Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 2019

Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 2019

Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 7 26.02.2019, 22:32

"Tele2" abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın

Mobil operatör "Tele 2" sunuyorMüşteriler, hücresel iletişim maliyetini optimize etmek için başarılı bir şekilde kullanılabilen bir dizi seçenek, İnternet. Ayrıca, haber bültenlerine abone olmak da mümkündür. Abonelerin periyodik olarak kendilerine ilgi duydukları bilgileri almasına izin verir. Örneğin, hava durumu, burç, anekdotlar vb.

Gösterildiği gibi bu tür aboneliklerin etkinleştirilmesiUygulama, hizmetin şartlarını bilinçli olarak kabul ettiğinde ve tam olarak kendi isteğiyle değil, hem abonenin inisiyatifinde gerçekleşebilir. Örneğin, bir USSD talebi yazarken hata yaparsanız veya belirli bir servis numarasına mesaj gönderirseniz, bültenleri kolayca etkinleştirebilirsiniz.

Bu hizmetler ücretlidir. Dengeden yazımlar haftada bir, günlük veya aylık olarak gerçekleşebilir (başka bir periyodiklik mümkündür). Paranın hesabtan kaybolmaya başladığını fark ederseniz, "Tele 2" ücretli abonelik sayısını kontrol etmeniz için gereken ilk şey. Bunu kendiniz aktive etmemiş olsanız bile bunu yapmalısınız. Sonuçta, onları yanlışlıkla etkinleştirmeniz veya kapatmayı unutmanız çok iyi olabilir.

Abone ol vücut 2 devre dışı bırak

"Tele2" için abonelik nasıl edinilir: bağlanır mı değil mi?

Ücretli seçeneklerin ve bilginin bulunup bulunmadığını kontrol etmepostalar aboneler tarafından bağımsız olarak yapılabilir. Aşağıdaki seçeneklerden herhangi birini seçerek, "Tele 2" aboneliğini kontrol edebilir, devre dışı bırakabilir ve kullanım koşullarını netleştirebilirsiniz. Numaraya hangi servislerin ve seçeneklerin bağlı olduğu hakkında bilgi almak için birkaç seçenek vardır:

 1. Şirketin mobil operatörünün ofisiyle iletişim kurun. Durumu açıklayın, kimlik kartını sunun (numaranın sahibi).
 2. İletişim merkezinin uzmanlarıyla iletişim kurun. Operatör ofisine gitmek istemiyorsanız ve numaranızı kendiniz kontrol ederseniz, bu seçenek size tam olarak uygundur.
 3. "Kişisel Hesap" ı ziyaret ettikten sonra, gerekli tüm verileri numarayla görüntüleyebilirsiniz.
 4. Numaraya belirli kombinasyonları girerekUSSD-istekleri, hangi "Tele 2" abonelikleri hakkında bilgi alabilir, daha sonra bunları kesebilirsiniz. Aşağıda istenmeyen servislerden kurtulmaya yardımcı olacak kombinasyonlar bulunmaktadır.

TV2 abonelikleri nasıl bulunur?

Bağlı Servisleri Kontrol Etme

Haber bültenlerinin ve diğerlerinin kullanılabilirliğini belirleOdadaki ücretli hizmetler mobil cihaz aracılığıyla yapılabilir. Bunu yapmak için USSD isteğini girin: * 153 # veya * 144 #. Bu komutlardan birini girdikten sonra, "Tele 2" aboneliği sayısı hakkında bilgi içeren bir metin mesajı alınacaktır. Abonelerinin bağlantısını kesmek, SMS'de yer alan bilgileri kullanarak bağımsız olarak da olabilir. Bu komutlara cevap olarak numaranıza iletilecek olan bir metin mesajındaki cep telefonu operatörü, bunların nasıl devre dışı bırakılacağı konusunda da bilgi verecektir. Servis menüsü * 111 # ile mevcut seçeneklerin bir listesini de alabilirsiniz.

Telefondan "Tele2" için abonelikler nasıl devre dışı bırakılır?

