Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması 2019

Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması 2019 Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir? Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

Mutfakta su ısıtıcısı olmadan yapabilir miyim? Tabii ki değil! Bir tencerede çay veya kahve için su ısıtmak rahatsızlık vericidir. Kaynana kadar beklemek uzun zaman alır ve bundan sonra onu dökmeden bir bardağa dökmeniz gerekir. Bir kelimeyle, bir su ısıtıcısı olmadan, hayat çok daha karmaşık hale gelir. Satışta çok çeşitli modeller bulunmaktadır: konvansiyonel gaz sobaları, indüksiyon ve elektrikli cihazlar için. İkincisi sadece evde değil, ofislerde veya diğer işyerlerinde de kullanım için uygundur.

Elektrikli su ısıtıcılar uzun zaman önce ortaya çıktı. Neredeyse tüm iyi bilinen ev aletleri firmaları üretimlerine katılıyor. Bu yarışma sayesinde, her yıl sadece hızlı bir şekilde su kaynatmakla kalmayıp, aynı zamanda uzun süre sıcak tutmak için yeni teknolojiler geliştirilmektedir. Bu olasılık termostatlı elektrikli su ısıtıcısı ile sağlanır. Cihaz belirli bir su ısıtma sıcaklığını ayarlar, yani sürekli olarak bir kaynamaya getirmek gerekli değildir.termostatlı elektrikli su ısıtıcısı

Isıtıcılar ile termoregülatörün avantajları

İlk bakışta, nasıl olduğunu hayal etmek zordüzenli elektrikli su ısıtıcısını geliştirebilirsiniz. Ancak, ortaya çıktığı gibi, mükemmelliğe sınır yoktur. Geleneksel modeller sadece kaynar su için tasarlanmıştır. Sıvı 100 ° C'ye ulaştığında, cihaz otomatik olarak kapanır. Ve gerekirse, sadece suyu ısıtmak için bağımsız olarak bağlantısının kesilmesi gerekecektir. Bu rahatsız edici çünkü sıcaklığı tahmin etmek çok zor. Bu amaçla, özel termoregülatörler geliştirilmiştir. Sıvının ısınma derecesini kontrol eden bu cihazlardır. Ve önemlisi, cihaz sadece ayarlanan sıcaklığa ulaşıldığında otomatik olarak kapanmaz, aynı zamanda bunu korumak için periyodik olarak açılır.

Termostatlı elektrikli su ısıtıcısının birçok avantajı vardır. Bununla birlikte, sıvıyı kaynatmak için harcanan ve elektrik maliyetini düşürmek için çok zaman kazandırabilirsiniz.

eksiklikler

Ne yazık ki, tüm cihazların dezavantajları var. Bir gazlı pişirici için sıradan bir su ısıtıcısı düşünürsek, o zaman ortaya çıkacak maksimum miktar, pasın ya da emayenin sökülmesidir. Ancak termostatlı elektrikli su ısıtıcısı büyük bir problem olabilir. Örneğin, şebekeden kapatmayı unutursanız, gün içinde periyodik olarak açılıp kapanacak ve bu da ek elektrik maliyetlerine yol açacaktır. Ayrıca, birçok alıcı termostatın genellikle sipariş dışı kaldığını fark etti. Değiştirilmesi veya onarılması fon yatırımı gerektirecektir. Bu kriter oldukça ağırdır, çünkü bu çaydanlıklar modelleri geleneksel olanlardan çok daha pahalıdır.termostatlı elektrikli su ısıtıcısı

Geniş seçenekler

Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı - cihazçay gelenekleri gurme ve bilenlere uygun olacaktır. Sonuçta, gerçekten yüksek kaliteli bir içecek hazırlamak için kaynar su kullanamazsınız. Eğer 100 ° C'ye ısıtılmış bir sıvı ile çay demlediyseniz, hemen hemen tüm özellikleri kaybeder. Gurmeler, her çeşitliliğin belirli bir sıcaklık rejimi gerektirdiğini bilir. Örneğin, yeşil çay - 80 ° C, carcade - 70 ° C, sıradan siyah - 90 ° C Optimal koşullar nasıl oluşturulur? Su ısıtma derecesini kontrol etmek ne kadar hızlı ve kolaydır? Sadece termostatlı bir elektrikli su ısıtıcısı alın.

Bu modeller, anneler için de yararlı olacaktır.küçük çocuklar Sonuçta, bazı karışımlar sadece 40 ° C'ye ısıtılmış bir sıvı ile seyreltilmelidir. Bu durumda, bebek mamasının tüm yararlı özelliklerinin eksiksiz kalacağından emin olabilirsiniz.

Böyle bir cihaz satın almak isteyenler, bilmek yararlıdırNeredeyse tüm modellerde koruma sistemleri (aşırı ısınma, su olmadan geçiş), kabın kireçlenmesini önleyen bir filtre, sıvı miktarı ve otomatik kapanma göstergesi bulunur. Bazı cihazlar da karakteristik bir ses sinyali üretir.

Elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir?

Termostatlı bir elektrikli su ısıtıcısı satın almadan önce, kendinizi en önemli noktalara alıştırmanız gerekir.

 • Güç tüketimi. Bu gösterge ısıtma hızını etkilersu. Örneğin, ev kullanımı için en iyi seçenek 1,5-2,2 kW gücünde bir cihaz olacaktır. Her zaman birçok insanın bulunduğu kafelerde veya ofislerde, 3 kW'lık bir su ısıtıcısı almak daha iyidir.
 • kapasite. Su ısıtıcısının en uygun boyutu1 ila 3 litre arasında değişir. Örneğin, 2-3 kişilik bir aile 1.5-1.7 litre hacim seçmelidir. Birçok takım için 2-3 litre uygun modeller. Isınması uzun zaman alacağı için büyük bir hacim tavsiye edilmez.
 • üretici. Hangi firma daha iyi elektrikli ısıtıcılar iletermostat? Bu sorunun tek bir cevabı yoktur. Tabii ki, iyi tanınan markaların ürünlerini iyi bir üne kavuşturmak daha iyidir. En popüler markalar biraz sonra düşünülecek.
 • thermoregulator. Şu anda, çaydanlıklar iki ile donatılmıştırcihaz türleri: kademesiz ve kademeli. Onlarda özel bir fark yoktur. Tek fark, sıcaklığı değiştirmenin yoludur: kademesiz - adım adım - adım adım - adım adım (ayrık olarak).
 • Isıtma elemanı. Daha önce, üreticilerelektrikli ısıtıcılar açık spiral. Şu anda, kullanımı en aza indirilmiştir. Modern modeller, bir kural olarak, kapalı bir ısıtma elemanı ile donatılmıştır. Paslanmaz çelik veya alüminyumdan yapılmış düz bir disk altına yerleştirilmiştir.
 • Gövde malzemesi. Şu anda üreticiler teklif ediyorgeniş seçim. Modern modeller farklı malzemelerden üretilmiştir: plastik, paslanmaz çelik, seramik ve cam. Kombine seçenekler, örneğin bir termostatlı ("TWK 8611/8613/8617 serisi") elektrikli su ısıtıcısı "Bosch" da bulunmaktadır. Bu uyumlu ve en önemlisi, metal ve plastik birleştirmek için pratiktir.

Electrolux

Electrolux EEWA 7800 - elektrikli su ısıtıcısı1,7 litre kapasitesi. 75 cm uzunluğundaki ağ kablosu ile donatılmış olup, depolanması için özel bir bölme bulunmaktadır. Kasa paslanmaz çelikten yapılmıştır. 2,4 kW güç, suyun hızlı ısınmasını sağlar. Suyu kireçten temizleyen bir retiküler filtre vardır. Su ısıtıcısının bir ekranı ve beş çalışma modu vardır (80 ° C, 85 ° C, 90 ° C, 95 ° C, 100 ° C). Sıcaklık 50 ° C ila 100 ° C arasında ayarlanabilir. Kontrol butonlar ile gerçekleştirilir. Otomatik kapatma var, aynı zamanda tabandan kaldırıldığında da çalışır. Bu model OneCup Turbo teknolojisini kullanıyor. Bu sayede az miktarda su (200 ml) hızla kaynatılır.

Çoğu durumda, cihazla ilgili geri bildirimPozitif. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde inşa edin. Ancak, suyun kaynaması sırasında durum çok sıcak, yanma olasılığı vardır. Operasyon sırasında, ancak kapatıldıktan sonra durur karakteristik bir gürültü, yayar. Kapatma bir gıcırdama eşlik ediyor.termoregülatörlü elektrikli çaydanlık

Philips

Alıcılar arasında büyük bir popülerlik sahiptirelektrikli su ısıtıcısı. Belirli bir ısıtma sıcaklığını ayarlamanıza izin veren sıcaklık regülatörü, Philips HD9326 / 20 modelindedir. 1.7 litre su tutabilir. 2.2 kW gücünde çalışır. Su ısıtıcısı, 80 ° C, 90 ° C, 95 ° C ve 100 ° C'de dört mod ile donatılmıştır. Sıcaklığı yarım saat saklamanızı sağlayan Sıcak Tut seçeneği vardır. Gövde malzemesi - paslanmaz çelik. Düğmeyi kullanarak kapağı açın. Olguların% 99'unda alıcılar model hakkında olumlu yanıt veriyor.arkadan aydınlatmalı elektrikli su ısıtıcısı

