Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 2019

Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 2019
19.08.2019

Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 77

Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu

Şu anda çok sayıdaEvlerde konfor ve rahatlık yaratmak için tasarım fikirleri ve öneriler. Ancak, birçoğu birkaç oda ve yeterli metrekare olan yaşam alanları için tasarlanmıştır. Ancak, tek odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair tavsiye, oldukça talep olmasına rağmen çok yaygın değildir.

Rahat ve pratik bir oda yapılabilir.işlevsel mobilyaların kullanılması ve hatta büyük bir konut alanı gerektirmemesi. Çoğunlukla, dairenin tasarımı koridor ile başlar, çünkü tüm evin "çağıran kart" haline gelir. Burada konuklar ve ustalar ayakkabılarını çıkarır, dış kıyafetlerini çıkarır ve çoğu zaman bu oda en küçük odadır. Bundan sonra, koridordaki tavsiye edilen minimum mobilya sayısı: dış giysilerin, bir ayakkabı rafının, bir aynanın (tercihen tam uzunlukta) saklanması için bir askı. Bütün bunların yerine, yerleşik gardırobunu, genellikle ayakkabıların saklandığı bir yere sahip, aynalı kapılar ile kullanabilirsiniz.

Tek odalı nasıl donatılacağı hakkında konuşmakapartman dairesi, ve özellikle koridorda, bitirme malzemelerinden bahsetmeye değer. İnşaat piyasasında, geniş bir yelpazede bulabilirsiniz, aynı zamanda, sadece fiyat veya kalite değil, aynı zamanda pratiklik de dikkat çekicidir, çünkü bu oda oldukça hızlı kirlenmiştir. Bu nedenle, yıkanabilir duvar kağıdı, zemin ve duvar karoları, çeşitli duvar panelleri vb.

Bir odayı iyi donanımlı hale getirmek içinapartman, çok fazla zaman ayırmaya değer ve oturma odası, çünkü aynı anda birkaç işlevi birleştiriyor. Çoğu durumda, bu oda bir oturma odası, bir yatak odası ve hatta bazen bir kreş olabilir. Bu nedenle, bölgelere doğru şekilde kırılması önemlidir. Çalışma bölgesi için en uzak köşeyi seçmek daha iyidir. Konforlu yataklar koymayınız, bunları konforlu ve pratik kanepeler, transformatörler ile değiştirmek daha iyidir. Ayrıca sehpa ve gardırop da tavsiye edilir. Odanın küçük bir alanı genellikle menteşeli ve köşe rafları asılı. Küçük bir odanın nasıl donatılacağının temel kuralını hatırlamakta fayda var: gereksiz bir şey olmamalı. Eşyaların veya genel mobilyaların yığınları, özellikle oda çok küçükse, çok iyi olmayan alanı görsel olarak azaltır.

Duvarların ve mobilyaların rengine gelince, daha iyiYeri görsel olarak genişletecek olan ışık veya nötr tonları seçmek için. Korkmayın ve parlak çözümler, ancak, çok kırmızı veya parlak turuncu renk hızla lastikler, ve ev sahibi kendilerini böyle bir odada olacak hissediyorum çok rahat değil hatırlamakta yarar var.

Tek odalı bir dairenin nasıl donatılacağını önermek,Burada hem yemek pişirmek için bir yer hem de yemek için bir yer olan mutfaktan bahsetmek gerekiyor. Oldukça yaygın olan tek sıra mobilya düzenlemesidir. Öncelikle, buzdolabı için bir yer seçin, bunların yanında yemek için bir dolap, bir masa, bir ocak monte edin. Küçük bir alanda yerleşik aletleri kullanmak daha uygun olduğu zaman mobilya ve bir masa ve sandalyeler ve mutfak köşesi oluşan yemekler için bir yer bulmak için oraya çünkü, yer kazanmak için yardımcı olur.

Son zamanlarda, birçok sahip, nasıl karar vereceğimizeTek odalı bir daireyi donatmak için tasarımını "stüdyo" tarzında düşünün. Bu odada koridor ve mutfak dahil tüm bölümler kaldırılır. Elde edilen boş alan mobilya, ışık bölmeleri, perdeler ve bazen renk çözümleri kullanılarak bölgelere ayrılmıştır. Bu daire seçeneği, çocuk sahibi olmayan bekar insanlar veya genç çiftler için en uygun seçenektir.

Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 2019

Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 2019

Related news

 • Parlak Göz Makyajı Nasıl Yapılır
 • Uçuğu hızlı geçirmek için ev yapımı yöntemler
 • Kiev, Ukraynada ABD üssü kurulması için Washingtonla görüşmelere başladı
 • Nat. dakika çocuğun dikkatini geri getirecektir
 • Restaurant Usadba (Dzerzhinsk): kuruluş hakkında kısa bir bakış

 • Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 49

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu


  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 74

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 53

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 1

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 87

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 38

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 11

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 64

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 83

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 94

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 14

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 63

  Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu 94