Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 2019

Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 2019
16.09.2019

Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 79

"Tele2" daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim?

Bugün, yenilikçi teknolojiler çağında,Ülkenin hemen her vatandaşının kendi kişisel cep telefonu var. Kural olarak, başvurusu her zaman bir SIM kartın satın alınması ve telekom operatörleri hizmetlerinin daha fazla kullanılması ile eşlik eder. Bu tür hizmetler için büyük talep olduğu için şirketler cazip teklifler çekmeye çalışıyorlar.

Örneğin, bazıları bunu sunuyorpaket hizmetleri denir. Aboneye ayda birkaç dakika çok uygun bir maliyetle vermek anlamına geliyorlar. Tele2 operatörü bir istisna değildir. Ancak böyle bir teklif yalnızca, yalnızca ağ içinde ve yalnızca kendi bölgelerinde iletişim kurmayı tercih eden belirli bir aboneler çevresi için kullanılabilir. Böyle bir "paket" tarife planına bağlantı otomatiktir, gerekli para miktarını hesaba koymak yeterlidir.

TV2'de dakikaların geri kalanını bul

"Tele2" deki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim: ana yollar

"Paket" tarife planlarında, fonların tahsiliServis ayda bir kez yapılır. Ve miktar her zaman burada sabittir (tabii ki, yapmanıza izin verilenin ötesine geçmezseniz). Bu nedenle, aboneler, cep telefonu hesabının bakiyesinin sürekli takibini bulamazlar. Çoğu zaman "Tele2" daki dakikaların geri kalanını nasıl bulacağımız sorusuyla ilgileniyorlar. Yani bunu çeşitli şekillerde yapabilirsiniz. Aşağıda sunulmaktadır:

 1. USSD komutunu kullanma.
 2. Telekom operatörünün bilgi servisini çağırmak.
 3. Servis sağlayıcısıyla doğrudan iletişim kurun.

Geri kalan dakikaların belirlenmesinin bu veya diğer durumlarda nasıl gerçekleştirildiğini anlamak için, önerilen kalemlerin her birini daha ayrıntılı olarak ele almak gerekir.

dinlenme dakikalarını öğrenmek tele2 siyah

USSD komutları kümesi

Birçok abone için kalan dakikaları bulun."Tele2" gerçek bir problemdir. Ve kolayca anlaşılabilirler! Sonuçta, bu bilgiler kişisel hesabınızda alınamaz. Evet, hesabın bakiyesini belirlemek, tüm finansal maliyetleri kontrol etmek, detayları sipariş etmek kolaydır. Bununla birlikte, "ücretsiz" dakika hakkında bilgi bulunamaz.

Bunu çözmenin en kolay ve kolay yoluSorun belli sayıların birleşimini aramaktır. Ve seçilen tarife planına bağlı olarak, değerleri değiştirilecektir. Örneğin, "Mor" paketindeki dakikaların geri kalanını bulmak için, telefona * 116 * 17 # tuşlayın ve arama tuşuna basın. Kısa bir süre sonra, cep telefonu bir SMS mesajı alacak, bu da dakikalar ve SMS dengesi ve trafik ile ilgili bilgileri içerecektir. Bildirim Rusça olarak geliyor, bu yüzden bu bilgiyi okumada herhangi bir sorun olmamalı!

Telefon başka bir tarife planına bağlıysa,daha sonra böyle bir kombinasyon yazmayı deneyebilirsiniz: * 155 * 20 #. Ancak, bu her zaman istenen sonucu veremez. Sonuçta, büyük pişmanlık için, dakikaların geri kalanını USSD-komutu yardımıyla öğrenmek her zaman mümkün değildir. Ve üzücü çünkü bu konuda hiçbir şey daha kolay değil - "Tele2" nin geri kalan dakikalarını bulmak için en kolay ve en erişilebilir yöntem. "Siyah" tarife tamamen farklı bir kombinasyon varsayılmaktadır. Aşağıda tartışılacaktır.

Yardım masasını arayın

Yukarıdaki yöntem sonuç vermezse,biraz daha telaşlı, ama aynı zamanda basit eylem devam etmelidir - müşteri destek merkezi arayın. Tele2'nin Rusya'nın her yerinde Rusya'da tek bir numaraya sahip olmadığı belirtilmelidir, bu nedenle şirketin resmi web sitesinde gerekli bilgileri aramak gerekecektir. Ancak bundan önce, önce ikamet bölgesini kendiniz değiştirmelisiniz.

Çoğunlukla, aboneler içinSöz konusu operatörün Moskova ve St. Petersburg sakinleri ve bölgeleri, referans servisiyle iletişime geçmek için telefon numaraları sağlanmalıdır. Dolayısıyla, Moskova sakinleri +7 (495) 97-97-611 veya +7 (977) 77-77-777 veya 611'i ve Leningrad bölgesini - +7 (812) 989-00-22'de aramak zorunda kalacaklar.

Operatöre bir bağlantı kurduktan sonra"0" düğmesine basın ve uzmanın cevabını bekleyin. Konuşma sırasında istediğiniz soruyu sormalısınız, örneğin, "Tele2" daki dakikaların kalıntılarını nasıl bulacağınız. "Tele2" çalışanının ek olarak abone hakkında bilgi talep edebileceği not edilmelidir: onun adı, pasaport verileri.

TV2 daki dakikaların kalıntılarını nasıl bulabilirim?

Operatör bürosuna başvurmak

"Tele2" daki dakikaların geri kalanını bulursanızYukarıdaki yöntemler işe yaramıyor, cep telefonu operatörünün ofisi ile iletişime geçmelisiniz. Aynı zamanda, bir Rus vatandaşının pasaportunu da yanınıza almayı unutma. Sorunu burada çözünebilir ya da sadece her şeyi nasıl yapacağınızı söyleyebilirsiniz.

tele2 dakika tarife siyah kalanını öğrenmek

"Tele2" daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirsin: tarife "Siyah"

Tele2 operatörünün birçok abonesi"Siyah" gibi popüler ve karlı bir tarife. Kalan dakikaları kontrol etmek için, aşağıdaki * 155 * 100 # sayı kombinasyonunu girmeniz ve ara tuşuna basmanız gerekecektir. Telefonda bir kaç saniye / dakika bekledikten sonra, gerekli bilgilerin gösterileceği bir SMS bildirimi alınacaktır.

Verilen tavsiyenin böyle bir durumda yararlı olmasına izin verin, "Tele2" daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilir ve onların istediklerini yapmasına izin verin!

Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 2019

Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 2019

Related news

 • Yonca Eldener
 • Dil - bu nedir ve devletin önemi nedir
 • Diş akısı. İşaretler. tedavi
 • Pekmezli Un Helvası
 • Teslimattan önce Çatışmalar - kadına ne derler

 • Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 95

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim


  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 20

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 43

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 25

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 59

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 60

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 72

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 28

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 89

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 1

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 1

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 67

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 71

  Tele2 daki dakikaların geri kalanını nasıl bulabilirim 49