Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 2019

Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 2019
20.10.2019

Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 95

Tatlı kral: Muscatel "Siyah Massandra"

Kırım yarımadasının 150 yıldan uzun bir süredir ünlüüzüm ve kaliteli şaraplar. Muscat mezeleri ve ondan gelen içecekler özellikle takdir edilmektedir. Gerçek Kırım Muskatı çok parlak bir buket ve ağaç kavunu notaları ile iki yaşındaki bir tatlı içkidir. Bu şarabın maliyeti çok yüksektir.

Yeni teknoloji

Muscat şarabının maliyetini azaltmak,tadı kaybetmek, muscatel içeceği yapım teknolojisi geliştirildi. Muscat, varyant kompozisyonu ile ayırt edilir. Genellikle karmaşıktır. Muscat'a ek olarak, çeşitli Avrupa üzüm çeşitleri de eklenmiştir. Üretim teknikleri farklıdır. Muscat şarapları son derece dikkatli yapılır. Sonuçta, bu üzüm çeşidinin aromatik maddeleri kolayca oksitlenir ve belirli bir buket kaybolur. Muscatel (örneğin "Black Massandra")Bu tatlı şarapların sıradan teknolojisine göre yapılır. Ekstrakt da önemlidir. Tüm musklar klasik içecekler, muscatels sıradan şaraplardır.

Muscatel "Siyah Massandra"

Kırım, Massandra

Küçük tatil kasabası Massandra bulunurKırım yarımadasının güney sahilindeki en güzel Kırım dağlarının eteklerinde. Massandra'da, çocuklu aileler dinlenmek ister. Burası sessiz ve rahat. Ardıç ve çam koruları, pitoresk plajlarla değişmektedir. Şehir, balneolojik önemi ve ünlü Kırım şaraplarının başkenti olarak kabul edilir. İşte dünyanın her yerindeki ünlü Kırım şarap mahzeni. Prens-winemaker olarak adlandırılan Lev Golitsyn inisiyatifi ile açıldı. Yer kişisel olarak ve iyice seçildi: Kırım, Massandra! Bu muhteşem Massandra mikro ikliminin bir açıklaması ile imparator'a bildirildi.

Massandra'nın

Bodrum kompleksi üç yıl hazırdı ve oldudünyanın en iyisi. 50 metrelik bir derinlikte yedi tünel (her biri 150 m uzunluğunda!) Özel havalandırma şaftları ile biter. Bu tünellerde, şaraplar meşe fıçılarda tutuldu. Şişelerden şarap şişeleri dökülerek, taştan yapılmış özel nişlerde dokuz galeride yaşlandırıldı. Aynı anda bir milyon şişeye sahip olabilirler! Tüm geniş bodrum alanı elektriklendi ve işçiler için özel kaldırma mekanizmaları düzenlendi.

Massandra'da benzersiz birleşim

Bugün şaraphane "Massandra" tüm dünyada ünlüdür. Şarap koleksiyonu (bir milyondan fazla şişe) 1998'den beri Guinness Rekorlar Kitabında.

Muscatel "Siyah Massandra" yorum

"Massandra" dernekleri, aslen vintage şarapların Yalta bitkisi olan dokuz fabrikadır.

Bu ünlü Massandra mahzeninden gelen şaraplar, uluslararası yarışmalarda ve sergilerde defalarca çok sayıda ödül kazandı.

Muscatel İçki "Massandra the Black"

Bu şarap sıradan müstahkem aittir.tatlı tatlı şaraplar. Bu, püre üzerindeki üzüm özünden elde edilen eksik fermantasyon yöntemiyle yapılır. Muscatel "Black Massandra" olarak böyle bir içecek üretimi için kullanılan şarap, en az% 19'luk bir şeker doyumuyla birlikte, Avrupa üzüm çeşitlerini (% 65-72) ve küçük hindistan cevizi çeşitlerini (% 28-35) içermektedir. Daha sonra içecek etil alkol ile çimentolanır.

