Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 2019

Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 2019

Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 9 01.02.2019, 09:58

Tablet "Urotol": benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler

Hiperaktif bir mesane,hastanın hayatının kalitesini önemli derecede düşüren birçok sorun vardır. Bir kişi sık idrara çıkma, sık sık gece gündüz tuvalete gitme ve alt karında rahatsızlık çekmektedir. Bu işlemi düzenleyen doktorlar, mesanenin tonunu düşüren ilaçlar önermektedir. Bu kategorideki en erişilebilir araçlardan biri de "Urotol" ilacıdır. İncelemeler, analoglar ve kullanım talimatları - makalemizde bu konuları ele alacağız.

Konu ve kompozisyon şekli

Bu ilaç beyaz veyasarı tabletler. Çek ilaç firması Zentiva ilaç üretiminde bulunuyor. Eczanelerde beyaz karton kutu içerisinde teslim edilir. Bir paket 14 tablet içeren 2 veya 4 blister içerir. Kural olarak, maliyeti bölgeye göre değişen 600-800 ruble.

ürotol analogları

"Urotol" ilacının bileşimini tanımladığı gibi,kullanım talimatları? Üreticinin, aktif maddenin konsantrasyonu ile kendi aralarında farklılık gösteren bu ürünün 2 versiyonu ürettiğini belirtmek gerekir. O bir tolterodin hidroterartrattır. Sarımsı renkte tabletler 1 mg, beyaz - 2 mg içerir. Yardımcı bileşenler, mikrokristalin selüloz, silikon dioksit, sodyum stearil fumarattır. Tabletler yuvarlak bikarbonat formda mevcuttur. Talk, hipromelloz, makrogol ve titanyum dioksitten müteşekkil bir kabukla örtülürler. Sarı hapların ek olarak bir gıda rengi vardır.

Kullanım Endikasyonları

"Urotol" ilacı ile tedavi edilmesi için, bunların analoglarıKullanmaya benzer endikasyonlara sahipse, bir uzmana danıştıktan sonra mümkündür. Kural olarak, doktorlar idrar sistemini ihlal ettiği için reçete ederek sık idrara çıkma ve kontrol edilemeyen idrara neden olurlar. Çoğu zaman, hastanın vücuda sıvı tutamamasından dolayı reçete edilir. Bu durumda, "Urotol" onlarla baş edemediğinden, ilacı kullanmadan önce olası organik idrara çıkma nedenlerini ortadan kaldırmak gerekir. Bu ilaç giderek giden yolların kas tonusunu uyarır ve bu da dehidrasyon sürecini stabilize eder.

ürotol talimatı

Kontrendikasyonlar

Bu ilaç, maalesef uzakta değilTüm hastalar. İlaç boşaltım sistemini yavaşlatır nasıl hap "Urotol" el açıklanır yana, o zaman zor işeme muzdarip hastalar için kullanılamaz. Görevden uzaklaştırma süreci gecikmelerle gerçekleşirse, muhtemelen tıp durumu kötüye kullanacaktır. 18 yaşın altındaki çocuklar için ilaç almayın. henüz gelişmekte olan fetüs açısından ilacın zararsızlığını olmadığı görülmüştür, çünkü Doktorlar nadiren, onu ve hamile kadınlar reçete. Yalnızca tedavinin faydaları olası riskleri aşarsa kullanılması önerilir. Emzirirken "Urotol" kullanmak kategorik olarak kontrendikedir.

urotol analoglarını inceliyor

Üzerinde "Urotol" talimatı tavsiye etmeyinŞiddetli ülseratif kolitten muzdarip kişiler için kullanın. Tedavi edilemez kapalı glokom ve miyastenia gravis (hızlı kas yorulması) hastaların tedavide başka ilaç seçmeleri gerektiği diğer iki nedeni olabilir. Dikkatle ve az miktarda ilaç, nöropati, böbrek, karaciğer ve mide sorunları olan hastalar için öngörülmüştür.