Bosch

Ne tür bir elektrikli su ısıtıcısı alır?termostat? Bosch TWK 8611 en iyi modellerden biridir. Alıcılar ya kalite ya da iş için iddiaları yok. Cihaz kapalı bir ısıtma elemanı ile donatılmıştır. 2.4 kW gücünde çalışır. Dört mod vardır (opsiyon Sıcaklık Kontrolü). Kabuğun 30 dakika boyunca çift duvarları, bir termosun rolünü yerine getirerek soğutma suyuna izin vermez. Koruma sistemleri: kapağı aşırı ısınmadan ve az miktarda sıvı ile açarak kilitleyin. Gerekirse ağ kablosu tabandan ayrılabilir. Onların yorumlarında, alıcılar satın alma ile tam memnuniyeti ifade eder. Birçok şeyi etkileyen tek şey - kapanırken, bazı durumlarda önemli bir sorun olan yüksek sesle bir sersemletme.termoregülatörlü elektrikli su ısıtıcısı

Bork

Bork K810 - elektrikli su ısıtıcısı ile elektrikli çaydanlıktermostat. Üretici - Çin. Güç - 2 kW. 1.5 litre su tutar. Kordonun uzunluğu 1 m'dir. Stand üzerinde 360 ​​° C döner. Bir ekran ve uygun bir kontrol paneli vardır. Tüm düğmeler standın üzerinde bulunur. Bir kaşık ve peçete ile tamamlayın. Operasyon için bir kılavuz var. Kasa iki malzemeden birleştirilmiştir: paslanmaz çelik ve cam. Ampulün içinde özel bir filtre var. Termoregülasyon rejimleri - 5. Isı bir saat devam eder. Bir zamanlayıcı ve gecikmeli bir başlangıç ​​var. Sıcaklık aralığı 50 ° С ile 100 ° С arasındadır. Kapak tamamen çıkarılabilir.

Model K810 hakkında yorumlar:

 • şekerleme- Mod sayısı, otomatik çay yapma, elektronik kontrol, ekran, özgün tasarım.
 • eksileri- yüksek fiyat, elektronik ile ilgili sorunlar. Yönetimde bu tür bir bozulma fabrika evliliğini ifade eder, bu nedenle garanti kuponuyla değiştirilmek üzere hemen mağazaya başvurabilirsiniz.termostat bosch ile elektrikli su ısıtıcısı

Redmond

Ucuz Redmond RK-M173S-E bir hacmi var1,7 litre. Kasa paslanmaz çelikten yapılmıştır. Renk - metalik. Cihazın gücü 2,4 kW'dir. Isıtma elemanı kapalı. Su ısıtıcısı, pisliğin bardağa su ile girmesine izin vermeyen bir filtre ile donatılmıştır. Ayrıca sıvı ve aşırı ısınma olmaksızın devreye giren koruyucu sistemler vardır. Cihaz birkaç modda çalışan bir termostata sahiptir (40 ° C ila 100 ° C arası). Bir bip sesiyle bir uyarı var. Kontrol, bir panel kullanılarak veya bir akıllı telefonla uzaktan yapılabilir. Cihaz OS - iOS 8.0 ve Android 4.3 ile uyumludur.

Alıcıların yorumları güzel vurgulamaktasarım, hızlı su ısıtma, ekran, telefonla kontrol. Bununla birlikte, birçoğu işlemin başlangıcında kauçuğun kokusunun varlığını fark ettiler, skalaların bölümlerle garip yeri, çok yüksek sesli bir ses sinyali (gerekirse, kapatılabilir).su ısıtıcısı elektrik philips

Polaris

Polaris PWK-1507 CGD - elektrikli su ısıtıcısı ileaydınlatma, termostat, kapalı ısıtma elemanı. Kapasite - 1,5 litre. Kombine muhafaza - plastik ve cam. 2.2 kW gücünde çalışır. Termostat tipi - kademeli. Sıcaklık aralığı 60 ° С ile 100 ° С arasındadır. Modlar - 6. Cihaz ağ kablosunu saklamak için bir bölme ile donatılmıştır. Operasyon ve su seviyesi göstergeleri vardır. Üretici, aşırı ısınmaya ve sıvı içermeyen inklüzyonlara karşı koruyucu sistemler kullanmıştır. Seçilen su sıcaklığını uzun süre korumak mümkündür.

PWK-1507 CGD modeli hakkında yorumlar:

 • Avantajlar - güzel tasarım, hızlı ısıtma, uygun kontrol paneli.
 • Dezavantajlar - camın plastikle bağlantı yerine suyun sızması. Bu problem kendini yeterince çabuk gösteriyor. Birçoğu operasyonun ilk haftasında karşı karşıya kaldı.
Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması 2019

Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması 2019

Related news

 • Rüyada ayaklı yılan görmek ve öldürmek ne demektir
 • ÖRGÜ KAZAKLAR İÇİN V YAKA NASIL ÖRÜLÜR RESİMLİ ANLATIMLI
 • Bağırsağın iltihaplanması, sebeplerin hemen bulunması gerekir
 • Doğumdan sonra cinsel ilişki pozisyonları ile Etiketlenen Konular
 • Beyaz Çikolatalı Puding

 • Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması


  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması

  Termostatlı elektrikli su ısıtıcısı nasıl seçilir Yorumlar, popüler modellerin açıklaması