Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 2019

Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 2019
23.09.2019

Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 49

Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek! Zafere geçiyoruz!

Rekabet herkese kanıtlamanın harika bir yoludur.üstünlüklerini kuşatıyor. Ancak, mükemmel sonuçlar elde etmek için en fazla şey daha zordur, bu nedenle herkesin desteklediği ve herhangi bir durumda sigortalanabileceği takım oyunları icat edilmiştir. Ama en önemlisi, grubunuzu bir araya getirmeniz gerekip gerekmediğini hatırlamak önemlidir? Takımın ismi unutmamanız gereken an. Sonuçta, dedikleri gibi, bir gemi olarak adlandıracaksınız, bu yüzden yüzecek.

takımın adı

Neler dikkate alınır?

Yani, takımı arayabileceğinize dikkat etmekte fayda var.oldukça farklı olarak, her şey kendi üyelerinin veya kaptanının hayal gücüne bağlıdır. Ancak, bu durumda, büyük ihtimalle herkes katılmalı ve takımın adı toplu olarak seçilmelidir. Düşünmenin en iyi yolu nedir? Rekabet yeri, seviye ve çoğunluğun ait olduğu yaş grubunu dikkate almaya değer olduğunu söylemek önemlidir. Yani, örneğin, bir spor etkinliğinde erkeklerden oluşan "Sunny" grubu en azından uygunsuz görünecektir. Bu aynı zamanda, örneğin "The Withered Wolves" gibi bir unvanla çocukların entelektüel yarışmalarına da uygulanır.

 neşeli takım isimleri

hayvanlar

Hemen hemen her tür için dikkat etmek gerekiryarışmalar - spor, entelektüel, esprili - takımı hayvanın adıyla çağırabilirsiniz. Yani, "kurnaz tilkiler", "Hızlı tavşanlar" veya "Becerikli kunduzlar" bakmak her zaman uygundur. Bununla birlikte, sıfat bir şekilde değiştirilebilir ve oyuncuların geldiği bölgeyi gösterecek bir coğrafi bileşen oluşturabilir. Bu arada, bu fanların yönünü büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Sadece bir isim bulmak için yeterli olmadığını hatırlamak da çok önemlidir. Amblem, takım sloganı - bunlar da rekabet için çok gerekli unsurlardır. Dolayısıyla, mutlaka amblemin belirli bir anlamı yansıtması gerekir: Burada, katılımcıların isimlerinin ilk harfleri şifrelenebilir, komutun adını kendiliğinden güzelce kodlayabilirsiniz. Sloganı gelince, mutlaka tam takım adını çalmalıdır. Bu, çizgi roman yapmak için en iyisi, entelektüel yarışmalar için de geçerlidir. Sonuçta, hayranların iyi bir havası, takımın başarılı oyununun vaatlerinden biridir (kimse böyle durumlarda desteğin çok gerekli olduğunu tartışmayacaktır).

yarışma için takımın adı

Ilk düşünce

Takım için bir isim seçmek çok iyiOyuncuların kafalarına ilk gelenler. Her şey olabilir, ama her şey açıklanabilir. Eğer oyuncular bir şekilde belli bir isme sahipse, neden bu seçeneği dikkate almıyorsunuz? Kötü bir şey olması pek olası değil. Aksine, sadece belirli bir kişinin ruh halini yansıtan bir kelime. Yani, genellikle yüksek hızlı yarışmalar için "Hız" veya entelektüel - "Zeki" adını seçin. Bir seçenek değil, iddiasız ve zevkle.

Bilinen başlıklar

Başka bir şekilde, takım için nasıl bir isim seçersiniz: herkesin duyduğu bir sloganı veya ticari markayı hatırlayın.takımın amblemi adıVe sonra sadece küçük bir kısmı yeniden. Bir takım adı olarak -: Slogan sloganı ve ürün ya da bir filmin adı olarak geçer (bir şarkı, bir karikatür, filmin sevilen kahramanı adı vb şey olabilir). Hepsi bu kadar basit ve hızlı. Ve en önemlisi, herkes anlıyor. Örnek olarak, bir spor takımı "Süpermen" akıllı "Fab Four" ve esprili "Smeshariki" olabilir.

literatür

Ekibin ismini seçmek istersenizrekabet, neden literatürden bir fikir ödünç almıyorsunuz? Sadece bir sürü seçenek var, sadece hayranlardan önce nasıl görünmek istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Ancak, bir nüans var: sadece bir şey almak değil, aynı zamanda yeniden yapmak için birkaç tane de. Özellikle KVN'nin bir komutunu belirtmek gerekirse, uygun olacaktır. Yani, örneğin, "Savaş ve Yağ", "Ölü Suşi", vb isimleri çok güzel görünecek. Biraz hayal gücü ve her şey iyi olacak.