Yan Etkiler

Yan etkileri riskiherhangi bir ilacın alınmasının ayrılmaz bir parçasıdır. Bir istisna değildi ve "Urotol". Bunun analogları, kural olarak, eşlik eden benzer semptomlara sahiptir. Göründükleri zaman ilaç almayı bırakmanız ve doktorunuzdan doktora başvurmanız gerekir. İstatistiklere göre, çoğu hasta aşağıdaki yan etkilere duyarlıdır:

 • alerjik reaksiyonların çeşitli ve nadir durumlarda, ödemin görünümü Quincke;
 • artan sinirlilik, uyuşukluk, baş dönmesi ve baş ağrılarıyla ifade edilen bilinç bozuklukları, halüsinasyonlar daha az ortaya çıkar;
 • gözlerde kuruluk büyümesi ve sahte miyop görünümü;
 • taşikardi (hızlı kalp atışı), göğüs sıkışması hissi, daha az sıklıkla - aritmi;
 • ağız kuruluğu ve düzenli abdominal ağrı ve ardından kusma, gaz ve kabızlık vardır;
 • kuru cilt;
 • idrara çıkma tutma ve uzuvların ödeminin görünümü;
 • uzun süreli kullanım ile vücut ağırlığında belirgin bir artış olabilir.

ürotol analogları

Tabletler "Urotol": kullanım talimatları

İlaçlarınızı almadan önceTabletleri nasıl düzgün şekilde içeceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi verecek bir doktora gidin. İlacın kullanımı için genel prosedür ayrıca kullanım talimatlarında açıklanmıştır. Sabahları yemekten bağımsız olarak, bir seferinde 2 mg'lık "Urotol" alınabilir. Hasta bütün tableti yutmalı, az miktarda su içmelidir. ilacın veya böbrek ve karaciğer dozaj hastalıklarda belli hoşgörüsüzlük belirlenmesinde, günde 2 mg, diğer bir deyişle, 1 mg bir zaman indirilir. İlaçları kurslarla birlikte içip, yaklaşık 2-3 ayda bir tekrarlayın.

ürotol analogları daha ucuz

Nedeniyle ortaya çıkan yan etkiler"Urotol" uygulaması, araba hastasının kontrolünü imkansız hale getirir. Doktorlar aynı zamanda doğum öncesi yaş kadınlarının ilacın uygulanması sırasında kullanılan kontraseptifleri yakından izlemelerini öneriyorlar.

Bir aşırı dozun sonuçları

İlacı kesinlikle talimatlara uygun olarak alın. Çalışmalara göre, doz aşımı belirtileri, 12 mg "Urotol" ilacının tek bir kullanımı ile ortaya çıkmaya başlar. Benzerleri, bu arada benzer zehirlenme işaretlerine sahiptir, çünkü hepsi bileşimde aynı aktif madde içerir. İzin verilen normun birkaç katı aşan bir doz kullanılırken aşağıdaki belirtiler görünür:

 • dilate pupiller;
 • miyopi görünümü ve barınak pazarlığı;
 • gecikmiş idrara çıkma ve sıkça acı içindeki dürtü;
 • artan heyecan ve sanrı ile ifade edilen karışıklık;
 • taşikardi ve nefes darlığı;
 • kasılmalar.

Aşırı dozdan şüpheleniyorsanız, doktorlar derhalgastrik lavajı reçeteleyin ve sonra hastaya büyük miktarda aktif karbon içmesini sağlayın. Konvülsiyonlar ve halüsinasyonlarla hastalar ayrıca sedatif alırlar. Bir kişi boğulmaya başlarsa, o zaman suni havalandırma preparatına bağlanır. Hastaların karanlık bir odada tutulması ve ayrıca pilokarpin damlaların içine dökülmesi önerilir. Uzun süre idrara çıkma yokluğunda, vücudun sıvısı bir kateter yardımı ile çıkarılır.

"Urotol" ilacının analogları

Birçok ilaç aynı anda birkaç analoga sahiptir,kompozisyonunda pratik olarak farklılık göstermez. Temel farkları üretici ve maliyettir. Rus ilaç şirketleri, kural olarak, ithalatçı firmalardan çok daha ucuz özdeş ilaçlar üretmektedir. Bir Çek şirketi tarafından üretilen "Urotol" de çeşitli kaliteli analoglara sahip. Bunların ana hatlarını listeliyoruz:

 • "Driptan";
 • "Detruzitol";
 • "Debye-";
 • "Spazemeks";
 • "Cystenalum";
 • "Urohol".

