The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri 2019

The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri 2019 The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

"The Fox and Bear" - bir masal ve özellikleri

Bugün, tartışmamızın konusu seçildi.bir peri masalı "Ayı ve Tilki". Metnini kısa bir formda üreteceğiz. Tilki hakkında çok popüler bir hikayeyi anlatıyor. Hüner en beklenmedik yerlerde.

Taşınma

tilki ve ayı peri masalı"Tilki ve Ayı" gösterilen bir masaldır,aldatma ortaya çıksaydı bile, hüner çıkmaya yardımcı olur. Hikaye anlatmaya devam edelim. Bir zamanlar Lisa-kuma vardı. Yaşlanmaya başladı. Kendine iyi bakmaktan bıktım. Sonra Ayı geldi. Yaşamayı istemeye başladı. Mikhail Potapych'ten içeri girmesini istedi. O eski haline söyledi, ama bilim adamları yerlerde bir sürü yapmayız yanında obopet değil ve yemek yok, kaybetmedi. İşte bundan "The Fox and Bear" ın çalışması başlıyor. Ayı'nın cevabı peri masalıyla devam ediyor. Uzun düşünmüyordu ve kabul ettiler. Sonuç olarak Fox yaşamak için Ayı'ya gitti.

davranış

bir masal bestelemekRus halkı, bir peri masalını başardı, anakahramanı birçok incinme niteliği gösteriyor. Yeni bir eve taşındıktan sonra koklama yapmaya ve sahibinin yalan söylediğini denetlemeye başladı. Bir hisse senedi bir ayı vardı. Lysonku beslemeyi unutmazken kendini yeterince yedi. Bir zamanlar küçük salonun rafında bir küvet buldu. Aslında, tilki ayı gibi tatlı bir şekilde yemeyi sever.

bal

halk masalı ayısı ve tilkiŞimdi işin bir sonraki bölümünün açıklamasına geçelim"Tilki ve Ayı" Peri masal geceleri gerçekleşen olaylar hakkında bir anlatı ile devam ediyor. Vaftiz babasının huzursuzluğundan ötürü uzanıp tıbbı denemek nasıl başaracağımızı düşünüyor. Kuyruk yerden vurdum. Sonra ayıverdi. Birinin kapıyı çaldığını düşünmediğini sordu. Ayı dinledi. Bir vuruş da duyduğumu doğruladı. Tilki, onun için geldiğini bildirdi, çünkü aynı zamanda tıbbi bir kişidir. Ayı daha sonra onu ziyaretçilere davet etti. Kalkmak istemediğini belirtti. Misha ısrar etti.

üfürükçü

peri masalı ayısı ve tilki metni"Ayı ve Tilki" adlı halk hikayesi ayrıca anlatıyorVaftiz babasının inlediği ne kadar acı verici, ocağın üzerinden kaymıştı. Fakat kapıdan çıktığı anda tekrar döndü. Rafı karıştırdı ve yemek yemeye başladı. Ne zaman yedi, küveti kapattı ve kulübe geri döndü, sanki hiçbir şey olmamış gibi. Ayı daha sonra uzak olup olmadığını sordu. Tilki, hastanede bir çocuğu olduğundan adının komşu olduğunu söyledi. Ayı daha sonra fakirin daha iyi olup olmadığını ve adının ne olduğunu sordu. Tilki çocuğun sağlığının iyileştiğini ve onun adı Verkhushechka olduğunu söyledi.

