25.06.2019

Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 11

Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik

Kaldırım betonundan imal edilen beton imalatı içinartan güç. Kaldırım karosu yolun kaldırımını çerçevelemek suretiyle çok daha uzun süre korunmuştur. Malzeme, peyzaj tasarımında yollar, oyun alanları, otoparklar, yollar için kullanılır.

Kaldırım, belli teknik şartlara uyularak yapılır. Ürünler sıradan, tepsili, genişleyen, aralıklı genişleme, giriş ve eğik çizgiler olabilir.

Engellemeyeuygulama

Bu yapı malzemesi kullanılır:

 • yolun kaldırımdan ve çim yolundan ayrılması için;
 • peyzaj tasarımında imge bütünlüğünü sağlamak amacı ile;
 • kaldırım yolunu güçlendirmek (taşımasına ve bölümüne izin vermemek).

Yol ve kaldırım bölmek için,kaldırım taşı BR 10030 15 de dahil olmak üzere 4 çeşit ürün kullanın. Talep edilen boncuk türlerinden biridir. Genellikle, yollar inşa edilirken, 1 metreye kadar olan ürünler kullanılır. Eğer numunelerin uzunluğu 3 veya 6 metredeyse, bunlar takviye edilir. Karayolu inşa ederken, öncelikle süpürgelik panolarını yatırın ve ardından yol yüzeyi önceden döşenmiştir.

Sınır taşı 10030 15'dir.Çimleri çimenlerden ayırmak içinyollar, 3 çeşit ön bahçe yapın. Bunların arasında, 10020 8 nolu kaldırım çok popülerdir.Ayrıca, çift taraflı numuneler üretilmektedir. Firmalar daima mümkün olan en kısa sürede bir taş siparişi verin. Bahçe yaylarının kaldırım ürünleri ile karşılaştırıldığında daha dekoratif bir görünüşü vardır. Toprağın kaldırımların üzerine düşmemesi için onları yere hafifçe yatırın.

yapma

Kaldırım yüksek basınç altında oluşturulmuştur. Bu gibi ürünlerin üretimi için presler aşağıdaki gibi çalışır. Kalıp bir dağıtıcı ile doldurulur ve daha sonra pres uygulanır, bunun sonucunda fazla su çıkarılır. Bir sonraki aşamada kaldırımlar kaldırılır, paletler üzerine yerleştirilir ve kurutucuya gönderilir.

Daha önce, kaldırım taşı granitten yapılmıştır. Yeni teknolojiler (titreşim sıkıştırma, titreşim) sayesinde sıkı geometrik oranlarda yerleşik taş elde edilir. Modern ekipman, üretim maliyetini düşürmeyi ve yüksek kaliteli bir malzeme elde etmeyi mümkün kılar.

Malzeme özellikleri

Taş aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • dayanıklılık;
 • Aşınmaya Direnç;
 • donma direnci;
 • neme direnç;
 • sıcaklık düşüşüne direnç;
 • Sürtünmeye ve aynı zamanda anti-buz reaktifleri tarafından tahribata tabi değildir.

Curbstone 10020 8Ürünlerin doğru kurulumu için bunları bilmeniz gerekir.yükseklik. Kazı derinliğinde siper tam olarak yarının yüksekliğinin yarısına kadar. Toprak iyice kurcalanmalıdır. Kaldırımları daha da güçlendirmek için kum dökün. Tüm çalışmalar, seviye kullanılarak ve iki mandal arasında bir olta çekerek yapılır. Bunu yapmak gereklidir, böylece iş kalitatif olarak gerçekleştirildi. Sınırlar da her iki tarafa da betonlanır.

Modern yollar muazzam bir baskı altında.Bu nedenle, sıcaklık değişimlerine ve aşınmaya karşı dayanıklı olan betonarme bordürlerin montajı çok önemlidir. Bu malzeme birçok inşaat alanında kullanılmaktadır. Üreticiler, numunelerinin tüm uluslararası standartları karşıladığından emin olmak için dikkatlice izlerler.Related news

 • İrem Dericiden dolar boykotuna destek
 • Alt Bacakları Sıkılaştırmak İçin Hareketler
 • GÖKKUŞAĞI BEBEK YELEK YAPIMI
 • Burdur Haberleri: SPnin Burdurda 5 adayı tanıtıldı
 • Cengiz Semercioğlundan tepki çeken yazı

 • Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 45

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik


  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 66

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 82

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 18

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 21

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 21

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 4

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 81

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 7

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 49

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 65

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 60

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 40

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 46

  Taşıt taşı: uygulama, üretim, karakteristik 33