Haber bültenlerinin ve diğerlerinin devre dışı bırakılmasıMobil cihaz aracılığıyla odanıza bağlı ücretli hizmetler oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Ayrıca, çağrı merkezine veya ofise çağrı veya seyahatlerde zaman harcamak zorunda kalmazsınız. Önceden, devre dışı bırakmanız gereken abonelikleri ("Tele2") kontrol etmelisiniz. Bu, özellikle, ek seçenekler kullanan ve bunları devre dışı bırakmayı planlayan aboneler için geçerlidir. Daha önce söylediğimiz "Tele2" için abonelikler nasıl bulunur. Ayrıca, USSD talebine girerek, sadece ne tür bir posta numarasına sahip olduğunuzu değil, aynı zamanda devre dışı bırakma komutlarını da içeren bir mesaj alacaksınız.

telefonunuzdan2 telefondaki abonelikler nasıl devre dışı bırakılır

Sayıdaki tüm alt listelerden nasıl kurtulur?

Hemen kapatmak için evrensel bir yol var.Tüm haber bültenlerinin sayısı mevcuttur - USSD taleplerinin girişi. * 152 * 0 # veya * 144 * 6 # yazmalısınız. Bu devre dışı bırakma seçeneklerinin, yalnızca abonenin başarıyla kullandığı ve bağlantıyı kesmeyi planladığı numara üzerinde başka bir ücretli hizmet olmadığında uygulanması tavsiye edilir. İstekleri girdikten sonra, etkinleştirme işleminin başarıyla gerçekleştirildiği bilgisiyle (metin mesajı şeklinde) bildirimi beklemeniz gerekir.

vücut 2 ücretli abonelikler

Belirli bir aboneliği nasıl devre dışı bırakabilirim?

"Tele2" aboneliği "Şahit" aboneliğinin nasıl devre dışı bırakılacağı sorusuyla ilgileniyorsanız, o zaman, belirli bir bülten, daha sonra şunları devre dışı bırakmanız gerektiğini unutmayın:

 • "Tele 2" sitesini ziyaret edin.
 • Operatör tarafından sunulan tüm alt listelemelerin listesini görüntüleyin.
 • İlgilenilen bülteni bulun ve devre dışı bırakılması için önerilen seçeneklerden yararlanın.

Servis kodunu zaten biliyorsanız, telefon numarasında aşağıdaki kombinasyonu çevirerek kapatabilirsiniz: * 605 * 0 * XY #. XY, her bültenin sahip olduğu kişisel kod anlamına gelir.

İnternet üzerinden ek servis ve seçeneklerin devre dışı bırakılması

Eğer fırsatın varsaİnternet, sitede "Tele 2" operatörü ile kişisel web sayfasını ziyaret etmek için tavsiye edilir. Burada vb odasında hizmetlerin kompozisyonunu değiştirmek gerçekten "tek tık" olabilir gereksiz abonelikleri devre dışı bırak bir sayı :. TP ile herhangi bir işlem gerçekleştirebilir. Tek yapmanız gereken tek şey - Odada aktive hizmet listesine gitmektir. Sonra bu listede reddetmek istediklerimi bul. Sonra "Bağlantıyı Kes" düğmesine tıklayın.

vücutta bir görgü tanığı nasıl kapatılır

Mobil operatörün en "tembel" müşterileri içinSen İletişim Merkezi Uzmanları & Office'i erişebilirler. Burada numaranın sahibi, çalışanlardan gereksiz hizmetlerden kurtulmalarını istemekte ya da telefondan "Tele2" için aboneliklerin nasıl kesileceğine dair tavsiyelerde bulunabilir.

Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 2019

Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 2019

Related news

 • Terbiyeli Kemikli Et Haşlama Tarifi Videosu
 • İşte Tarihteki O İlham Veren Kadınlar
 • Seyahat edenlerin yanı sıra Hırvatistan
 • Kuzey Kore, 200e yakın kişinin öldüğü iddialarını yalanladı
 • Rolling Stones adlı grup: biyografi, kompozisyon, tarih, fotoğraf. Grup adının çevirisi

 • Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 32

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın


  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 9

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 98

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 12

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 52

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 11

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 33

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 31

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 2

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 89

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 29

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 78

  Tele2 abonelikleri: bültenleri ve ek seçenekleri devre dışı bırakın 58