unlar, bluşun kalın ekşi kremaya benzediğini çok fazla ekleyin. Şantiyi köpük haline getirin ve onları toplam kütleye hafifçe sokun. parçalar halinde sudak fileto kesilmiş alakart, tuz, limon suyu serpin ve fanlar doğranmış yeşillik ekleyebilir. Bu, daha sonra, levrek dakika 20. marine gerekir, her parça hamur hazırlanır ve bitkisel yağ ile ısıtılmış bir tava üzerine yayılmış daldınlır. Yedi dakika sonra kavrulmuş altın rengi balık diğer tarafa çevrilmeli ve aynı rengi beklemiş olmalıdır. Bu şekilde bir pike levreği hazırlayın ve misafir davet edin. Başarı size güvence veriyor!

Balıkların yararlı özellikleri hakkında çok şey söyleniyor. Alabalık bir istisna değildir: balık içerdiği çoklu doymamış yağ asitleri hızla vücut yaşam sürecinde birikir eğiliminde olduğunu, tüm zararlı ortadan kaldırmak, ve Omega-3 tüm organizmanın sağlığı bağlıdır elastikiyet olan kan damarları, arıtılır. Alabalığı daha sık yiyin ve stres ve depresyonu unutun ve ruh haliniz daima mükemmel olacak! Alabalık birçok yönden hazırlanabilir, sanabir alabalık pişirmenizi öneririm. Balık parçaları yıkanmalı ve kağıt havlu ile kurutulmalıdır. Tuz ve 15-20 dakika bekletin. Bu süre boyunca herhangi bir balık, gerekli olduğu kadar çok tuz toplamaya zaman buluyor. Bir yumurtanın pilavı için, yarım bardak süt ve elenmiş unun 3-4 çorba kaşığı eklemeniz gerekir. Meyilli yukarıdaki yöntemlerden herhangi biri ile hazırlanabilir, ancak güçlü bir bira ile hazırlanır: yumurta (2 adet), yarım elenmiş un bir fincan ve bira yarısından biraz fazla bir cam. Bütün bunlar çırpılmış. Alabalık parçaları bu karışıma daldırıp her taraftan 5 dakika boyunca ısınmış yağda kızartın. Hazırlanmış balıkları bir tabak üzerine koyduk, taze otlarla serpiyoruz. Eğer hazırlıklı gitmek ne olursa olsun balık, masada tilapia, levrek veya alabalık tava olsun kabaca lezzetli bir yemeğin serper limon suyu kıyılmış gerekmektedir.

Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 2019

Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 2019

Related news

 • Ramazanda Dukan Diyeti
 • Rize Haberleri: Kurtulmuş: Millet gibi düşünmeyen cumhurbaşkanı olamayacak
 • Vücuttaki çatlaklar nasıl geçer
 • Almanya, İncirlikteki güçlerini çekmeye başladı
 • Eğer diş ağrırsa ne yapmalıyım Nedenleri ve tedavi yöntemleri
 • İşte suyundan içenin aşık olduğu o çeşme

 • Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 11

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık


  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 98

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 18

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 36

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 79

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 100

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 70

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 99

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 60

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 17

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 82

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 35

  Tilapia meyilli, pike levrek ve alabalık 75