final

Çalışmanın son bölümüne geçiyoruz"Tilki ve Ayı" Masal, sohbetten sonra her iki karakterin de uykuya daldığını söyler. Lis, ilacı seviyordu ve ertesi gece hikaye kendini tekrarladı. Başka bir gün geçti. Yine Lisa'ya bal istedim. Ve hepsi üçüncü oldu. Bundan sonra ayı stoklarından pratik olarak hiçbir şey kalmadı. Bir süre geçti. Lisa yine bal istedi. Hasta gibi davranıyordu. Bütün gece öksürdük, Bear'a dinlenmedim. Misha, Tedushaya'yı tedavi etmesini ister. Her türlü hastalığın ortadan kaldırılacağı özel bir ilacın olduğunu söylüyor, ancak bir miktar bal eklenmelidir. Mishka kalktı, pasaja gitti, küveti çıkardı ve boştu. Ayı Ağladı ve balın nereye gittiğini sordu, bunun kuma'nın işi olduğundan şüpheleniyordu. Tilki öksürdü. Bear da soruyu tekrarladı. Tilki, herhangi bir bal hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi ve eğer onun rezervleri olsaydı, onları yedi. Misha, bu kuma'nın sahte olduğunu ısrar ediyor. Tilki, utanmadan onu kendisine tacizi çağırdı; zavallı yetim olan kendisine seslendiğini ve şimdi de ışıkla yaşamak istediğini vurguladı. Vaftiz babasından sonra, hızlı bir şekilde balı kimin bulacağını vaat ediyor. Ayı sevindirdi, acele etmem istendi. Sonra güneşe karşı uzanmayı teklif etti, böylece suçlu bulabilirsin, balın boğulduğu için yedi. Uzandılar. Güneş onları ısıttı. Horlanmış Ayı. Lysonka yerine eve koştu. Son medya küveti attı. Ayı bulaştırdıktan sonra. Ayaklarımı yıkadım. Mishenka'yı uyandırmaya başladı. Hırsızı bulduğunu çığlık atmaya başladı. Mishka nerede diye sordu. Til daha sonra Medved'e balında bütün karnı olduğunu gösterdi. Mishka gözlerini ovuşturdu, oturdu, karnını pençeledi. Ben orada bal olduğuna ikna oldum. Sonra Fox onu suçladı ve onu suçladı. Bundan sonra kuma kuyruğunu salladı ve kaçtı.

Alternatif bir seçenek

ayı ve tilki tatar masalıŞimdi işin başka bir sürümünü tartışacağız"Ayı ve Tilki" Tatar masalları bizi aynı masal karakterleri ile tanıştırıyor. Sadece hikayenin tarzı farklıdır. Uzun zaman önce, Fox ve Ayı ormandan birinde yaşıyordu. O zaman arkadaş olduklarını söylüyorlar. O zamandan beri uzun yıllar geçti. Ayı yaşlı ve hasta büyüdü. Aynı zamanda arkadaşların her birinin de büyük bir külçesi vardı: bal küveti ve daha fazla yağ. Bu onlardan uzakta gizli idi. Yaşlandıklarında birlikte yemeye karar verdiler. Bir sabah güzel gül yükseldi ve gizlice gitti. Ayı bütün gün kumu bekliyordu. Orada değildi. Sadece geceleri geç saatlere kadar döndü. Ayı Fox'un bu kadar uzun süre nerede olduğunu sordu. Arkadaşının bir karısı olduğunu söyledi. Ve bebeğe bir isim vermek için köye gitti. Ayı Tanrı'nın kızı, kızı veya oğlu sordu. Tilki bir oğlanın doğduğunu söyledi. Bear bebeği çağırdığı gibi açıklığa kavuşturmaya karar verdi. Tilki cevapladı: "Bazen" Ayı hediye mi alıp almadığını sordu. Kuma masada Misha'nın hoşuna gidecek lezzetli bir şey olmadığını söyledi. Ayı daha sonra Fox'un dolduğundan şikayet etti, ancak unuttu. Sonra Kuma mahalleyi dolaştı ve Misha için her türlü yığını toplandı. Tatar halkının Rus versiyonuna çok benzer bir masal oluşturmayı başarabildiği sonucuna varılabilir. Hikayelerdeki bitiş benzer.

The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri 2019

The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri 2019

Related news

 • Emily Fox: biyografi ve filmografi
 • Rüyada Bal Kabağı Görmek Almak Ve Yemek
 • Ekonomi Nedir
 • Yağlı karaciğer hepatozunun tedavisi: diyet, su rejimi, ilaç alımı
 • Brokoli nasıl pişirilir ve sağlıklı olunur

 • The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri


  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri

  The Fox and Bear - bir masal ve özellikleri