Çocuk takımları ve slogan adları

Çocuk yarışmaları

Doğru isimleri seçmek de çok önemlidir.çocuk takımları ve sloganlar. Sonuçta, çocuklar ayrı bir konu. Prensip olarak, grupta nasıl çağrılacaklarını gerçekten önemsemiyorlar, ancak yine de büyük bir rol oynayabilirler. Çocuklar bir şeyden hoşlanmazsa, oyun başarılı olmaz. Bu nedenle, çocuk takımlarının isimlerini seçerken, genç katılımcılara danışmak daha iyidir. Çocuklar için en basit ve net isimler - "Sunny", "Küçük arılar", "Zhivchiki" vb. Sloganı dikkatlice düşünmek de önemlidir. Çok kötü ya da uzun ayetler, yeterince basit kafiyeli cümle icat etmeyin, bu yüzden en önemli andaki kırıntıları kelimeleri unutamayacağız.

Aile Yarışmaları

Akıllıca bir isim ile gelmek de önemlidiraile rekabeti. Ancak burada kendinize bir şey diyebilirsiniz ancak yetişkinlere ve çocuklara uygun bir şey bulmak oldukça zor. Bir şey, "Süper kahramanlar" veya "Mutlu Aileler" gibi isimlerin her zaman alakalı olduğu kesin. Basit ve gösterişsiz. Ve büyük olasılıkla, tüm katılımcılar bundan hoşlanacak.

KVN

Muhtemelen en güçlüsü olduğu söylenmelidir.KVN gibi bir oyun için neşeli takım isimleri düşünün. Sonuçta, sadece noktaya ulaşmak ve sadece hayranları zaten güldürmek gerekir. Ne olabilir ki? Bu nedenle, öncelikle ekibin özelliklerini ve doluluğunu hesaba katmak önemlidir. Bu bir çocuk KVN ise, o zaman "Storks tarafından getirildi", "Melek Devils" veya "Kafesteki Çocuklar" harika görünecek. Daha yaşlı öğrenciler için, entellektüel yeteneklerinizi biraz alay edebilir ve "Titanik'ten Botanik" ekibini arayabilir veya "Mezuniyet için yüz güne" açıklığına işaret edebilirsiniz. Takım cinsiyete göre farklılık gösteriyorsa ve üyeleri sadece bayanlarsa, neden "Stiletto'da", "Akşam Yemeği Partisi", "Amazon" vb.yarışma için takım ismiHatta düşünebilir ve olabilirsiniztakım "Deniz kızı", "Antibarby", "Pembe ve kabarık". Çoğunlukla okul KVN gibi bir oyunda, çocuklarla ve öğretmenlerle oynayın. Takımlarını nasıl arayabilirsin? "Tebeşirle dirsek", "Öğretmen için çağrı" vb. Gibi uygun isimler. Eğitimciler için en önemli şey, kendi özelliklerine gülmekten çekinmektir.

Okul müsabakaları

Çok sık okullar organizeBelli bir konu hakkında entelektüel akşamlar. Böylece, takımlar kimya, matematik, biyoloji ve benzeri konularda bilgi yarışabilirler. Yarışma için doğru takım ismini seçmek de önemlidir. Ancak yine de, bunun esprili olabileceğini unutma, neden olmasın. Örneğin, eğer bu bir matematik yarışmasıysa, buna "Artı eksi", "X, Yyrk ve tüm eksik elementler", "Parantez" vb. Kimyaya gelince, "Taslakta", "Litmus Kağıt", "Simyacılar" gibi isimler uygundur. Çevreciler "Geçmişteki çürükler" veya "Kunduzlar" ve ekonomistler - "Altın stoğu", "Bablo ve Kötülük", "Altın Çocuklar" vb. Aslında, hala çok seçenek var. Sadece yaratıcılık göstermeli ve eğlenceli bir şey bulmalısın, ama aynı zamanda akıllı ve doğru.

Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 2019

Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 2019

Related news

 • Yorumlar: Çiftlik: Komşular - aldatmaca veya gerçek gelir
 • Damla Sakızlı Muhallebi Yapımı Videosu
 • Kızdan hangi soruları sorabilirim: çocuklar için talimatlar
 • O Sene Bu Sene mi Türkiyenin Oscara Aday Olarak Gönderdiği 24 Türk Filmi
 • Kasımi, İranın Suriyeden ne zaman çekileceğini açıkladı

 • Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 17

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz


  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 88

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 61

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 53

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 51

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 68

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 30

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 89

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 50

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 60

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 51

  Takımın adı - geminin nasıl adlandırılacağı, böylece yüzecek Zafere geçiyoruz 96