Tawless Bourbon Evlilik 61 15.01.2019, 23:51

Tawless Bourbon Evlilik

Bu cinsin atası şüphesiz Fransızdı.Brakk. Ancak uzmanlar bu köpeklerin ve İspanyol köklerinin dış kısımlarının oluşumunda görüyorlar. Bourbon evliliğinin yaratılışının yeri, zamanı ve yazarın soyadı iyi bilinmektedir. Bu av köpekleri İtalyan damızlık Aldovrandi tarafından getirildi. Fransız Bourbonnais eyaletinde çalıştı. 1589'da, köpek yetiştiricisi, köpeklerinin çeşitli ırkları hakkında uzun bir ansiklopedi yazdı.

Fransız Evliliği

Aldovranti'nin bu eserine ait illüstrasyonlarustaların tuvallerindeki sayısız portreler, 16. yüzyılın Bourbon evliliğinin modern olandan farklı olmadığını göstermektedir. Mükemmel av nitelikleri de değişmedi. Kendisine bir kız arkadaşının köpeğinin ününü kazandırdı, mükemmel bir şekilde peşinden koştu, canavarı takip etmekten yorulmadı. Aynı zamanda hem keklik hem de odunluk için ve ormandaki oyun için de iyi avlanıyor. Aynı zamanda, o sadık ve itaatkar bir arkadaşıdır.

Köpeklerin diğer işaretçi ırkları ile karşılaştırıldığındaBourbonnais'in evliliği daha zarif ve zarif görünüyor. Temsilcileri mahkemeye kabul edilmek için onurlandırıldı. Uzun zamandır kraliyet avcılığına katıldılar ve hatta Fransız monarşisinin kudretinin bir sembolü haline geldiler. Bu, köpeklere gelecekte kötü hizmet etti. Büyük Fransız Devrimi ırkları için bir testti, çünkü temsilcilerine basit insanlar sevmediler. Sadece Restorasyon döneminde, monarşinin yeniden canlanmasıyla birlikte, geri dönme ve onun sembolü olan Bourbon evliliği için girişimlerde bulunuldu.

Bourbon Evlilik

Ancak şimdiye kadar bu cins nadir görülür. Köpeği sadece avcının eline veren yetiştiricilerden bir köpek yavrusu satın alabilirsiniz. Böylece, hizmet kalitesinin korunması ve geliştirilmesinden endişe duyuyorlar. Peki o nedir - bir Bourbon evliliği? Görünüşü oldukça etkileyici. Bu orta boy bir köpektir. Erkekler, 51-57 cm'lik dişilerde, 48-54 cm'lik dişilerde bir yüksekliğe ulaşırlar, ancak ağır değil, ağırlıkları 25 ve 22 kilogramdır. Sadece iki tür renkte izin verilir: ya bej-gri bir yengeçle beyaz bir arka plan, ya da leylak ebb ile bir kestane. Cinsin ayırt edici özelliği kısa (15 cm'ye kadar) kuyruktur. Daha uzun ise, vücudun bu kısmı durdurulur.Köpeklerin cins

Bourbon evliliğinin karakteri melekdir. O zeki, göze batmayan, orta derecede sosyal. Tüm yerli, çok itaatkar seviyor. Oyunla evcil hayvanlar arasındaki farkı mükemmel bir şekilde görüyor, böylece ustasına herhangi bir sıkıntı getirmeyecek. Belki de ganimetin peşinde (daha doğrusu, koklama), o yavaşlık gösterir, ama titizlik, azim ve gayretle onu tamamen telafi eder.

Bourbon evlilik "safkan hastalıkları" yok. Cins temsilcileri ortalama 13-15 yıl yaşıyor. Tam bir yaşam ve tam çalışma nitelikleri için, bir köpeği şehir dışına çıkarmak en iyisidir. Brakk özellikle genç yaşta uzun yürüyüşlere ihtiyaç duyar. Kısa ve ince saçlar için dikkatli bir bakım gerektirmez - haftada bir kez tarama yeterlidir. Çok sıkı eğitim veya dikkat eksikliği ile, köpek kırgınlık gösterebilir. Ancak, neyse ki, evlilikler utangaç değildir.

Tawless Bourbon EvlilikFotograf resim

Related news

 • Safiye Sultan’ın Güzellik Sırrı: Ebegümeci, Hibiskus ve Kabak Çekirdeği
 • Sıralı Tığ Oyası Yarım Halka Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Lerish sendromu nedir

 • Tawless Bourbon Evlilik 65

  Tawless Bourbon Evlilik


  Tawless Bourbon Evlilik 7

  Tawless Bourbon Evlilik 83

  Tawless Bourbon Evlilik 82

  Tawless Bourbon Evlilik 59

  Tawless Bourbon Evlilik 97

  Tawless Bourbon Evlilik 95