Tabletler "Roliten"

Bütçe tıbbını "Urotol" olarak adlandıramazsınız. Bu ilaçtan daha ucuz analoglar diğer üreticilerden kolayca bulunabilir. Bu nedenle, Hindistan ilaç şirketi tarafından üretilen Roliten'in maliyeti, paket başına yaklaşık 450 ruble'dir. İlaç film kaplı tabletler veya kapsüller şeklinde mevcuttur. İçindeki yan etkiler ve kontrendikasyonlar "Urotol" ile aynıdır, ancak hamile kadınlar için kullanımı yasaktır.

ilacın analogları urotol

Bu ilacı kullanan kişilerin yorumları, nothızlı verimliliği ve uygun fiyat. Aynı zamanda hastalar "Roliten" a alışmakta ve bundan sonra vücuda olumlu bir etki yapmayı bırakmaktadır. Düşük maliyeti nedeniyle hızlı bir şekilde satılır, bu nedenle tüm eczanelerde bulunmaz. Buna ek olarak, Rus pazarında genellikle bu aracın tahrifatında bulunulmaktadır.

"Detruzitol" tabletleri

Detruzitol etkili bir ilaçtır,eylem ilkesi uyuşturucu "Urotol" ile çakışır. Analog Rus eczaneleri neredeyse hiç oluşmaz, ancak Asya'da ve Avrupa'da benzer fonlar üretilmektedir. Böylece, Detrusitol İtalya'da üretilir. Müşteri geribildirimi, büyük verimliliğini not eder, ancak karşıtlarından biraz daha pahalıdır. Etkili maddesi, konsantrasyonu arttırılmış, geliştirilmiş bir tolterodin L-tartrattır. Bu nedenle hamile ve emzikli kadınlar, çocuklar ve ergenler için kullanılması yasaktır. Hem tablet hem de kapsüllerden üretilir. Aşırı dozda yan etkiler, kontrendikasyonlar ve semptomlar "Urotol" dan hemen hemen hiç farksızdır.

ürotol uygulaması

Uyuşturucu hakkında incelemeler

Etkinliği nedeniyle "Urotol" kullanırsık idrara çıkma olan hastalarda talep. İlacın seyrini sürmek, deneyimlerini paylaşmak ve ilaca ilişkin geribildirim vermek için acelelerdedir. Kural olarak, kullanıcılar bu araçtan memnun kaldılar. Aşağıdaki avantajlara işaret ediyorlar:

 • uzun süreli tedaviden sonra yardımcı olan etkili bir ilaç;
 • yan etkiler vakaları oldukça nadirdir;
 • ilacın kullanılabilirliği, bulmak çok daha zor olan analogların aksine, herhangi bir eczanede satın alabilirsiniz.

Ancak, bazı insanlar düşük not alırilacın etkinliği. Birkaç ay veya altı ay boyunca aldıklarını yazıyorlar, ancak ilaç onları hoş olmayan semptomlardan kurtarmıyordu. Çok sayıda yan etki birçok hastayı korkutur ve daha güvenli bir yol seçmeyi tercih eder. Değerlendirmelerde, hastaları alırken ağızda kuruluğun ve ağrılı bir kızarıklığın olduğunu yazınız. İlaveten, ilaç semptomları iyi giderir, ancak hastalığın kendisini tedavi etmez. Bu nedenle, resepsiyonun sonlandırılmasından sonra sorun tekrar geri geliyor.

"Urotol", analogları da dikkate alındımakalede, doğru alımı ile sık idrara çıkma karşı iyi bir ilaç olabilir. Kendinize zarar vermemek için, talimatlara ve sadece doktorunuza danıştıktan sonra kesinlikle almalısınız.

Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 2019

Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 2019

Related news

 • Parlak Göz Makyajı Nasıl Yapılır
 • Derleme, bir programcı ile bilgisayar arasındaki iletişimi kolaylaştıran bir süreçtir
 • Rize Haberleri: Rizeden Uygur Türklerine destek
 • 18 temmuz filmleri, vizyondaki filmler, Sinyal, Arınma Gecesi: Anarşi, Çöldeki İzler, Bir Don Juan Öldürmek

 • Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 89

  Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler


  Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 24

  Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 79

  Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 43

  Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 40

  Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 25

  Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 14

  Tablet Urotol: benzerlikler Rus ve onlarla ilgili incelemeler 91