Berry ulaştığında geri dönüştürülür% 20 veya daha fazla şeker içeriği. Hazır içecek Alupka'nın şarap imalathanelerinin mahzenlerinde tutulur. Teknolojik üretim süreci JSC "Massandra" Crimea tarafından patentlenmiştir.

Muskatelin renk aralığı koyu yakuttan doymuşluğa değişir. Alkollerin içeriği -% 16, şekerler -% 15, asitlik 5 g / dm3.

İçecek bir aperatif. Tadı biraz baharatlı ve egzotik meyvelerle dolu. Aroma muskatın parlak tonları ile tatlandırıcıdır, aftertaste çok yaşlıdır, yumuşaktır, ısınır. Muscatel "Siyah Massandra" dilinde şeftali hafif bir tadı bırakır, charjou kavun ve muşmula aroması ile sırayla.

Şarap muscatel "Siyah Massandra"

Ünlü Yalta mahzeninin şarapları nadirenkayıtsız bırakmak Ve erkekler güçlü vintage şarapları tercih ederse, o zaman bayan muscatel "Massandra Black" gibi bir içkiyle çok sevinir. İnsanlığın zayıf yarısının yorumları duygularla gölgeleniyor. O muhteşem denir, onun başının ağır olmadığını söylüyorlar, tatlılar ile iyi gider. Şarap bilenler hop-like tatlılık ve tatlı kral tarafından "Massandra" dan "Muscatel Black" denir!

Yemek büyüsü

Şarap-muscatel "Siyah Massandra" sıradan şaraplar, tatlı şarapları ifade eder. Bağcılık geliştiği yerlerde onları hazırlayın. Diğerlerinden ayrılan sıradan tatlı şarapları, yaşlanmayı hızlandırdı.

Muscat üzümleri, meyvelerin çürümeye başladığı zaman, genellikle beklemekte olan, maksimum olgunlukla geç toplanır.

Tepeler ayrılır, sülfit toz haline getirilir. Muscatel üretimi için, wort kullanılır. İçinde yaklaşık 2 g / 100 cm fermente3. Daha sonra asa uygun koşullara karşı ruhlu olmalıdır. Muscatel için şarap malzemesinin yapımında kullanılan hamur, hafifçe fermente edilir veya 55-60 ° C'ye ısıtılır.0S.

Şarap malzemesinin olgunlaşma sürecini hızlandırmak ve tatlı tonlarını geliştirmek için, pastörize edilir veya karışımın termal yaşlanmasına maruz bırakılır.0C. Havalandırma aynı zamanda sınırlıdır.

Sonuç

Massandra Muscatel'in şişesi daima karanlıktır.rengi. Mantar, mantar ağacından yapılmıştır ve büzülme kapağının penceresinden görülebilen bir logo (sıkılmış) MASSANDRA'ya sahiptir. 2004'ten bu yana, massandrovskie içecekleri şişelerde 0,75 litre kapasiteye sahip şişelere dökülür.

Şarapçılık "Massandra"

Bazen bir şişe muscatel bulabilirsin"Siyah Massandra" üreticisinden "Merhaba". Bu bitki GCJSC "Massandra" nın resmi şubesidir. Fabrika "Merhaba" satırlarında şarap doldurma biraz farklıdır. 0,7 litre kapasiteli bir şişe düz bir tabana sahiptir, stoper, etiket ve shrink kapağına GVP "Privetnoye" ("Massandra" yerine) işareti konur. Şişeleme sayısı, ayı ve yılı etikette belirtilmiştir (sadece!).

Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 2019

Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 2019

Related news

 • Diyaliz -diyaliz nedir
 • Kütahya Haberleri: Alkollü sürücü park halindeki 4 araca çarptı
 • Kelimelerin dünyası: görkemli
 • Yeni mezun sendromu
 • Yılın En Sevilen Anı Geldi: 12 Farklı Sebzeyle Birbirinden Kütür Turşu Tarifi

 • Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 29

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra


  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 17

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 80

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 51

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 65

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 42

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 34

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 73

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 3

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 24

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 13

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 27

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 52

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 9

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 55

  Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra 14