Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 2019

Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 2019
16.07.2019

Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 61

Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi

Şiddetli Asya stepleri bir köpek yarattı.sabırlı bir vücut ve delici bir görünüm. Alabai'nin kaynağı Kafkas çoban köpeği gibidir. Bu varlığın her zaman için, bu cins köpekleri doğal seleksiyona uğramıştır. Karmaşık hayatta kalma koşulları, Alabai adında korkusuz ve akıllı bir hayvan oluşturdu.

alabai yorum

Bakım konusundaki yorumlar

Türkmen kurt köpekleri oldukça iddiasızdır.yiyecek. Ana gereksinim büyük miktarlarda yiyecek. Köpek yavrusu 2-3 kg'dan 60 kg'a kadar ciddi bir sıçrama yapmalıdır. Bu ekstremiteler üzerinde önemli bir yüktür. Rahibe oluşumunu önlemek için, hayvanın rasyonuna daha fazla dikkat etmelisiniz. Uygun büyüme için ona peynir, sebze, yumurta, kefir sütü vermek gerekiyor. Birçok işletme sahipleri, bu köpeklerin sadece havuçlarını çiğ biçiminde taptığını iddia ediyor.

Bir köpek Alabai ile yürümek sık sık, ancak uzun yürüyüşlerden kaçınmaya çalışacaktır. Köpek büyüdüğünde, evcil hayvan sağlığı korumak için gerekli olduğu için mesafeleri artırabilirsiniz.

Alabai: puppies hakkında değerlendirme

Bir erkek seçerseniz, o zaman önceAynı gün evin efendisi olan evcil hayvanları gösteriyor. Köpek, şüphesiz, sizi bir lider olarak tanıyacak, ancak zaten 9 aylıkken "güç için" sahibi kontrol etmeye başlayacak. Köpeğinizin itaatkar ve sadık olmasını sağlamak için liderin konumunu koruyabilmeniz gerekir.

alabai yorum

Alabay: eğitim hakkında incelemeler

Bir yanlış kanı var;Köpek eğitilemez. Bu arada, açıklama tamamen yanlış: Bu dev eğitim alabilir, ancak bunu sadece Alabai'nin doğasının doğasını dikkate alarak yapmak zorundasınız. Nitekim, Türkmen kurt köpeği emirleri yerine getirebilir, ancak biraz isteksiz davranmaktadır. Eğer bir evcil hayvanı sergiler aracılığıyla taşımayı planlıyorsanız, ondan tüm takımların koşulsuz olarak icrasını aramamalıyız.

Alabai köpeklerinin cinsi. Davranış incelemeleri

Çocuk ve diğer hayvanlarla alabai ilişkisindeçok samimi davranıyor. Zihinsel açıdan sağlıklı bir hayvan asla "paketinin" üyelerine dokunmaz - ne çocuk, ne kedi, ne de diğer köpekler. Alabai-teenager diğer köpeklerle güç ölçmeyi sever. Ancak bu süreç, muhtemelen agresif bir mücadele olarak değil, eğlenceli bir oyun alır.

Alabai: İnsanlara yönelik girişimlerle ilgili yorumlar

Türkmen kurt köpeği genellikle tehlikeli bir köpek olarak kabul edilir. Alabai insanlara saldırılar gerçekleşir. Ama neredeyse her zaman sorumsuz ustalar için bu suçlamada, bir hayvanda değil.

Genel olarak, eğer bir hayvanı düzgün bir şekilde eğitir ve ona yeterince ilgi gösterirseniz, o zaman, sahiplerine göre, Alabai'dan daha iyi bir köpek yoktur.

alabai cinsi özellikleri yorumlar

Cinsin özellikleri. Hayranların Yorumları

Güçlü anayasalarına rağmen, bu hayvanlarsavaşçılara ait değildir. Alabai saldırganlık göstermek için dengeli, sakin ve isteksiz bir çoban köpeğidir. Böyle bir evcil hayvan Kafkas çobanından çok daha fazla accomodating.

En azından bir kez hayatlarında olanların söyledikleri hiçbir şey için değil.Alabai, sonsuza dek adanmış adanmışları kalmaya devam etti. Ancak, böyle büyük bir hayvan almadan önce, dikkatli düşünmeniz gerekir. Sonuçta, bu en az güçlükle karşılaşacak bir evcil köpek değildir. Bir dairede alabai içermek son derece arzu edilmez. Türkmen kurt köpeği geniş bir bölgeyi seviyor, ancak sıkışık bir yerde, o sadece acı çekiyor.

Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 2019

Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 2019

Related news

 • Ürünlerdeki dövülmüş ürünler: sanatsal stillerde çeşitlilik ve yansıma
 • VAZ-2110 - vites kutusu. Vites kutusu VAZ-2110 onarımı
 • Nikotinik asit ilacı. Kullanım Talimatları
 • AYAKKABILARI ŞİFON TÜLLE ABİYE ŞIK AYAKKABILARA DÖNÜŞTÜRME
 • Kolları Pilot - kalite ve rahatlık uygulaması

 • Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 58

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi


  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 50

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 94

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 51

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 89

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 27

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 11

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 73

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 33

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 45

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 97

  Türkmen wolfhound veya alabai: sahibi geri bildirimi 65