Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 2019

Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 2019
17.08.2019

Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 57

Tenerife'deki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler

Hakkında ayrıntılı bilgi vermeyeceğiz.Tenerife coğrafya ve tarih: - şaşırtıcı insanların yorum Kanarya adalar oldukça popüler olan bu adada dinlenmiş sonsuz bahar, Atlantik Okyanusu dalgaları engebeli kayalıkları ve koylar sahil, pitoresk kasaba ve doğa yıkamak orada hüküm sürer savunuyorlar. XV yüzyılda, Kanarya Adaları, bilim adamlarına göre, beyaz tenli ve mavi gözlü olan yerliler, asimile etmek, İspanyollar yakaladı. Şimdi takımadalar İspanya'nın bir parçası, dolayısıyla Ruslar (AB dışındaki diğer ülkelerin vatandaşları gibi) Schengen vizesi almak zorunda.

Tenerife yorum

Tenerife'ye nasıl ve ne zaman gidebiliriz?

İncelemeler, bunu yılın herhangi bir zamanında yapmanızı önerir,Ocak ayı hariç olmak üzere. Bununla birlikte, Kuzey Yarıküre'de en soğuk ay bile, adanın güney kesiminde rahatça geçebilir, çünkü Teide yanardağının soğuk rüzgarlarından, fırtınalarından ve sislerinden korunuyor. Ayrıca, artı 18-20 derece - bu eksi 20 değil. Kanarya Adaları'ndaki yılın geri kalanı ilkbaharda hüküm sürüyor. Tenerife'de dinlenme ayrıca sağlık sorunlarından dolayı sıcaklığı hoş görmeyen kişilere de uyuyor. Afrika kıyılarına yakın olmasına rağmen, burada neredeyse hiç sıcaklık yoktur - deniz rüzgarları tarafından yumuşatılır.

Tenerife'de uçmak Moskova'dan gelen yorumlar. Doğrudan bir uçuşta yaklaşık yedi saat süren bir uçuş gerçekleştirilir. Diğer İspanyol havaalanlarındaki transferleri de (Barcelona veya Madrid'de) yapabilirsiniz, ancak yolculuk 10-12 saate kadar uzar. Santa Cruz başkenti festival olduğunda özellikle Şubat ayı için biletlerin önceden alınması gerekiyor. Ayrıca varış yeri hakkında bilgi almak gerekir. Adanın iki havaalanı var - Kuzey ve Güney. Deneyimli yolcuların, ana tatil beldelerine daha yakın olması nedeniyle, diğerlerini tercih etmeleri önerilir.

Tenerife turist geri bildirimleri

Hangi tatil yerinden seçim yapmalı?Tenerife?

İncelemelerin tercihlerinizden ilerlemeniz önerilir. Kanarya, her zevke göre kaliteli tatil sunabileceği için her yıl üç milyon turist alır. Gürültülü ve neşeli bir gece hayatı ister misin? Neredeyse yerli halkın olmadığı Las Americas'a hoş geldiniz, ziyaretçilerin eğlencesi için her şey hazırlandı. Romantik bir balayı için inziva görmek mi istiyorsunuz? Sonra siz - Los Cristianos'ta, pitoresk (eski balıkçı köyü) şimdi şık bir tatil haline geldi. Küçük çocuklu aileler için, Ten-Bel'in küçük bir tesisi uygundur ve dalış meraklıları için Plaza Paraiso uygundur.

Tenerife'de nerede kalacaksınız?

İncelemeler, adanın şu şekilde bulunabileceğini iddia etmektedir:(örneğin, Costa Adeje'de) görkemli asırlık bir geçmişi olan çok pahalı oteller ve oldukça ucuz, ama iyi otelciler için üç yıldız. Özel sektör oldukça gelişmiş - her iki ev de denize sıfır ve lüks daireler. Birçok otelin yüzme havuzu vardır ve deneyimli konuklar deneyimli animatörler ile uğraşmaktadır. "Herşey dahil" sistemi üzerinde çalışan oteller var. "Edifitsio" (özel konut) kiralama, yiyeceklerden tasarruf etmeyi mümkün kılar - aslında bu durumda dükkânelerde yemek satın alıp kendiniz hazırlayın.

Tenerife'de tatil yorum

Tenerife'de ne görülecek?

Turistlerin çoğu zaman şehirden bahsederSan Cristobal de la Laguna ve Teide soyu tükenmiş yanardağı. Her iki bölge de UNESCO'nun koruması altındadır. Hava deliklerine çıkış, "ay manzaraları" ndan büyüleyici bir yürüyüş - hiçbir şeyin yetmediği lav kaplı alanlar. Teide'nin eteklerinde, Ekin Ağacı'nın yetiştiği, reçinesi (kan gibi kırmızı) tıbbi özellikleri olan bir milli park bulunmaktadır.

Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 2019

Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 2019

Related news

 • Evde Doğal Maske Yapımı: Karbonatla Maske Tarifi
 • Bizim Mahalle son bölüm izle
 • Blogger Kristina Shelest (Tyumen): yaş
 • HAMUR KÖFTESİ
 • Askılarla Yapılan 24 Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneri

 • Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 85

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler


  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 73

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 33

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 74

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 48

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 24

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 36

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 25

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 22

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 26

  Tenerifedeki tatil hakkında söyledikleri: incelemeler ve gösterimler 14